Sayfa: 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Toplam 199 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 ay 9 günde 12 kilo verdim çok şükür....

1. Konu Sahibi : fttn #21
    Alıntı waweren kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Çok başarılı tebrik ederim.. benimde kilom çok fazla ve bebek düşündüğüm için hemde artık nefes almakta bile zorlandığım için kilo vermek istiyorum.Bunu heray istiyorum aslına bakarsanız ama başaramıyorum bugun yarın derken hiç başlayamıyorum.Gecen hafta cuma Herbalife aldım ama kullanamıyorum gayette sıkıntı oluyor bana bi tonda para verdım :( yani diyeceğim şu koşu bandında her akşam koşacagm ve sağlıklı bi şekilde beslenicem. Benim sormak istediğim bu otomatik hesaplamayı nerden yaptınız istediğiniz kiloyu yazıyormussunuz ya ben oyle bı yer bulamadım diyetisyenlere kaç kere gittim ancak sonuç yine hüsran......
    evet canım kilo boy alman gereken kalori miktarını hep otomatik hesaplıyor. su hedefi kilo hedefi hepsi var sitenin adı fittingo diye bir ste canım tavsiye ederim.çok fena gaza getiriyor

2. Konu Sahibi : fttn #22
    Alıntı kedi003 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benı ınanılmaz derecede etkıledınız.. yarın sabah baslıyorum dıyete ve onumdekı ornek sızsınız ... cok tebrık edıyorum cıdden cok kısa surede oldukca fazla kılo vermıssınız bende basarıcam.. benım sorunumda abur cubur.. :((( cıkolata, kek , kruvasan :((( bunların sayfasını kapatıyorum bu aksam..
    İnsan isterse her şeyi yapabilir ama yeter ki hayır diyebilmeyi öğrenmen lazım. Nefse bir set çekmek gerekli. Ben çok bunalmıştım valla canım. Artık aynaya bakarken bile kendimden tiksiniyordum. Ama şimdi zayıfladığmı görünce daha çok hevesleniyrum. Bide eşim askerden izine geldi çok güzel olmuşsun böyle deyince daha çok gaza geldim
    Ama hayatımdan sevdiğim çok şeyi çıkardım. Tatlı,şekerli şeyler ve hamur işleri pek sevmezdim zaten ama önüme gelincede birazda olsa yerdim.Onları hayatımdan çıkarmaam zor olmadı. Ben tuz,ekmek ve zeytin hayranıydım. Hemde aşırı bir şekilde. Bir kahvaltıda 1 ekmekle belki 50 tane zeytin yerdim.Oda normal zeytinlerde belki 70 olur. O derece yani Tuz hele ki... Bir salata yapardım millet içine su katmak zorunda kalıyordu ama bana gayet normal geliyordu. Ama bir anda hepsinden vazgeçtim. Öyle sabahda başlamadım diyete ben. 11Aralık akşam yemeğinde başladım ve halada sıkı bir diyet,spor ve 9lu hayat çayıma devam ediyorum. hedefim 60 ve yaza kadar hepsini vereceğim inşallah Artık onlar benim düşmanım def etmem lazım hayatımdan her zaman dediğim gibi DURMAK YOK DİYETE DEVAM ;) inan ben yaptıysam herkes yapar.

3. Konu Sahibi : fttn #23
    Alıntı fttn kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    İnsan isterse her şeyi yapabilir ama yeter ki hayır diyebilmeyi öğrenmen lazım. Nefse bir set çekmek gerekli. Ben çok bunalmıştım valla canım. Artık aynaya bakarken bile kendimden tiksiniyordum. Ama şimdi zayıfladığmı görünce daha çok hevesleniyrum. Bide eşim askerden izine geldi çok güzel olmuşsun böyle deyince daha çok gaza geldim
    Ama hayatımdan sevdiğim çok şeyi çıkardım. Tatlı,şekerli şeyler ve hamur işleri pek sevmezdim zaten ama önüme gelincede birazda olsa yerdim.Onları hayatımdan çıkarmaam zor olmadı. Ben tuz,ekmek ve zeytin hayranıydım. Hemde aşırı bir şekilde. Bir kahvaltıda 1 ekmekle belki 50 tane zeytin yerdim.Oda normal zeytinlerde belki 70 olur. O derece yani Tuz hele ki... Bir salata yapardım millet içine su katmak zorunda kalıyordu ama bana gayet normal geliyordu. Ama bir anda hepsinden vazgeçtim. Öyle sabahda başlamadım diyete ben. 11Aralık akşam yemeğinde başladım ve halada sıkı bir diyet,spor ve 9lu hayat çayıma devam ediyorum. hedefim 60 ve yaza kadar hepsini vereceğim inşallah Artık onlar benim düşmanım def etmem lazım hayatımdan her zaman dediğim gibi DURMAK YOK DİYETE DEVAM ;) inan ben yaptıysam herkes yapar.
    kalori hesabı yapıyorum dietimi dedin örenek bi menünü yazarmsın misal dün neler yedin hani, bazen şunu yaprlar bi tabak pilav yerler dondurma yerler diğer öğünlerde hiç bişey yemezler kaloriimi geçmiyim diye o mantıkdamısn sende istediğin şeyleride yiyormsuusn mesela

