2014 İstanbul için Düğün Mekanı..YARDIM

Canım sizin bütçeniz ne kadar?
Normalde kuzenimin arkadaşı daha geçen ay orada düğün yapacaktı ve yemekli 10 binmiş, yemeksiz nasıl 12 bin olabilir yahu? Bugün belli yerlerde 400 kişilik kokteylli düğün en fazla 9 bin lira, yemeksiz düğüne kim neden 12 bin versin ki? Tamamen saçmalık!

Bizim bütçemiz maksimum 5000 lira. Sanırım yakın tarihlere baktığımız için böyle pahalı oluyor. Nisan, Mayısta yer bulunmadığı için boş kalan yerler biraz karaborsa olmuş anlayacağınız ama mekan güzel olsa bile sonuçta gaziosmanpaşa yani çok abartılı fiyatlar. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Bizim bütçemiz maksimum 5000 lira. Sanırım yakın tarihlere baktığımız için böyle pahalı oluyor. Nisan, Mayısta yer bulunmadığı için boş kalan yerler biraz karaborsa olmuş anlayacağınız ama mekan güzel olsa bile sonuçta gaziosmanpaşa yani çok abartılı fiyatlar. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Sezon çok önemli canım maalesef, mesela kış olsaydı düğünün çok kasmadan mekan bulabilirdin, hayırlısı olsun mutlaka başka yerler vardır belki 2-3 fazla vermek durumunda kalırsın ama değdi dersin, içine çok sinen bir düğün yapmış olursun. :KK34:

Sezon çok önemli canım maalesef, mesela kış olsaydı düğünün çok kasmadan mekan bulabilirdin, hayırlısı olsun mutlaka başka yerler vardır belki 2-3 fazla vermek durumunda kalırsın ama değdi dersin, içine çok sinen bir düğün yapmış olursun. :KK34:

Hayırlısı olsun dediğin gibi. İnşallah hepimiz hayalimizdeki gibi olmasa da ona yaklaşan düğünler yapabiliriz. :KK34:

Bugün bu salonu gezdim. Salon Acem Boy ismi. Ben çok beğendim. Tek dezavantajı yeni açılmış olması, tabi çok bilinmediği için fiyat açısından avantaj oluyor bu durum :KK9: Ufak bir otoparkı ve manzaralı bir terası var. Yemekli-yemeksiz yapılabiliyor. Fotoğraflarını ekliyorum. Alternatif olarak değerlendirilebilir.

$acem boy1.jpg $acem boy2.jpg $acem boy3.jpg

peki kizlar 5000-6000 lıra cıvarı temmuz ayında 2015 de uygun fıyatlı bır yer bulabılırmıyız sızce 600 kısılık dusunuyoruz. yanı daha fazla butceden cıkamıyoruz malum evlencez yanı ev kurcaz vs ( ya bu dugun ısı olmasa nolur mılete party verıyoz sankı sabancının kızıyız:)))

Merhabalar herkese;

Haziran ayında kısmetse evleneceğim, gündüz nikah yapıp akşama yaklaşık 150-200 kişilik yemekli bir eğlence düşünüyoruz. Çünkü düğün salonlarını pek sevmiyorum,ayrıca yer yok ve fiyatları da uçmuş durumda o yüzden buna karar verdik. Fakat kafam o kadar karışık ki yat da yapalım dedik internetten yorumlara baktım, kimisi nem çok oluyor herkes yapış yapış oluyor yazmış,kimisi çok eğlendik kimisi hiç güzel değildi demiş. Aranızda yatta düğüne katılan varsa yorumlarını rica ediyorum:KK43: Ayrıca tabi mekan önerisi yani 5000 6000 civarı bize en makul fiyat. Yemekli,müzikli bir yer. İstanbul da oturuyorum. Önerilerinizi,konu hakkında bildiklerinizi söylerseniz o kaadaaarrr mutlu olacağım ki :) :18:

