1 ay 9 günde 12 kilo verdim çok şükür....

Merhaba size bişey sorucam...bende sizin gibi kalori sayimiyla 2 ayda 11 kilo verdm ama ben sizin kadar sıkı yapmıyorum çünkü emziriyorum benimde 7 aylik bebeğim var sizinde varmış sütünüz azalmiyomu.ayrica bi sorum daha var ben 5 çayı bile aktardan alicaktim emzirdigin icin icme dediler ve nettede araştırdım ordada öyle yazıyordu ki sen 9 lu çayı nasil içiyon bebeğine zarari yokmu arastirdinmi? Ona göre bende 5 li çayı icicem de. Diyetinde basarilar...

Merhaba size bişey sorucam...bende sizin gibi kalori sayimiyla 2 ayda 11 kilo verdm ama ben sizin kadar sıkı yapmıyorum çünkü emziriyorum benimde 7 aylik bebeğim var sizinde varmış sütünüz azalmiyomu.ayrica bi sorum daha var ben 5 çayı bile aktardan alicaktim emzirdigin icin icme dediler ve nettede araştırdım ordada öyle yazıyordu ki sen 9 lu çayı nasil içiyon bebeğine zarari yokmu arastirdinmi? Ona göre bende 5 li çayı icicem de. Diyetinde basarilar...

canım benim sütüm gelmedi malesef :KK43: 3 ay zor emzirdim. Eğer emziriyorsan içme bencede. ALLAH korusun sütünden bebeğine geçer. Ben emzirmediğim için rahatlıkla içiyorum :KK49:

Anladim tatlim tşk ederim... ben zaten evde kendi yaptığım sarimsakli çayı mı ve yeşil çay içiyorum :KK66:

anladım canım. ne olur ne olmaz belli olmaz içme boşver. bebeğin daha önemli. kilolar sonrada gider :emir_bebek:

selam fttn bende şimdi siteye üye oldum 65 kiloyum son 2 haftada yediklerime dikkat ederek ve sporla 2 kilo vermiştim yani 67 dim
şimdi ben hedefimi 55 yaptım ve haftalık 1000 gram dedim bu normalmi ? böyle olursa 10 haftada verebilirmişim... almam gereken kalori 719
haftada 3 gün power plate e gidicem 15 seansım yeni bitti tekrar 15 seans aldım 10 hafta oda ve diğer günlerdede her gün yaklaşık 30 dakika gibi yürüyorum acaba verebilirmiyim gerçekten 10 haftada 10 kilo ? bana fikrinizi söylermisiniz

arkadasım benı cok etkııledıgınızı yazmıstım hatırlarsanız gectıgımız haftalarda.. 74.3 ıle dıyete basladım 71 oldum .. :KK9: aynı hızda devam edıcem.. dedıgınız bısıkletı de alsam daha hızlı gıder su kılolar kesın..

selam fttn bende şimdi siteye üye oldum 65 kiloyum son 2 haftada yediklerime dikkat ederek ve sporla 2 kilo vermiştim yani 67 dim
şimdi ben hedefimi 55 yaptım ve haftalık 1000 gram dedim bu normalmi ? böyle olursa 10 haftada verebilirmişim... almam gereken kalori 719
haftada 3 gün power plate e gidicem 15 seansım yeni bitti tekrar 15 seans aldım 10 hafta oda ve diğer günlerdede her gün yaklaşık 30 dakika gibi yürüyorum acaba verebilirmiyim gerçekten 10 haftada 10 kilo ? bana fikrinizi söylermisiniz