4. Konu Sahibi : fttn #24
    Bugun bende kalori hesabiyla basladim. Canim öncelikle seni tebrik ederim. Bi sorum var: ben aksam saat 8'e kadar hep 300-400 kalori aliyorum. Canim bu saatten sonra cok sekerli seyler istiyor. Alabilecegim 800 kalori daha var. Cikolata fln yiyebilirmiyim? Aksam olmasina ragmen

5. Konu Sahibi : fttn #25
    Tebrikler ...büyük başarı göstermişsiniz

6. Konu Sahibi : fttn #26
    Alıntı GIRGIRINA kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kalori hesabı yapıyorum dietimi dedin örenek bi menünü yazarmsın misal dün neler yedin hani, bazen şunu yaprlar bi tabak pilav yerler dondurma yerler diğer öğünlerde hiç bişey yemezler kaloriimi geçmiyim diye o mantıkdamısn sende istediğin şeyleride yiyormsuusn mesela
    evet canım istdiğimi yiyorum ama dediğin gibi dengeliyorum. mesela kahvaltı da simit canım çekti diyelim. ne kadar kalorisi 270 civarı. bu da yaklaşık olarak akşam 1 kase çorbaya denk geliyor. o akşam çorba yemiyorum. salata turşu sebze yemeği gibi gıdalarla dengelemye çalışyıorum. zaten bunu hayatımızda yer edebilsek hiç bir sorun olmayacak.

7. Konu Sahibi : fttn #27
    Alıntı istanbullu34 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bugun bende kalori hesabiyla basladim. Canim öncelikle seni tebrik ederim. Bi sorum var: ben aksam saat 8'e kadar hep 300-400 kalori aliyorum. Canim bu saatten sonra cok sekerli seyler istiyor. Alabilecegim 800 kalori daha var. Cikolata fln yiyebilirmiyim? Aksam olmasina ragmen

kalorini tamamlamak için yiyebilrisin ama gece ben pek önermem çünkü hareketsiz geçeceği için direk yağa çevirebilir. kalori hakkını çikolatadan yana kullanmak istiyorsan ben gündüz yemeni tavsiye ederim. yatana kadar vücudun eritir gider.

8. Konu Sahibi : fttn #28
    Alıntı asude88 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Tebrikler ...büyük başarı göstermişsiniz
    teşekkür ederim canım darısı kalan kiloların başına...

9. Konu Sahibi : fttn #29
    Alıntı fttn kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kalorini tamamlamak için yiyebilrisin ama gece ben pek önermem çünkü hareketsiz geçeceği için direk yağa çevirebilir. kalori hakkını çikolatadan yana kullanmak istiyorsan ben gündüz yemeni tavsiye ederim. yatana kadar vücudun eritir gider.
    Tsk edrim cvbin icin :) Dün senden cvp alamayinca daha fazla dayanamadim bi kac biskuvi yedim. Bu sabah tartildim300 gram gitmis. Galiba kalori sayma isi ise yariyor.

10. Konu Sahibi : fttn #30
    Giriş tarihi
    Jan 2012
    Tebrikler guzel vermissin dedigin gibi kendi kendinin diyetisyeni olmussun zaten normaldede diyetisyenlerin onerdigi listede gunluk bir kalori limiti oluyor tek fark onlarinki saglikli dengeli beslenme ,kilonu korumani dilerim

Sayfa: 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon