Hamile kalmayı bekleyenler

giizz

Rabbim sen bebegimi koru♥
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2012
1.180
38
Uzun ve zorlu bir sürecin içindeyiz...
Bu süreyi birlikte geçirmek ve bildiklerimizi paylaşmak umut verir belki bize.. Yeni sayfamız yeni hamilelere de vesile olur inşallah.... :KK16:

:nazar::nazar::nazar::nazar:BAT LİSTEMİZZ UĞUR GETİRSİNN HEPİMİZEE:nazar::nazar::nazar::nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: berfin33 5 ŞUBAT :KK49:HAMİİİİİŞ:KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: asliaydin 6 ŞUBAT :KK49:HAMİİİİİŞ:KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: kelebek__16 9 ŞUBAT :KK49:HAMİİİİİŞ:KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: rahmeyleyarabbi 10 ŞUBAT :KK49:HAMİİİİİŞ:KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: giizz 18 ŞUBAT :KK49:HAMİİİİİŞ:KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: enguzelhediyem 18 ŞUBAT :KK49: HAMİİİİİŞ :KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
cimbom33 19 ŞUBAT BEKLEMEDE:KK31:
adzeynep 1 MART BEKLEMEDE:KK31:
umuttttt 1 MART BEKLEMEDE:KK31:
bbbmmm 1 MART BEKLEMEDE:KK31:
filizgoc 2 MART BEKLEMEDE:KK31:
03062008 4 MART BEKLEMEDE:KK31:
the_reason 5 MART BEKLEMEDE:KK31:
isyan123 5 MART BEKLEMEDE:KK31:
feelcrying 9 MART BEKLEMEDE:KK31:
nazende88 10 MART BEKLEMEDE:KK31:
Leman24 10 MART BEKLEMEDE:KK31:
delinefsim 10 MART BEKLEMEDE:KK31:
basarans 11 MART BEKLEMEDE:KK31:
bebegims 12 MART BEKLEMEDE:KK31:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: zeyy88 12 MART :KK49:HAMİİİİİŞ :KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: nutella88 12 MART :KK49: HAMİİİİİŞ :KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
cems85 13 MART BEKLEMEDE:KK31:
lulu11 16 MART BEKLEMEDE:KK31:
gulsahhh01 16 MART BEKLEMEDE:KK31:
lasya 16 MART BEKLEMEDE:KK31:
olcayyasemin 17 MART BEKLEMEDE:KK31:
crayz3527 18 MART BEKLEMEDE:KK31:
tuma23 24 MART BEKLEMEDE:KK31:
fatma86 2 NİSAN BEKLEMEDE:KK31:
caylakkiz 5 NİSAN BEKLEMEDE:KK31:
serAynn 11 NİSAN BEKLEMEDE:KK31:
sweetgiirl 11 NİSAN BEKLEMEDE:KK31:
ysmnbaby 18 NİSAN BEKLEMEDE:KK31:
ozlemsahin bir sonraki ay:KK31:
eses07 bir sonraki ay:KK31:
tamayy bir sonraki ay:KK31:
wen bir sonraki ay:KK31:
tuanabatu06 bir sonraki ay:KK31:

Son düzenleme:
ben hamilemiyim değilmiyim acaba derken bugün kırmızı kart yedim :KK43: oysaki belirti arayıp duruyordum..şimdi ise yeni bir ay yeni bir süre başladı benim için..siz ne zamandır bekliyorsunuz bebişlerinizi yada hamile olanlar ne kadar zaman sonra aldılar mutlu haberlerini ?

evet cnm 7. ayimdayim bekliyorum bakalim..:KK31::KK31:
sen ne zamandir istiyosun?

ayy canim benim simdi yazdığın yazıyı da gordum her ay yeni bir umut diye duygulandimm :KK43:( benim ilk denememdi olmadi 2.yi denicez artik kismet bakalim..Allah nasip etsin inşallah bize de o guzel annelik duygusunu...bizim bi tanidigimiz da 7.ayinda hamile kaldi stresten olmadi o kadar ay ama stres yapmamak düşünmemek de elde degilki nasıl başa cikacaz bakalim :KK36: senin bat ne zaman canimm

ayy canim benim simdi yazdığın yazıyı da gordum her ay yeni bir umut diye duygulandimm :KK43:( benim ilk denememdi olmadi 2.yi denicez artik kismet bakalim..Allah nasip etsin inşallah bize de o guzel annelik duygusunu...bizim bi tanidigimiz da 7.ayinda hamile kaldi stresten olmadi o kadar ay ama stres yapmamak düşünmemek de elde degilki nasıl başa cikacaz bakalim :KK36: senin bat ne zaman canimm
gelecekleri vakti biliyorlar cnm,Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacaktir..
Ben BAT ı bilmiyorum cnm ama su an yumurtlama gunlerimdeyim..Daha var yani epey..
Ben 2.5 sene korundum,cok beklemek de iyi degil ama napalim nasip bugunlere imis..

gelecekleri vakti biliyorlar cnm,Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacaktir..
Ben BAT ı bilmiyorum cnm ama su an yumurtlama gunlerimdeyim..Daha var yani epey..
Ben 2.5 sene korundum,cok beklemek de iyi degil ama napalim nasip bugunlere imis..

hapla mi korundun sende canim? ben 10 ay kullandim microgynon adli hapi 1ay bos gecin dedi doktor gecen ay kendimiz korunduk bu ay denedik o da olmadi..keske hiç icmeseymisim diyorum ama dedigin gibi nasip

hapla mi korundun sende canim? ben 10 ay kullandim microgynon adli hapi 1ay bos gecin dedi doktor gecen ay kendimiz korunduk bu ay denedik o da olmadi..keske hiç icmeseymisim diyorum ama dedigin gibi nasip

Cnm ben uzun sure kullanmadım 6 ay filan ictim evliligimin ilk gunlerinde..insan dusunmeye baslayinca pisman oluyor ama napalim, olacagi zaman her kosulda oluyor zaten..
Sen daha yeni baslamissin calismalara olur insallah..

Cnm ben uzun sure kullanmadım 6 ay filan ictim evliligimin ilk gunlerinde..insan dusunmeye baslayinca pisman oluyor ama napalim, olacagi zaman her kosulda oluyor zaten..
Sen daha yeni baslamissin calismalara olur insallah..

dogru soyluyorsun olacagi zaman oluyor tek denemede bile olsa gunler hesaplamasan bili Allah ol derse oluyor.insallah canim ikimizinde olur inşallah dusunmesek olacak belki ama kismet...

kzlar merhaba, bende nerdeyse yazdan berı yarım yamalak korunuyodum hamıle kalmadım ona ragmen. Bu ay hıc korunmadık bat 21 ocak bakalım beklıyorum. Bulantı mıde yanması goguslerde sıslık hassasıyet hepsı var ama asırı ıdrar yolu enfeksıyonuyum ondan da olabılır : (

kzlar merhaba, bende nerdeyse yazdan berı yarım yamalak korunuyodum hamıle kalmadım ona ragmen. Bu ay hıc korunmadık bat 21 ocak bakalım beklıyorum. Bulantı mıde yanması goguslerde sıslık hassasıyet hepsı var ama asırı ıdrar yolu enfeksıyonuyum ondan da olabılır : (

merHaba cnm benim neden korundunuzki yazdan beri ? bulanti icin daha erken ama goguslerde şişlik ve hassasiyet adet gecikmesinden onceki ilk belirti :)) yinede seni umutlandirmak istemem insallah olur canim bu topik hepimize ugur getirir inşallah :KK16: yarin bat tablosu hazirlicam tatlım birlikte bekleyelim bat larimızı :)) senin az kalmış canimm ne guzelll insallah vardir minigin seninledirr :KK16::KK16:

merHaba cnm benim neden korundunuzki yazdan beri ? bulanti icin daha erken ama goguslerde şişlik ve hassasiyet adet gecikmesinden onceki ilk belirti :)) yinede seni umutlandirmak istemem insallah olur canim bu topik hepimize ugur getirir inşallah :KK16: yarin bat tablosu hazirlicam tatlım birlikte bekleyelim bat larimızı :)) senin az kalmış canimm ne guzelll insallah vardir minigin seninledirr :KK16::KK16:

giizz cim mayıs ayında hıc korunmadık ben kızıma cok kolay kalmıstım yıne oyle olacak zannettım sonrada ıste ovulasyon gunlerınde falan korunmadık. Yanı bırazda surprız olsun ıstıyodum ama

giizz cim mayıs ayında hıc korunmadık ben kızıma cok kolay kalmıstım yıne oyle olacak zannettım sonrada ıste ovulasyon gunlerınde falan korunmadık. Yanı bırazda surprız olsun ıstıyodum ama

bi kizin var yani ne güzell Allah bagislasn canim benim :KK16: ya sarz bitmek uzere Vbenim elektrk gelince yazacm sana kuzumm :))

bıde ıdrar yolu enfeksıyonu oldugum ıcın cıpro antıbıyotık kullanıyorum gebelıkte c kategorısındeymıs ama Allahın dedıgı olur tabı. Ama agzımın tadında bı bozukluk ve mıde yanması fena bakalım tamamıyle psıkolojım uyduruyoo da olabılır :KK70:

bıde ıdrar yolu enfeksıyonu oldugum ıcın cıpro antıbıyotık kullanıyorum gebelıkte c kategorısındeymıs ama Allahın dedıgı olur tabı. Ama agzımın tadında bı bozukluk ve mıde yanması fena bakalım tamamıyle psıkolojım uyduruyoo da olabılır :KK70:

canim benim çok geçmiş olsun bi problem olmaz Allahin izniyle..agzinin tadindaki bozukluk metal tadi gibi biseymi

X