Merhaba,
Öncelikle mutluluklar dilerm herkese, zaman zaman forumu geziyorm ama üyelik sanırm bu konuymuş :))
Yer bulma konusunda sorunlar yaşayanlara belki yardmcı 0labiliriz diye düşünüyorm erkek arkadaşm çok uzun zamandır bu işlerle uğraşıyor yani organizasyon işleri işte menajerlikten tutun ses sistemine televizyon işleri vs vs bir süre önce işyerini kapattı yeni bir yer bakıyorz bu aralar açacak tekrar...
Uzun lafı kısası neden anlattm sürekli farklı mekanlara iş yapıyorlar bazen sistem satıyor bazen organizasyonunu komle yapıyor ( Düğün, Yemek, bayi toplantısı, Konser, fotoğraf çekimi, reklam, tv programı vs vs ) tanıdığı ve görüştüğü iş yaptığı çok yer var yapmak istediğiniz semt ve kişi sayısı ayrıca bütce söylerseniz ona göre bir yere yönlendirir. Ayrıca süsleme çiçek yer volkanları müzisyen ve dj ses sistemi gibi işinize yarayacak her ihtiyacınıza yardmcı 0labilirm.

(örneğin yer volkanları ile merdiven yolu için bir arkadaş yazmış hiç dert edilecek bir şey değil eminönünden veya istoçtan adedi birkaç dolara alıp salona kendiniz götürebilirsiniz. Tabi çeşitlerine dikkat edin kapalı alan için ve dumansız 0lanını alın :))) nasıl ateşleneceği konusunda size satan kişi yardım edecektir. bir püf noktası daha bunları birer metal küçük kovalara yerleştirirseniz hem merak konusu 0luşturur. hemde kötü görüntüyü saklar.)

örneğin şuan 2 yer var aklma gelen biri boğazda yeni bir yer çok fazla kişilik değil ama tam deniz kenarında ve üzeri tamamen açılıyor hem yazlık hem kışlık ve inanılmaz bir manzarası var ortalama 250 300 arası yemekli, yemeksiz tabi daha fazla alır. rakamlarıda çok yüksek değil. Uygun fiyatla yapabilirsiniz:KK66:))
fazla bütcesi 0lmayan yemeksiz ama daha kalabalık düğün yapmak isteyenler için çağlayan' da derede büyük ve şık bir salon var, fotoğraftan pastaya müzisyene her şey dahil fiyatlarıda çok uygun.
bağcılar ikitelli civarı otel salonları için yine çok uygun fiyatlarla yaptırabilirz.

diğer konular hakkında da bilgi almak isteyenlere elimizden gelen yardımı yapmaktan mutluluk duyarz ::)) ( e az çok yardım ederek işi öğreniyorm yarın bizede lazım :))

Merhaba,öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için. Boğazda ki bildiğiniz yerin adı nedir acaba?

isim 0larak tam hatırlamıyorm ama numaranızı mesaj atarsanız arattırabilirm bir iki güne kadar bir prgram için gideceğiz

Merhabalar herkese;

Haziran ayında kısmetse evleneceğim, gündüz nikah yapıp akşama yaklaşık 150-200 kişilik yemekli bir eğlence düşünüyoruz. Çünkü düğün salonlarını pek sevmiyorum,ayrıca yer yok ve fiyatları da uçmuş durumda o yüzden buna karar verdik. Fakat kafam o kadar karışık ki yat da yapalım dedik internetten yorumlara baktım, kimisi nem çok oluyor herkes yapış yapış oluyor yazmış,kimisi çok eğlendik kimisi hiç güzel değildi demiş. Aranızda yatta düğüne katılan varsa yorumlarını rica ediyorum:KK43: Ayrıca tabi mekan önerisi yani 5000 6000 civarı bize en makul fiyat. Yemekli,müzikli bir yer. İstanbul da oturuyorum. Önerilerinizi,konu hakkında bildiklerinizi söylerseniz o kaadaaarrr mutlu olacağım ki :) :18:

Merhaba,

2006 yılında ablamın nikah eğlencesini yapmıştık teknede, 100 kişilikti. Biz gayet eğlenmiştik. Zaten davetin ilk saatlerinde açık alanda oluyorsunuz ve o saatlerde gece olduğu kadar nem olmuyor. Daha sonra yemekle birlikte aşağıda, kapalı mekanda devam ediyorsunuz. Tercihe göre değişir elbette bu. Ama yine yaz aylarında teknede katıldığım bir eğlencede, ilerleyen saatlerde açık alana çıkmıştık. Orda da problem oluşturacak kadar bir nem hatırlamıyorum.. İstanbul zaten nemli ama tabi ve denizde olunca artacaktır nem. Ama çok istenen bir şeyse teknede düğün, vazgeçmeye değmez sırf bunun için :) Yalnız fiyatları görüşmenizi tavsiye ederim. Zira bu fiyatla 150-200 kişilik organizasyon çok zor görünüyor..

