2014 İstanbul için Düğün Mekanı..YARDIM

theodore

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2013
225
91
Avrupa yakası için düğün mekanları araştırıyorum ama hala istediğim gibi bir yer bulamadım.:KK53: Daha şimdiden İstanbulda birçok yer dolmuş bile.:18::18:Formu karıştırdım ama genelde hep aynı yerler tavsiye edilmiş.Bir yardım edin 2014 eylül için araştırıyorum kızlar.

İlk tercihim düğün salonu değil ama farklı bi konsept olan bir yer olursa neden olmasın tabiki.Ayrıca nişanlım öğretmen oldugu için öğretmenevlerinden tavsiye edebileceğiniz varmı?

Avrupa yakası için düğün mekanları araştırıyorum ama hala istediğim gibi bir yer bulamadım.:KK53: Daha şimdiden İstanbulda birçok yer dolmuş bile.:18::18:Formu karıştırdım ama genelde hep aynı yerler tavsiye edilmiş.Bir yardım edin 2014 eylül için araştırıyorum kızlar.

İlk tercihim düğün salonu değil ama farklı bi konsept olan bir yer olursa neden olmasın tabiki.Ayrıca nişanlım öğretmen oldugu için öğretmenevlerinden tavsiye edebileceğiniz varmı?

canım ben de aynı dertten muzdaribim ama kimse yazmadı. herkes düğünle ilgili bir site var orayı tavsiye ediyor. Umarım gönlüne göre bulursun bir yer.

canım ben de aynı dertten muzdaribim ama kimse yazmadı. herkes düğünle ilgili bir site var orayı tavsiye ediyor. Umarım gönlüne göre bulursun bir yer.

kızlarr merhaba ben yeni üye oldum cok fzla kullanamıyorum,avrupa yakasında bende cok mekan baktım ama konsept olarak kendime uygun bir yer bulamadım ve anadolu yakasına yöneldim.netice olarak maltepede bağdat düğün salonuyla sürekli görüşme halindeyiz.araştırmalarım sonucu aklma yatan yer burası..sevgiler..:KK3::KK42:

sağol canım umarım hepimiz gönlümüzdeki yeri buluruz.

kızlarr merhaba ben yeni üye oldum cok fzla kullanamıyorum,avrupa yakasında bende cok mekan baktım ama konsept olarak kendime uygun bir yer bulamadım ve anadolu yakasına yöneldim.netice olarak maltepede bağdat düğün salonuyla sürekli görüşme halindeyiz.araştırmalarım sonucu aklma yatan yer burası..sevgiler..:KK3::KK42:

yok yokkk yer yok bize göre:KK43::KK43: canım avrupa kıtasında bi mekan bulmamız şart.malum çok uzak olması zor olacak bizim için

Selam, benim daha evlenmeme var ama bende herşeyi şimdiden araştrmaya başladım valla, en büyük sıkıntım çevremin çok olması, yani 300 kişilik bir düğün yapmak istesem, konu komşu çağıramayacağım hatta 150 kişi ancak yakın akraba ve sülale ediyo, iş çevresi, arkadaş çevresi, erkek tarafından da gelecek insan var, çevrenin geniş olması da ayrı bir dertmiş. :KK14:

Ben kır düğünü sempatisi içinde biri olduğum için genelde onları araştırdım. Seversin sevmezsin bilmiyorum ama bende fikrimi söyleyeyim dedim :) Sarıyer Küçükköy'de Belgrad Ormanı oluyor o taraftaki yerlerle görüştüm. En çok Qubbe Bahçe'yi sevdim. Daha gündüz saatlerinde kokteylli nikah düğün gibi şeyler 50 TL den başlayıp, akşam yemekliler sanırım biraz pahalı tabii ama 120- 150 TL civarıydı sanırım.

Avcılar tarafını düşünürseniz eğer Atapark'ı tavsiye ederim. Geçen sene kardeşimi evlendirdik ve düğününü de orada yaptık. Çok da memnun kaldık. Fiyat olarak da birçok yere göre çok uygun. Fotoğraf yükleyemedim ama facebook adreslerinde var mekanın fotoları. www.facebook.com/ataparkkirdugunu Şimdiden mutluluklar dilerim.

Merhaba,

Şişli Öğretmenevi'ne bakabilirsiniz. Manzarası da bulunan hoş bir mekan bence, fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla..

Şimdiden mutluluklar dilerim..:KK16:

Bir çok düğün salonuna göre mekan çok şık, Koç düğün salonu Bayrampaşa da, alternatif olabilir.. :KK34:
$2.jpg $04.jpg $12.jpg $02++ss.jpg

Son düzenleme:
Bugün aşkımla bu salona bakmaya gittik. Gerçekten çok güzel bir salon, çok da içime sinmişti ama Aralık ayına kadar boş yer yokmuş. Cuma günleri bile dolmuş, çok üzülerek ayrıldım salondan :KK5:

Gerçekten mi? :KK53:
Millet sene varken tutuyor herhalde düğün mekanını..:44:
Sırf bu yüzden kış düğünü yapmayı planlıyorum, tam da bu aylar da.
Bu düğün salonun da bu geçtiğimiz Aralık-Ocak-Şubat kampanya vardı Kına+Düğün düğün fiyatınaymış.
Benim ilk tercihim gönül davetle, labella eğer onlar olmazsa burasıydı hayırlısı artık...:KK31:

Bugün aşkımla bu salona bakmaya gittik. Gerçekten çok güzel bir salon, çok da içime sinmişti ama Aralık ayına kadar boş yer yokmuş. Cuma günleri bile dolmuş, çok üzülerek ayrıldım salondan :KK5:

arkadaşımın kınası oldu bu mekanda, düğünde daha farklı olacağına eminim de çok üzülmene gerek yok canım daha iyisini bulursun

Gerçekten mi? :KK53:
Millet sene varken tutuyor herhalde düğün mekanını..:44:
Sırf bu yüzden kış düğünü yapmayı planlıyorum, tam da bu aylar da.
Bu düğün salonun da bu geçtiğimiz Aralık-Ocak-Şubat kampanya vardı Kına+Düğün düğün fiyatınaymış.
Benim ilk tercihim gönül davetle, labella eğer onlar olmazsa burasıydı hayırlısı artık...:KK31:

3-4 gündür salon bakıyoruz. Nisan-Mayıs gibi istiyoruz düğünü ama en izbe, iğrenç salonlar bile dolmuş. Baya bi geç kaldık sanırım biz. Aklınızda olsun, vakitlice bakın bence canım. Sonra çok beğendiğiniz bir salondan üzülerek ayrılmayın bizim gibi.

arkadaşımın kınası oldu bu mekanda, düğünde daha farklı olacağına eminim de çok üzülmene gerek yok canım daha iyisini bulursun

Burası yer olarak da bana çok uygundu. O kadar içimde kaldı ki, ben de mi en azından kınayı burada yapsam diye düşünmeye başladım :KK1:

3-4 gündür salon bakıyoruz. Nisan-Mayıs gibi istiyoruz düğünü ama en izbe, iğrenç salonlar bile dolmuş. Baya bi geç kaldık sanırım biz. Aklınızda olsun, vakitlice bakın bence canım. Sonra çok beğendiğiniz bir salondan üzülerek ayrılmayın bizim gibi.

Yazın yapılacak düğünler için aynen dediğin gibi önceden ayarlamak gerekiyor mekanı hemde baya önce, bir de bildiğim Gaziosmanpaşa' da Grand salon var, hem yemekli hemde yemeksiz düğün yapılabiliyordu yanlış hatırlamıyorsam?
$3.jpg $5.jpg $2 (1).jpg

Yazın yapılacak düğünler için aynen dediğin gibi önceden ayarlamak gerekiyor mekanı hemde baya önce, bir de bildiğim Gaziosmanpaşa' da Grand salon var, hem yemekli hemde yemeksiz düğün yapılabiliyordu yanlış hatırlamıyorsam?
Eki Görüntüle 972205 Eki Görüntüle 972206 Eki Görüntüle 972207

Biz buraya da baktık. Gopark diye geçiyor adı. İki salonu var grand salon ve junior salon diye. Bizim düğünümüz kalabalık olmayacağı için daha küçük olan junior salon için fiyat aldık. Mekan gerçekten çok güzel ve dediğin gibi sadece pastalı da yapılabiliyor. Otoparkı falan da var güzel bir yer ama yemeksiz düğün için 12.000 TL dediler. %10 indiririz dediler ama bize yine de yüksek geldi. :KK5: Çok zormuş bu iş ya. En izbe salonlar bile 3000 lira istiyor. Her an düğünden vazgeçip nikaha razı olabilirim :KK50:

Biz buraya da baktık. Gopark diye geçiyor adı. İki salonu var grand salon ve junior salon diye. Bizim düğünümüz kalabalık olmayacağı için daha küçük olan junior salon için fiyat aldık. Mekan gerçekten çok güzel ve dediğin gibi sadece pastalı da yapılabiliyor. Otoparkı falan da var güzel bir yer ama yemeksiz düğün için 12.000 TL dediler. %10 indiririz dediler ama bize yine de yüksek geldi. :KK5: Çok zormuş bu iş ya. En izbe salonlar bile 3000 lira istiyor. Her an düğünden vazgeçip nikaha razı olabilirim :KK50:

Canım sizin bütçeniz ne kadar?
Normalde kuzenimin arkadaşı daha geçen ay orada düğün yapacaktı ve yemekli 10 binmiş, yemeksiz nasıl 12 bin olabilir yahu? Bugün belli yerlerde 400 kişilik kokteylli düğün en fazla 9 bin lira, yemeksiz düğüne kim neden 12 bin versin ki? Tamamen saçmalık!

Son düzenleme:
bızım dugunumuz agustosta ınsallah ve bız daha kasımdan tuttuk dugun salonumuzu..bakırkoyde turkuaz kultur ve sanat merkezı var daha gırer gırmez cok farklı geldı bıze salon.esımle bende denızı gemıyı cok sevdıgımız ıcın tam bıze goreydı kı sagladıkları ımkanlar da cok guzeldı tavsıye ederım sıze de :)

X