Yaza kadar 15 kılo vermek isteyen bayanlar buyursun gelsın:) Bu sefer olacak

Merhaba kızlar ben gruba yeni katıldım. Sayfanız ilgimi çekti bende kilo vermek istiyorum bu mümkün mü acaba? Çünkü ben artık umudumu yitiriyorum. Kilo vermeye çalıştığım da kilo alıyorum. Ne olur yardım edin

Beni de alın aranıza. Cok fenayım yaa. 82 kg olmuşum. En az 70 e ınmem lazım. Nasıl basaracam bılmıyorum. Abur cuburu cok sevıyorum. Cıkolatadan vazgeçemiyorum. Sızlerle sil bastan yapayım ıstıyorum. Uygun dıyet listesi verebılecek olan var mı

Bende size katilabilirmiyim :KK43: yaşım 19 1.64 boyundayım fakat 82.100 kiloyum nisan ve mayısa kadar 15 kilo vermek istiyorum ve insülin direncim yüksek cıktı zayıflamazsam şeker hastası olacağımı söyledi doktor korkuyorum ve onun dısında etrafımdakilerin kötü yorumları çok üzmeye başladı beni :KK43:

Ve ben spora yazildim haftanin 3 günü 3 saat boyunca spor yapiyorum geri kalan gunlerde sabah aksam yuruyuse cikmayi dusunuyorum diyet degilde porsiyonlarimi çok aza indiridim cunku bugune kadar yaptigim diyetlerden hic bi fayda gormedim sizlerinde yardimina ihtiyacim var 31 ocakta basladim bende 82.100 kilo ile

Banada yardım edermisin ben 19 yasinda 164 boyunda ve 82.100 kilomda bu benimde yaza kadar 15 kilo vermem gerek spor salonuna yazildim haftanin 3 gunu 3 saat boyunca orda olacagim onun harici kalan gunler sabah ve aksam yuruyusu yapacagim parktaki spor aletleri vs diyet degilde porsiyonlarimi kucultecegim 31 ocakta basladim bende banada yardimci olurmusunuz :KK43:

Banada yardım edermisin ben 19 yasinda 164 boyunda ve 82.100 kilomda bu benimde yaza kadar 15 kilo vermem gerek spor salonuna yazildim haftanin 3 gunu 3 saat boyunca orda olacagim onun harici kalan gunler sabah ve aksam yuruyusu yapacagim parktaki spor aletleri vs diyet degilde porsiyonlarimi kucultecegim 31 ocakta basladim bende banada yardimci olurmusunuz :KK43:
Canim hosgeldin diyet gunlukleri bolumunden kendine bi diyet gunlugu yaparak hergun ne yedin ne ictin tartida ne ciktin ve motivasyonun icin gerekli seyleri yazabilir sin ben oyle yapiyorum cok faydali oluyor istersen benim diyet gunlugume gel birkte yapalim diyet gunluklerinde. "hedef 68,5 tan 52 ye yaza kadar dusmek" basliginda bulabilirsin beni.kini basarilar canim optum :)

Çok teşekkür ederim sizede başarılar ben yeni kaydoldum bu siteye o yüzden nasil kullanildigini cok bilmiyorum :KK43: bide ayda bir tartilsak olmazmi cunku ben zor kilo veriyorum haftada bir tartıldığında kilo verememiş olduğumda moralim bozuluyor O Yuzden ayda bir tartilsam olurmu acaba :)