Umarım her şey istediğiniz gibi olur..:KK16:

Avcılar tarafını düşünürseniz eğer Atapark'ı tavsiye ederim. Geçen sene kardeşimi evlendirdik ve düğününü de orada yaptık. Çok da memnun kaldık. Fiyat olarak da birçok yere göre çok uygun. Fotoğraf yükleyemedim ama facebook adreslerinde var mekanın fotoları. www.facebook.com/ataparkkirdugunu Şimdiden mutluluklar dilerim.

Canım bende dün buraya gittim baktım beğendim.sizin düğününüz güzelmi oldu hangi aydı ben 27 eylül için baktım yağmur yağarsa bi önlemleride yoktu bana bilgi verirmisiniz nasıl geçti düğün fotoğraflar nasıldı?

Önerileriniz için çok çok teşekkür ederim. Sayımız fazla olduğundan nikah sonrası yemekten vazgeçtik,düğün mekanı bakıyoruz artık bulamazsak da nikahtan sonra herkes eve diyeceğiz:) Hayırlısı bakalım artık nasıl kısmetse. Zaten çook uzağa gelin gideceğim taaa Amerika'ya hem hüzünlü yüreğim hem de pır pır::) ve aslında gönül ister ki en güzel yerde düğün yapmak ama bir de bunun sonrası var sıkıntıyı biz çekeceksek ne diye onca borca gireceğiz diye de düşünmüyor değilim. Şuan ki derdim kuaför,makyöz aslında kağıthane yakınlarında arıyorum inşaallah bulacağım:18:

Hanimlar , Besiktas Gonul daveti tavsiye ederim. Kuzenimin dugununde orayi tuttuk. Bircok menu ve kokteyl alternatifleri var kisi sayisi ve butceye gore fiyatlar degisiyor ama klas bir balo salonu, orkestrasi cok iyiydi 5 kisilik canli muzik vardi.Diger salonlar gibi bir klavye bir solist cılız bir muzik degildi..Pazar gunduz dugunu olmasina ragmen yinede guzeldi..Rahatlikla tavsiye ederim..

bızım dugunumuz agustosta ınsallah ve bız daha kasımdan tuttuk dugun salonumuzu..bakırkoyde turkuaz kultur ve sanat merkezı var daha gırer gırmez cok farklı geldı bıze salon.esımle bende denızı gemıyı cok sevdıgımız ıcın tam bıze goreydı kı sagladıkları ımkanlar da cok guzeldı tavsıye ederım sıze de :)

Hayirli olsun! :) Ben de bu mekani internetten gördüm, ama suan istanbulda olmadigim icin gidip bakamiyorum. Internetten cok güzel ve degisik görünüyor, gercekte de fotograflardaki gibi mi? :) eger sakincasi yoksa fiyat konusunda, fiyata dahil olan ya da olmayan hizmetler konusunda da bilgi verebilirseniz cok yardimi dokunur.

Hayirli olsun! :) Ben de bu mekani internetten gördüm, ama suan istanbulda olmadigim icin gidip bakamiyorum. Internetten cok güzel ve degisik görünüyor, gercekte de fotograflardaki gibi mi? :) eger sakincasi yoksa fiyat konusunda, fiyata dahil olan ya da olmayan hizmetler konusunda da bilgi verebilirseniz cok yardimi dokunur.

tesekkur ederım :) evet resımler bıre bır aynı ama bız kasımda tuttuk salonu ve erken oldugu ıcın ındırım aldık 8500.e kokteyl menusuyle tuttuk.kokteyl menusun de masada serpme tabaklar var ayrıca kısıye ozel 4tuzlu 4tatlı ve bır pastadan olusan tabagı var :) gelın sacı makyajı 100 tl anlasmalı kuaforlerı ıle gelınlıklık ındırım kuponu var : %20 ayrıca studyo fotograf cekımı var, 3saat dugunun cekım vıdesu var (kı ıger cogu salonda bu 2saattı) ve dans derslerı var bıze bunların hepsı cok cazıp geldı ve tuttuk bakalım hayırlısı hakkınızda :)

