Yaza kadar 15 kılo vermek isteyen bayanlar buyursun gelsın:) Bu sefer olacak

günaydın kızlar kahvaltım yarımdan az lavaş,1 haşlanmış yumurta ve 1 tane y.biber:)
dün iş çıkışı eve gittim 1 bardak süt içip yattım,sonra eşim arayınca uyandım 3 saat uyumuşum kalkınca saat 10 gibi bir tabak yoğurtla elma yedim 2 saat sonra tekrar yattım,ilk defa akşam yemeğini böyle geçiştirdim çok sevindirik oldum kendimi hafif hissettim:KK52::KK52:

afiyet olsun canım.

evet yaa çok sessiz kaldı giresi gelmiyo insanın siz de gelmiyonuz artık:KK43:

kuzum ben kıyamam sana
burdayız biz zaten 5 6 kişiyiz
ordakilerinde ev hanımı olanları burda zaten sürekli faceden daha kolay takip ediyorum
ben ama burayada bakıyorum meraklanma sen
sadece bakmayınca kendi kendine çıkıyor face hemen uyarı veriyor takip etmesi kolay o kadar
sen yaz bakarım ben
pınarda yoğun nişan falan derken işleri biraz gecikti onalrı halledince gelirim demişti:KK34:

bebeğime zorla anne sütü veriyorum sıpacık bir türlü beni emmek istemiyor önce hep makineyle sağdım sonra sütüm durdu
bi on gündür damla damla geliyor bebekte keyfi isterse zorlaya zorlaya günde bir sefer emiyor diyebilirim
bizim doymamız kısacası mamayla oluyor
ondan biran önce toparlanmak istiyorum
önceden değildi ama bebekten sonra canım hep birşeyler yemek istiyor buda sürekli tatlı tarzında süstlü şerbetli kremalı pudingli filan direk kilo aldırıcı

evde mekik ile twisterım var acaba sezeryan sonrası sıkıntı olur mu daha 2,5aylık sayılırım
birde sizler neler yapıyorsunuz
tavsiyeleriniz nelerdir

kuzum ben kıyamam sana
burdayız biz zaten 5 6 kişiyiz
ordakilerinde ev hanımı olanları burda zaten sürekli faceden daha kolay takip ediyorum
ben ama burayada bakıyorum meraklanma sen
sadece bakmayınca kendi kendine çıkıyor face hemen uyarı veriyor takip etmesi kolay o kadar
sen yaz bakarım ben
pınarda yoğun nişan falan derken işleri biraz gecikti onalrı halledince gelirim demişti:KK34:

sağolasın canım iyiki varsınız bunca zaman birbirimizin desteğiyle götürdük bu işi şimdi boşluğa düşmüş gibi oldum yarın bildirimlerinizi falan yapın buraya yaa:KK50:

sağolasın canım iyiki varsınız bunca zaman birbirimizin desteğiyle götürdük bu işi şimdi boşluğa düşmüş gibi oldum yarın bildirimlerinizi falan yapın buraya yaa:KK50:

bildirim günü atlanır mı tatlım yaparız tabi. ben nete çok girmiyorum bu aralar, telden bildirim gelince bakıyorum sadece. ara ara kontrol ediyorum burayı ama bir şey yazan olmamış oluyor, ben de çıkıyorum. biliyorsunuz kimse girmiyorken bile ben girip bildirim yapıyordum ama sıkıldım artık kendi kendime konuşmaktan. :KK1:

bildirim günü atlanır mı tatlım yaparız tabi. ben nete çok girmiyorum bu aralar, telden bildirim gelince bakıyorum sadece. ara ara kontrol ediyorum burayı ama bir şey yazan olmamış oluyor, ben de çıkıyorum. biliyorsunuz kimse girmiyorken bile ben girip bildirim yapıyordum ama sıkıldım artık kendi kendime konuşmaktan. :KK1:

biliyorum canım ben de burdayım bakıyorum ara ara geç de olsa cevap veriyorum sen yine paylaş yeyip içtiklerini aysocann gündüzlerin nöbetçi topik kızı:KK1:yarın bildirimlerinizi de bekliyorum:KK34:

slmlar, sabah bir dilim ekmek peynir ve domates yemiştim. öğlen de eşim kahvaltı isteyince yine 1 dilim ekmek, peynir yumurta domates salatalık yedim. akşam salata, yoğurt ve taze fasulye yiyeceğim. 1 saat de spor yaptım. yarın sabah kilo bildiriminde görüşmek üzere.

iyi akşamlar :)
face bana daha kolay geldi cepten de takip açısından ama fırsat buldukça buraya da uğrarım
özellikle cuma günleri :)

bebeğime zorla anne sütü veriyorum sıpacık bir türlü beni emmek istemiyor önce hep makineyle sağdım sonra sütüm durdu
bi on gündür damla damla geliyor bebekte keyfi isterse zorlaya zorlaya günde bir sefer emiyor diyebilirim
bizim doymamız kısacası mamayla oluyor
ondan biran önce toparlanmak istiyorum
önceden değildi ama bebekten sonra canım hep birşeyler yemek istiyor buda sürekli tatlı tarzında süstlü şerbetli kremalı pudingli filan direk kilo aldırıcı

evde mekik ile twisterım var acaba sezeryan sonrası sıkıntı olur mu daha 2,5aylık sayılırım
birde sizler neler yapıyorsunuz
tavsiyeleriniz nelerdir

canım 6 aydan önce spor önermiyor doktorlar sadece yürüyüş yapabilirsin. yavaş yavaş yediklerinin azalt kilo vermeye başlarsın

günaydın kızlar bugün çok mutlu hissettim tartıya çıkınca geçen hafta 55.9 du bu hafta 54.7, 1.2 kilo vermiş gibi gözüküyorum ama bence 900gr verdim çünkü geçen hafta çarş.perş. 55.6 yı gördüm cuma birden 55.9 çıktı sanırım şişlik vardı ondan ama her iki şekilde de sonuç mutlu etti beni:KK76::KK76:
sizlerden de iyi sonuçlar bekliyorum canlaar:KK34:

slmlar, sabah bir dilim ekmek peynir ve domates yemiştim. öğlen de eşim kahvaltı isteyince yine 1 dilim ekmek, peynir yumurta domates salatalık yedim. akşam salata, yoğurt ve taze fasulye yiyeceğim. 1 saat de spor yaptım. yarın sabah kilo bildiriminde görüşmek üzere.

afiyet olsun bekliyoruuum:KK34:

X