Yaza kadar 15 kılo vermek isteyen bayanlar buyursun gelsın:) Bu sefer olacak

Aslında istesem yapabiliyorum imkanım var.Ama artk iistiyorum. . :) yaza 15 kilo vericem inşallah kafama koydum. Topik acmaktaki amacm daha fazla hirslanmak. Öyle bişey ki bu kilo diyete baslicam nasilsa dedigimde 72 kiloydum ve suan 75 im. 77 ydim iki kilo verdim iste.. yani bian bos bırakmaya gelmiyor. . Eger kararliysan yarın sabah ciddi bi diyete başlayalım senle..

Bu topik benim bi nevi diyet Günlüğüm olacak. Katılmak isteyen arkadaslarin basimin üstünde yeri var :) herhangi bi diyete bağlı kalmadan bi ondan bi bundan işte kafamiza gore zayiflicaz yapacak bisi yok öyle yada böyle gidecek bu kilolar

Aslında istesem yapabiliyorum imkanım var.Ama artk iistiyorum. . :) yaza 15 kilo vericem inşallah kafama koydum. Topik acmaktaki amacm daha fazla hirslanmak. Öyle bişey ki bu kilo diyete baslicam nasilsa dedigimde 72 kiloydum ve suan 75 im. 77 ydim iki kilo verdim iste.. yani bian bos bırakmaya gelmiyor. . Eger kararliysan yarın sabah ciddi bi diyete başlayalım senle..

ben aynı şeyleri yaşadım hep. bir keresinde 3 ayda spor ve diyetle 10 kilo vermiştim sonra tekrar aldım. geçen yılda 5 kilo kadar vermiştim daha da veriyim derken tekrar aldım. şuan 63 kiloyum 50-53 kilo olmak istiyorum. hem de yaza kadar değil 1 ayda. öğrenciyim ben okul zamanı pek dikkat edemiyorum. şimdi ara tatilindeyim. ben kararlıyım.
nasıl başlıyacağız peki.

Kendimden biraz bahsedeyim. 25 yasındayım 3 yasında bir oğlum var boyum 1.68 kilom bu sabah itibariyle 75.400 .. ve 100 kiloya yakın doğuma girdim ..emzirme dönemimde 80 lerde gezdim .. ama baktım olmuo diyete girdim 71 e kadar indim.. bi seneden beri 71.-75 arasıyım işte... hedefim 59 ! yaza 59 olmak istiyorum. bu yazıyı açıp okuyan herkes gibi kadınlar kulübünde gezinip duruorum :) fotoğraflara bakıyorum falan.. yani nie olmasın. herkes 40 50 kilolardan bahsediyor. istesem 15 kilo nedir diyorum İSTESEK ..... o yüzden kızlar bu topik benim canım kanım ilk göz ağrım :) bu topikle sizinle beraber 15 kilo verip eninde sonunda 59 a inip bende başarı hikayesi yazmak istiyorum sayfalarca:)
benimle bu yolda yürümek isteyen tek amacı zayıflamak olmasa da öyleymiş gibi inanacak arkadaşlarımı bekliyorum .... yaza oramızı buramızı çekiştirmeden süper bir yaz geçirelim dio musunuz kızlar ?

ben aynı şeyleri yaşadım hep. bir keresinde 3 ayda spor ve diyetle 10 kilo vermiştim sonra tekrar aldım. geçen yılda 5 kilo kadar vermiştim daha da veriyim derken tekrar aldım. şuan 63 kiloyum 50-53 kilo olmak istiyorum. hem de yaza kadar değil 1 ayda. öğrenciyim ben okul zamanı pek dikkat edemiyorum. şimdi ara tatilindeyim. ben kararlıyım.
nasıl başlıyacağız peki.

canım yarın sil baştan yapıyoruz ..... artık diyet nedir ne değildir hepsini biliyorumda artık uygulamaya kaldı işim..
sabah aç karna bir bardak suyumuzu içiyoruz sıcak olmıcak :)
sonra kahvaltı yapmadan spor şart hiç yapamıosan 50 mekik cek hareket et dans et ama spor maksadıyla hiç yapamazsan 15 dk bişeyler yap... sonra kahvaltı...
bir dilim tahıllı yada cavdar ekmeği klasık seyler bilmeyen yok..:)
ben burda neler yaptığımı paylasıcam .. sende yaz ben sürekli giriyorum destek olurum.

canım yarın sil baştan yapıyoruz ..... artık diyet nedir ne değildir hepsini biliyorumda artık uygulamaya kaldı işim..
sabah aç karna bir bardak suyumuzu içiyoruz sıcak olmıcak :)
sonra kahvaltı yapmadan spor şart hiç yapamıosan 50 mekik cek hareket et dans et ama spor maksadıyla hiç yapamazsan 15 dk bişeyler yap... sonra kahvaltı...
bir dilim tahıllı yada cavdar ekmeği klasık seyler bilmeyen yok..:)
ben burda neler yaptığımı paylasıcam .. sende yaz ben sürekli giriyorum destek olurum.

