Doğal Saç Bakım Kürleri elveda dökülen çatallanan saçlar kızlar mutlaka okuyunnnnnn:))))

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Ciddimsin, ben saçımı kınaladım boyalıydı saçlarım yıpranmıştı falan ama şimdi iyice beter oldu. Tarak girmiyor, zorla tarıyorum hep kopuyor saçlar. Valla bilemiyorum neden oldu ceviz kabuğunu kaynatıp onu da katmıştım içine, renk çok hoş oldu ama çok yıprandı.Şimdi de kulak hizasında kestirip kurtulayım diyorum :KK14:
Saç kremiyle kolayca tarayabilirsin .:21:

Bende yapayım bu ot kürünü...
tarifi nerden aldın ... 3aydır hep kullanıyormusun ?
anneanem söyledi tv de görmüş sanırım kendi denedi faydasını görünce de ben denedim tatlım ama ilik kürünün daha çok faydasını gördüm bu çayı da yaklaşık 7-8 aydır yapıyorum neredeyse

onu da deniycem bulursam...
ama bu ot tarifini aralıksız mi yapıcaz 6 ay?
yo istediğin kadar devam edebilirsin ben otu bıraktım artık mesela ama ilk 3-4 ayda çok etkisini gördüm sonradan yapmaktan sıkıldım iliğe de başlayınca bıraktım zaten etkisini gördükten sonra yapmasan da olur yani herhalde:KK14:

evet gençler sizlere gelişmelerimi yazmak istedim tam bir senedir saçıma bu topikte yazdığım herşeyi yaptım hangisinin daha çok faydası oldu bilmiyorum ama saçlarımda ki artış eski halinin neredeyse iki katı diyebilirim çok mutluyum şu an önceleri çıkan saçlar küçük olduğundan anlayamıyordum ama uzadılar kahkül boyutuna geldiler ve fark çok çok çok belli tesettürlü olduğum için resim atamıyorum malesef ama keşke atabilsem netten bulduğum fotograflarla durumu anlatmaya çalışacağım sizde deneyin pişman olmazsınız minnak dediydi dersiniz :KK70:eğer uygulayıp memnun kalırsanız hayır dualarınızı bekliyorum :KK60:

Cameron-Diaz.jpg
herkes cameron diaz saçını bilir ince telli ve azdır benim saçım da eni boyu herşeyi bu fotografındaki gibiydi 1 sene bu işlemleri uyguladıktan sonra saçlarımın yeni çıkıp uzayan kısımları yanlardan aynı resimdeki gibi çıktı
sarah-jessica-parker-oscar-sac.jpg

X