Saç Uzatma Yöntemleri Kızlaar! Sinemaki otu kullananlar bir bakar mı ?

Canım bir de cok soru sormuş olucam ama haftada bir gün sinemaki bir gün dax ağır gelir mi acaba. Ikisi birlikte kullanılır herhalde dimi :)

sor canım ne demek :) ben haftanın iki günü dax bir günde zeytinyağı bemix yapıyordum hiç bir zararı yok özelliklede daxın ustunde hatta günlük kullanım için uygundur yazıyor her gün kullanabilirsin istiyosan :KK66: ama en ideal haftada en az 2 kere oyle yazmışlar ağır gelmez yani bir zararı olmazda sadece saçların eskisine göre daha çabuk yağlanır bende etkisi o oldu ama o da cok fazla değil

sor canım ne demek :) ben haftanın iki günü dax bir günde zeytinyağı bemix yapıyordum hiç bir zararı yok özelliklede daxın ustunde hatta günlük kullanım için uygundur yazıyor her gün kullanabilirsin istiyosan :KK66: ama en ideal haftada en az 2 kere oyle yazmışlar ağır gelmez yani bir zararı olmazda sadece saçların eskisine göre daha çabuk yağlanır bende etkisi o oldu ama o da cok fazla değil

Anladım canım aldım da daha inceleyemedim. Ben zaten her gün sacımı yıkamak zorunda kalıyorum yapısı yağlı oldugu için cok sıkıntı olmaz o zaman diye umuyorum :))

Anladım canım aldım da daha inceleyemedim. Ben zaten her gün sacımı yıkamak zorunda kalıyorum yapısı yağlı oldugu için cok sıkıntı olmaz o zaman diye umuyorum :))

o zaman hiç bir sorun olmaz canım rahatlıkla kullanırsın :)

ben kullandığımda olmuştu bazı yerleri açılırken bazı yerleride turunculaşmıştı ama benim saçımda boya var karamel renginde... zaten o kürün en sevmediğim yönü sırf o yüzden kullanıyorum bu kürü :/

Boyalı saçı mı açıyor yoksa normal kendi saçımın rengini de açar mı

Evet boya varsa akıtıyor. Hatta bazılarında doğal saç rengini de değiştiriyor.

bide bir aktar sinemakiyi aldıgımda bunu niçin kullanıyosun diye sordugunda saç dedim ve cok sasırdı bunca yıllık aktarım böyle bişey duymadım dedi o da kafamı karıstırdı bıraktım

Keşke aktarı dinlemeseydin. Sinameki Cassia bitkisi olarak geçer ve bir çok çeşidi bulunur. Cassia bitkisi saça faydalarıyla bilinir, hatta Pantene şampuanını çıkarmıştı bunun.
Boşver aktarı sen. Kendi deneyimlerini ve başkalarının deneyimlerini göz önünde bulundur.

bu konu ile ilgili blog'um :
http://eyvahsacimyandi...............tr/2013/12/haftada-1cm-uzayan-saclar-kontesce.html

açıkçası 2 ay'dır yapıyorum (haftada 1) ama ekstra bir uzama hızı görmedim. saçlarım normal hızında uzuyor :KK43: ama devam ediyorum, 8 hafta sonrasında değişimi göreceksiniz diyorlardı, bakalım bundan sonra ne olacak.

Senin mi bu blog? Emin misin?

Üyeliğini uzun zaman önce iptal ettiren kkontess nickli arkadaşımızın blogu bu. Burada böyle bir konusu vardı, onun sayesinde bu kadar popüler oldu kür;

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=349242

Evet o linkini verdiğim blog benimdi ama kapattım. Kontes'in bloguna link vererek onun formülünü deniyoruz gün ve gün yazacağım demiştim, hatta o da arada takip edip yorumlar yazmıştı :) sonra uğraşamadım kapattım. Bu arada o kür evet uzamasını sağladı ama öyle söylendiği gibi haftada 1cm değildi, ayda en fazla 2cm uzadı saçlarım. Normal hıxından biraz daha fazla yani... Şimdi iyice kısacık kestirdim saçımı, valla yaz ayında okadar rahatladımki anlatamam :)))) busefer de uzamasın diye elimden ne geliyorsa yapıyorum. Benim saçlarım çok ince telli ve açıkçası hiç gür değil, oyüzden uzunken hiç hoş durmuyordu, meğer benim saç modelim buymuş kestirince farkettim. Tabi saç kesilip kafa küçülünce mecburen kilo da vermek zorunda kaldım :) koca vücut üzerinde küçücük kafa hiç hoş olmuyor :KK70: bahaneyle spora da başladım. Kısacası bir kuaförün saçımı yakması hayatımda ciddi değişikliklere sebep oldu :))))

Senin mi bu blog? Emin misin?

Üyeliğini uzun zaman önce iptal ettiren kkontess nickli arkadaşımızın blogu bu. Burada böyle bir konusu vardı, onun sayesinde bu kadar popüler oldu kür;

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=349242
[/QUOTE]

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X