tamam ben bir ameliyat geçirdim dikişlerim var yüzümde 5 gün spor yapamam. belki spor yaparken açılır falan. ama diyet yapmama engel değil yani ciddi bir operasyan değil. sabah su içerek diyete başlıyoruz elma sirkeli su zayıflatıyormuş ben aç karna onunla başlıyorum yarın. sabah ve öğlen az yiyip akşam hiç yememeyi düşünüyorum. yani öğlen biraz geç yiyip saat 3 4 gibi akşam yememek. ben öyle az ye sık ye masallarına pek inanmıyorum 2 öğüne düşürüp vercem bakalım.

Aynen canm .. bende aksam special k yemeyi düşünüyorum . Buarada balon sisirmek karin kaslarini calistirdigi icin karni dümdüz yapiomus :) :) gerçekten calistirdigi dogruda ne kadar etki eder bilemiyorum. Ama aklima geldikce sisiriyorum :)

kızlar benide katın aranıza.. neler denemedim ama hep daha fazlasını aldım.benımboy 168 kılo 68 hedefım 55. yaza kadar bu 13 kıloyu vermek ıstıyorum.buradan destek olursak super olur benım içinde.

87 kiloyum boyum 1.76 yas 24 :KK43: bir spor salonuna uyeyim ama pek gitmiyordum artik diyetle birlikte oraya da gidicem insallah. Yarin yaptiklarimi yazarim. Gazamiz mubarek olsun :)

günaydın kızlarrr.. bugun güzel bir kahvaltı yaptım.1 simit + 2 kk beyaz peynir +çay.. kahvaltıyı sıkı tutuyorumki azaltarak yiyeyim gün içinde. hedefim ortalama haftada 1 kilo.fazlası olursa süpriz olur tabi :KK66: bakalım nasıl gidecek..

Süpersiniz kızlar hepiniz hosgeldiniz ... yaza kadar 15 kiloyu vericez inşallah. . Önce kendinize sonra bana guvenin . Cuma günleri olsun kilo bildirimi. Ve her hafta hedef kilo belirtelim. Ve elimizden ne geliosa yapalım hadi Canlarim benim :) Allah yardımcımız olsun ...

Bende geldimmmmm
Boy 162 kilo 70, 4 yaş 21
8 aylik bi kizim var
Benimde vermem gereken 22 kilo 48 kilo olmak istiyorum ins basaricamm
Bu arada bugun lahana doyetine basliyorum

benide alın aranıza bende 1.62 boyunda 71.9 kiloyum sabaha göre hedefimde 55 kilo .3 gündür akşam 19 sonra bişey yemiyorum bol yeşil çay bayağı faydasını gördüm bu sefer akşam ve öğlen menülerinide azalttıp denicem kahvaltımdan ödün vermem :)

Son düzenleme:
Kızlar sizde hoşgeldiniz :) maşallah bu kadar ilgi beklemiyordum açıkçası. . Kizlar ben 16 sinda başladım diyete 76.300 ile bu sabah itibariyle 74.700 çıktım. Ve çok mutluyum .. daha fazla hirslandm. Olacak olacak bu is olacak :) sabah yatakta hemencecik 20 mekik cektim gec oldu ama simdi yapıyorum kahvaltı mi.. tahilli ekmekletost yaptim kendime icine kahvaltilik lor pwynir surdum azcikta sucuk koydum misss. Simdi yicem :) sonra oglumla gezmeye çıkmayı düşünüyorum bakalım .. herkese bol sans. Bugun pazartesi .. bana en mantıklı gelen cuma hedef kilo ve bildirimleri yapmamiz o yuzden cumaya kadar sadece diyet ve sohbet var.. :) cuma günü herkes kilolarini hedef kilosunu yazsın kızlar. .

Ya kizlar tost mükemmel olmus:) .. hic yememek iyi degil olmuo.. ben on kilo verdim hemen geri aldim. Yiyeceksin ama kararli mesala tostumu yiyip gezmeye ciksam onu yakicam karnmda tok olmus olacak sağlıklı kilo vermis olucam gelincede salata ve artk ne yemek yaparsam ondan yerim aksamda nesfitttt yada special k ikisi de varda :) bu kadar iste

Kızlar merhaba
ben de katılayım aranıza
kaç kişilik grup olacak
75 kg yum 2 oğlum var 34 yaşındayım
ama her zaman nete giremiyorum oğlanlar bırakmıyor
işyerinden ya da cepten gireceğim inşallah

X