Canım kilo azaldıkça vermek güçleşiyor biliyorsun ama kalori sayarak ciddi anlamda kilo veriliyor ve verenlerin sayısıda oldukça fazla. zaten diyetisyenlerin yaptığı yöntem bu. diyelim günlük 1600 kaloriye ihtiyacın varsa sana verdiği diyet 1100 kalorilik oluyor. diyetisyenlerin yaptığı şu.haftada sadece yarım kilo verdiriyorlar. tabiki çok daha sağlıklı ama ben buna katlanamadığım için fazla yüksek hedef koydum. haftada 1000 gramda bence fazla değil. ki alman gereken kalori 719 muş fittingoya göre. mesela günlük 1000 kalorilik yiyip bunun 300 ünü spor yardımıyla giderebilirsin. al sana 700 kalori günlük. yani iş tamamen sende bitiyor. ister 719 kalorilik ye spor yapma ister fazlasını ye sporla o kaloriye kadar in. sana kalmış bişey. ben spor yapacaksam fazla yiyorum sporla indiriyorum eğer yapamayacaksam da yemiyorum. her yazımda mutlaka diyorum zaten SEN KENDİ DİYETİSYENİN OLACAKSIN. çok bilmiş tavırlar takınıyor gibi olabilirim ama ben çok araştırdım ve çok sordum soruşturdum. diyetisyenlerden tutta fitnes hocalarına kadar. o yüzden inciğinin cinciğini öğrendim işin. eğer kilo verdiremeyecek bir hastalığın yoksa (hormon bozukluğu yada troidlerde sorun gibi) çok rahat verebilirsin canım. sadece insanın kendine güveni olsun o kadar.

hastalığım yok yani sanmıyorum çünkü 2 sene önce yemeği kestiğimde 69 dan 55 e düşmüştüm o ara aşk acısı çekiyodum tabi :KK43:
sonrasında zayıfım diye yedimde yedim daha şimdi farkediyorum ne oldu bana böyle diye :) o yüzden çok kararlıyım dünden beri sürekli inceliyorum siteyi kesin karar verdim uyguluycam umarım ve hatta eminim işe yarıycak

çok teşekkür ederim cevabın ve konu için :KK16:

hastalığım yok yani sanmıyorum çünkü 2 sene önce yemeği kestiğimde 69 dan 55 e düşmüştüm o ara aşk acısı çekiyodum tabi :KK43:
sonrasında zayıfım diye yedimde yedim daha şimdi farkediyorum ne oldu bana böyle diye :) o yüzden çok kararlıyım dünden beri sürekli inceliyorum siteyi kesin karar verdim uyguluycam umarım ve hatta eminim işe yarıycak

çok teşekkür ederim cevabın ve konu için :KK16:

ne demek canım benim inşallah emllerimize kavuşacağız En Büyük KK

Evet kızlar yanlış değil. Gerçekten 1 ay 9 gün gibi bir sürede 12 kilo verdim. 92.4 ile başladığım serüvenime 80.4 ile devam etmekteyim. Çok bunalmıştım kilolarımdan. Hala da öyle. Bunalımdayım diyebilirim ama eski kıyafetlerimin içine girdikçe kendime güvenim geliyor. Bu kilo meselesi ne kadar da dert bir şeymiş.
Nasıl başladığımı anlatayım. Belki biraz heveslendirir sizleri. Ben hayatımda hiç diyet yapmadım. Yapmamada gerek kalmadı. Ama hamileleilk sürecinde tam 28 kilo aldım. :KK1: Yuh diyenler var duyuyorum :KK51: ama napıyım aldım işte :KK56: neyse bebeğim şuan 6,5 aylık :nazar::emir_bebek: Emziremediğimden kilolarımı veremedim yapıştılar sanki üzerime. :KK43: Artık milleitn sen hala doğurmadın mı esprileri kayınvalidemin çok çirkinsin demesi üzerine sinirleirm iyice yıprandı ve 11 aralık günü akşam yemeğinde başladım diyete. Bide yanında 9lu hayat çayı düzenli olarak kullanıyorum. Ben öyle diyetisyenlerin verdiği 6 öğün yemekmiş ara meyvesiymiş bilemem ne gelemem. Ya yiyeceksin yada yemeyeceksin. :KK20: Ben de kural bu.Kendimin diyetisyeniyim artık. Çok araştırma yaptım ama en güzel diyetin bence kalori hesabı yapılarak yapılacağına karar verdim. Üye oldum otomatik kalori hesaplayan bir siteye. Kaç kilo vermek istediğimden günlük almam kaloriye kadar her şeyimi hesaplıyor. Çok memnunum siteden. Kendim öğretmen olduğum için fazla hareket şansım yok eve geliyorum bebeğimde çok küçük spor yapmak için dışarıda çıkamıyorum. Dedim eve bir tane spor aleti bari alayım. Bir çok araştırmalardan sonra eliptik bisikletin çok faydalı ve çok daha fazla kalori yaktığını öğrendim.Aldım bir tane eliptik bisiklet geçen hafta. Günlük yarım saat ile başladım şuan 50 dakikaya kadar yapabiliyorum. Ayaklarım kuvvetlendi ve aşırı terletiyor spor yaparken 1 litre su içiyorum .isteyin gerisi oluyor zaten. Ben buralardaki yorumlardan güç alıyorum. Okumadığım diyet başarı öyküleri kalmadı. Sizde isteyin gerisi muhakkak olur. En Büyük KK En Büyük KK :KK76:

