2014 gelinlerinin tercih ettikleri balayı otel isimleri :)

Biz ıc otel santaiye gittik güzel nezih bir otel yemekleri ve hizmeti güzel sakin güzel bir tatildi tavsiye ederima ile için uygundu biz gittiğimizde

kızlarrr 19 temmuzda düğünüm var balayı konusunda kafam çorba oldu girmediğim site kalmadı.Şöyle temiz denizi güzel memnun kalabileceğimiz aynı zamanda ekonomik biyer arıyoruz. en fazla iki bin lira bütçe ayırabileceğiz. tavsiyeniz var mı acaba

Biz ayarladık konu açmıştım ama buraya da yazayım :)

Antalya titanik beach hotel :KK70: heycanla bekliyorum tatilimizi:KK70:

canım ben evleneli bir yıl oluyor, otel tavsiyesi veremem sana ama Şeysellerde Villada kalmanızı kesinlikle öneririm. Unutulmaz çok farklı bir deneyim olmuştu bizim için. Keşke bu yazda gidebilsek :KK1: .....

Son düzenleyen: Moderatör:
balayında sentido gold island a gittik cidden muhtesemdi.. hele yemekler :KK70: snack bar da dahil... animasyon ekibi cok sıcaktı... alanyayı abazasından dolayı sewmezdim ama burası cok elittii... saat 20:00den sonra disko topu seklindeki otel renk cümbüşüne bürünüyordu... 6 gece 7 gün kaldık ama dönerken cok üzüldüm...
bu arada balıklardan dolayı raat yüzemezsin fln diyenler vardı. gayette güzel yüzdüm :KK70:
Merhabalar :) bizde 6 gece 7 gun kalmayi dusunuyoruz balayında ayni otelde. Fakat bazi oteller en az 7 gece konaklamada a la carte restaurantlardan yararlanilir diye not düşmüşler. Sentido gold islandta böyle bisi basiniza geldi mi ? Birde balayi ikramlarindan yararlanabilmek icin nikahinizin kac gun önceden olmasi gerekiyormuş bilginiz var mi ? Biz erken nikah yapmak zorundayizda :KK70:

X