Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri kizlar ucuz nisanlik nerden bulabilirim

senacan

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2014
2
0
34
tesetturlu guzel ve ucuz nisanlik ariyorum prensess modell ama 200tlyi gecmicek sekildeee,

tesetturlu guzel ve ucuz nisanlik ariyorum prensess modell ama 200tlyi gecmicek sekildeee,

canım öncelikle hayırlı olsun prenses model 200 tl ye bulman biraz imkansız zaten hazır olarak prenses model nişanlık yok benimde nişanım var en uygun 700 e buldum dikiliyo daha

tesekkur ederim ama bazen oluyo ikinci ell tesetturlu falan internet sitesinden goruyorum hatta bi tanesine hayran kaldim kiz turbani aksesuari duvagiyla o fiyata satti ama beden bana gore degildi alamadim:KK43:

canım öncelikle hayırlı olsun prenses model 200 tl ye bulman biraz imkansız zaten hazır olarak prenses model nişanlık yok benimde nişanım var en uygun 700 e buldum dikiliyo daha

merhaba nerde diktirdiniz?
modelin fotoğraflaını göndermeniz mümkün mü :KK3:

merhaba nerde diktirdiniz?
modelin fotoğraflaını göndermeniz mümkün mü :KK3:

canım maltepe de diktiriyorum daha bitmedi ama $419615_392587170755801_195877217093465_1692162_1118592399_n.jpg

bu modelin fuşya rengi olcak.

çok zor hatta imkansız. ben bile nişan elbisemi kabarık olmadan düz dantelli uzun elbiseyi 325 liraya aldım dediğin gibi bi elbise bulamazsın

ikinci el takas bölümüne konu açabilirsin nişanlık arıyorum die elinde olanlar sana yazar zaten

biraz zor dışarda 200 e bulman..

ben de kına için tuvalet kiraladım dantelli kabarık model tacı da war 400 e kiraladım.. bi de 2. el dışardan aldım...

200 e çok zor normal elbise bile 200 den fazla.... en az 500 ü gözden çıkarman lazım istediğin model için...

merhaba nerde yani hangi modaevi vs... adres telefon diktirdiniz? bir de memnun musunuz ... şimdiye kadarki işlerinden .. ilgilerinden ve kullandıkları malzemeden

Cok memnunum canim istedigim herseyi rahatlıkla söyleyebiliyorum cok yardimci oluyolar benden önce bazi seyleri dusunuyolar fikir veriyolar su sekilde yaparsak daha güzel durur gibi seyler. Begenmedigim seyleri degistirebiliyorum hic bir sıkıntı yasamadim simdiye kadar. Cok güler yüzlü ve ilgililer en önemlisi bu zaten. Maltepe'de canan altinok moda evi canim cadde ustunde zaten.

Cok memnunum canim istedigim herseyi rahatlıkla söyleyebiliyorum cok yardimci oluyolar benden önce bazi seyleri dusunuyolar fikir veriyolar su sekilde yaparsak daha güzel durur gibi seyler. Begenmedigim seyleri degistirebiliyorum hic bir sıkıntı yasamadim simdiye kadar. Cok güler yüzlü ve ilgililer en önemlisi bu zaten. Maltepe'de canan altinok moda evi canim cadde ustunde zaten.

bitince fotoğrafları yükleyebilirsen ....

X