Çok teşekkür ederim sizede başarılar ben yeni kaydoldum bu siteye o yüzden nasil kullanildigini cok bilmiyorum :KK43: bide ayda bir tartilsak olmazmi cunku ben zor kilo veriyorum haftada bir tartıldığında kilo verememiş olduğumda moralim bozuluyor O Yuzden ayda bir tartilsam olurmu acaba :)
Tabiki de olur ben mesrla oturdum kendi saglikli beslenme programimi krndime gore hazirladim program derken evde ne varsa o gun ondan yiyorum ama acikinca ve az az yiyorum yavas yavas yiyoym su icmeyo ihmal etmiyorum asla .yani kisaca onemli olan krndini iyi hissettigin sekilde olmasi istrdigin zaman tartil tabiki ama bi hafta gibi kisa hedeflaer koyunnca daha iyi motive oluyorum ben.bi hafta da oyle buyuk hedefler degil en fazla bi kilo seklinde .dedim ya onemli olan kendini iyi hissedecegin kendine uygun bi programin olmasi basarilar dilerim .:)

Tabiki de olur ben mesrla oturdum kendi saglikli beslenme programimi krndime gore hazirladim program derken evde ne varsa o gun ondan yiyorum ama acikinca ve az az yiyorum yavas yavas yiyoym su icmeyo ihmal etmiyorum asla .yani kisaca onemli olan krndini iyi hissettigin sekilde olmasi istrdigin zaman tartil tabiki ama bi hafta gibi kisa hedeflaer koyunnca daha iyi motive oluyorum ben.bi hafta da oyle buyuk hedefler degil en fazla bi kilo seklinde .dedim ya onemli olan kendini iyi hissedecegin kendine uygun bi programin olmasi basarilar dilerim .:)
Çok teşekkür ederim o zaman pazartesi günü bende tartılıp size söyleyeceğim son durumuu inşallah birkikte destek olarak zayıflayabiliriz :)

Merhabalar benim de hedefim Mayıs a kadar 15 kilo vermektir 17 ocakta diyetime başladım 4 kilom gitti şimdilik kaldı geriye 11 kilo aslında ilk hedefim bi önce 60 daha sonra 55 bu arada 70.3 kiloya başladım bugün 66.2

Kızlar iyi geceler. Ben bu topigi geçen sene açtım ... 75 misim bu bir sene icersinde 62 ye düştüm 3 ay öncesinde 62ydim . Ama suan 74 um . Yani bin pişman bi vaziyette tekrar diyet listeleri topik leri gezmeye başladım .. yarın sil baştan yapıyorum yapmak zorundayım . Evet verdiklerimi komple aldım . Ama bunu kabullenip üstüne koymaya devam edemem tabiki .. ciddi ciddi hergün yediklerimi paylaşacağım .. Zayıflamak isteyen arkadaslarla yeniden varım

kızlar şu lahana çorbası nı deneyen varmı ya biraz bilgi verse tadı çok kötü gerçekten ya
slm lahana çorbasını ben 3 sene önce yaptım 1 haftada 3 bucuk kilo verdim gerçekten harfi harfine uyarsan kilo verirsin.tabi yanında eliptik bisiklet ve 45 dk. yürüyüş yaptım.yürüyüşü öyle hızlı değil sallana sallana saasola bakaraktan yaptım iş çıkışında eve yürüdüm yani :)eve gelir gelmezde eliptik(uzay bisikleti)bisiklette 30-35 dk spor yaptım biraz yorucuydu ama 3 buçuğu verdimmi verdim :) tabi sonra yine aldım kilo.geçen hafta yine denedim lahana çorbasını fakat yaş ilerdediindenmidir nedir bayya sarstı beni tansiyonumu oynattı sadece 1 gün yaptım bi gündede 800gr.verdim ama 3 gün kendime gelemedim yani tansiyonunuz varsa tavsiye etmiyorum onun dışında gerçekten zayıflatıyo sporla birlikte.mesela benim bacaklarım kalındır normalde lahana+sporla bacaklarım çöp gibi kaldı görenler çok şok oldu nassı verdin bukadar filan dediler :) şimdi çok kalınlar yine bu arada 42 yaşında 1.62 64 kiloyum.5 yıl önce 52 kiloydum :KK43:galiba menapoz ve doumkontrol haplarınında kilo almamda payı var

X