tesekkur ederım :) evet resımler bıre bır aynı ama bız kasımda tuttuk salonu ve erken oldugu ıcın ındırım aldık 8500.e kokteyl menusuyle tuttuk.kokteyl menusun de masada serpme tabaklar var ayrıca kısıye ozel 4tuzlu 4tatlı ve bır pastadan olusan tabagı var :) gelın sacı makyajı 100 tl anlasmalı kuaforlerı ıle gelınlıklık ındırım kuponu var : %20 ayrıca studyo fotograf cekımı var, 3saat dugunun cekım vıdesu var (kı ıger cogu salonda bu 2saattı) ve dans derslerı var bıze bunların hepsı cok cazıp geldı ve tuttuk bakalım hayırlısı hakkınızda :)

Gercekten iyiymis promosyonlari, umarim hepsinden memnun kalirsiniz :) Bu fiyat kac kisi icin acaba? bide haftasonu mu olacak dügününüz?

Bugün aşkımla bu salona bakmaya gittik. Gerçekten çok güzel bir salon, çok da içime sinmişti ama Aralık ayına kadar boş yer yokmuş. Cuma günleri bile dolmuş, çok üzülerek ayrıldım salondan :KK5:

Senin adına üzüldüm :KK43: nişan için bakmıştım fiyatı yüksek gelmişti.
Düğün için düşünüyorum. Fiyatları nasıldı peki ?

Merhaba,
Öncelikle mutluluklar dilerm herkese, zaman zaman forumu geziyorm ama üyelik sanırm bu konuymuş :))
Yer bulma konusunda sorunlar yaşayanlara belki yardmcı 0labiliriz diye düşünüyorm erkek arkadaşm çok uzun zamandır bu işlerle uğraşıyor yani organizasyon işleri işte menajerlikten tutun ses sistemine televizyon işleri vs vs bir süre önce işyerini kapattı yeni bir yer bakıyorz bu aralar açacak tekrar...
Uzun lafı kısası neden anlattm sürekli farklı mekanlara iş yapıyorlar bazen sistem satıyor bazen organizasyonunu komle yapıyor ( Düğün, Yemek, bayi toplantısı, Konser, fotoğraf çekimi, reklam, tv programı vs vs ) tanıdığı ve görüştüğü iş yaptığı çok yer var yapmak istediğiniz semt ve kişi sayısı ayrıca bütce söylerseniz ona göre bir yere yönlendirir. Ayrıca süsleme çiçek yer volkanları müzisyen ve dj ses sistemi gibi işinize yarayacak her ihtiyacınıza yardmcı 0labilirm.

(örneğin yer volkanları ile merdiven yolu için bir arkadaş yazmış hiç dert edilecek bir şey değil eminönünden veya istoçtan adedi birkaç dolara alıp salona kendiniz götürebilirsiniz. Tabi çeşitlerine dikkat edin kapalı alan için ve dumansız 0lanını alın :))) nasıl ateşleneceği konusunda size satan kişi yardım edecektir. bir püf noktası daha bunları birer metal küçük kovalara yerleştirirseniz hem merak konusu 0luşturur. hemde kötü görüntüyü saklar.)

örneğin şuan 2 yer var aklma gelen biri boğazda yeni bir yer çok fazla kişilik değil ama tam deniz kenarında ve üzeri tamamen açılıyor hem yazlık hem kışlık ve inanılmaz bir manzarası var ortalama 250 300 arası yemekli, yemeksiz tabi daha fazla alır. rakamlarıda çok yüksek değil. Uygun fiyatla yapabilirsiniz:KK66:))
fazla bütcesi 0lmayan yemeksiz ama daha kalabalık düğün yapmak isteyenler için çağlayan' da derede büyük ve şık bir salon var, fotoğraftan pastaya müzisyene her şey dahil fiyatlarıda çok uygun.
bağcılar ikitelli civarı otel salonları için yine çok uygun fiyatlarla yaptırabilirz.

diğer konular hakkında da bilgi almak isteyenlere elimizden gelen yardımı yapmaktan mutluluk duyarz ::)) ( e az çok yardım ederek işi öğreniyorm yarın bizede lazım :))

Selam canım, bahsettiğin iki mekanın bilgisini verebilir misin?

X