hangi site acaba bu kalori hesaplayan merak ettim

$Resim1.jpg son 2 si şuanki görüntüm :) 1 haftadır başka bir diyete geçtim şimdiki kilomu bilmiyorum 1 mart tartı günüm yine yazarım buraya

azmınıze hayran kaldım.bende hamılelığımde 20 kılo aldım 15 ı yapıştı gıtmıyo.evdeyım hareketde edemıyorum bısıklet alsam kullanamam kızım durmuyo 6 aylık hemen hemen
sıteye bende dahıl oluyorum hemen

Canım maşallah :nazar:
Allah devamını getirmeni sağlasın. valla acayip güzel olmuşun.
kilo zaten sağlıklı birşey değil. kendin için ve bebişin için sağlıklı anne ol her daim inş.
sevgiler. devamını dilerim canım :KK34: :KK54:

Son düzenleme:
siteye üye oldum çok beğendim günlük almam gereken kaloriye 1390 dedi inşallah bende başarabilirim senin gibi
çok teşekkürler

rica ederim canlar. bence bir bayanın isteyip te başaramayacağı hiç bir şey yok.1 haftadır tartılmyıorum. daha da verdim çünkü eski pantolonlarımdan birinin daha içine girebildim :KK52::KK76::KK76::KK76::KK76: o yüzden güne çok mutlu başladım. geçen hafta asla giremiyordum. bide ben 9 lu hayat çayı kullandım. ek olarak. bide olmazsa olmazımız spor tabikide. eliptik bisikletim var onu kullanıyorum haftada 4-5 gün 50 dk.

kullandığınız eliptik bisiklet ses yapıyormu
oğlum uyurken kullanmak istiyorumda merak ediyorum
bende almayı düsünüyorum

kullandığınız eliptik bisiklet ses yapıyormu
oğlum uyurken kullanmak istiyorumda merak ediyorum
bende almayı düsünüyorum

yok canım çok fazla sesi yok. benimde minik bebeğim var yanında yapabiliyorum. ama kayışlı alma onlar ses yapıyormuş benimki altiş mk 750 markası ve ben gayette memnunum

teşekkür ederim cevabınıza
bende altıs mk 650 istiyorum tek farkı disk ağırlıkları sanırım
sayfanızı okudum motıve oldum
inşallah çabucak sağlıklı fit bır hatun olursunuz istediğiniz kıloda

teşekkür ederim cevabınıza
bende altıs mk 650 istiyorum tek farkı disk ağırlıkları sanırım
sayfanızı okudum motıve oldum
inşallah çabucak sağlıklı fit bır hatun olursunuz istediğiniz kıloda

evet 650 ile tek farkı disk ağırlığı başka bir farklı yanı yok. inşallah canım hepimiz olalım. bir bayanın azmedipte yapamadığı hiç bir şey yok. bunu unutma :KK20: ben ki ortalama 93 ile diyete başlayan biriyim şuan 80 in altına indim. hemde 2 ayda. 1 martta tartı günüm. o zaman yine yazacağım buraya. eski kotumun içine girebiliyorum artık. 80 in altında olduğumu oradan biliyroum. yeter ki iste :KK3:

X