2014 gelinlerinin tercih ettikleri balayı otel isimleri :)

marmariste yazıcı club turban otelini şiddetle tavsiye ederim :KK3:

merhaba,
bizde 3 agustos için alanya sentido islan hotele rezervasyon yaptırdık burasıda balayı oteli ve güzel bir yere benziyor balkonunda jakuzi varrrrrrrrrrrrr....

kızlarr balayına nereye rezervasyon yaptırdınız ya da yaptıracaksınız:)gideceginiz yerin otel isimlerini yazarmısınızz:KK16:

merhaba,
bizde 3 agustos için alanya sentido islan hotele rezervasyon yaptırdık burasıda balayı oteli ve güzel bir yere benziyor balkonunda jakuzi varrrrrrrrrrrrr....

Merhaba;
Eylül sonu için Antalya Kemer DAima Bİz Resort Otel rezervasyonu ve ucak biletlerimizi aldık. Sİzede şimdiden mutluluklar
Bu otele bizde Eylül ayında gitmeyi düşünüyoruz fakat intetnetteki yorumların bazıları cok kötü olduğu yönünde .siz memnun kaldınız mı acaba ?

balayında sentido gold island a gittik cidden muhtesemdi.. hele yemekler :KK70: snack bar da dahil... animasyon ekibi cok sıcaktı... alanyayı abazasından dolayı sewmezdim ama burası cok elittii... saat 20:00den sonra disko topu seklindeki otel renk cümbüşüne bürünüyordu... 6 gece 7 gün kaldık ama dönerken cok üzüldüm...
bu arada balıklardan dolayı raat yüzemezsin fln diyenler vardı. gayette güzel yüzdüm :KK70:

Voyage belek... Hakkında hiç kimseden hiç bir kötü yorum duymadım inşallah hepimizin balayı rüya gibi olur :KK16:

Bu otele bizde Eylül ayında gitmeyi düşünüyoruz fakat intetnetteki yorumların bazıları cok kötü olduğu yönünde .siz memnun kaldınız mı acaba ?

29 Eylül de gideceğim daha gitmedim evet bende okudum. 2 arkadaşım gitti bu otele çok memnun kalmışlardı onlara güvenerek bu oteli tercih ettim

kızlarr balayına nereye rezervasyon yaptırdınız ya da yaptıracaksınız:)gideceginiz yerin otel isimlerini yazarmısınızz:KK16:
Abim ve eşi Maldivlerde bir hotele gittiler çokta memnun kaldılar canım istersen özelden de yazabilirsin otelin adını fiyatını vs yazabilirim sana.Yada yurtdışı olmaz dersen Antalyadaki Kremlin Palace önerebilirim sana balayı çiftleri için de uygun fiyatlar yapıyorlarmış diye duymuştum giden arkadaşlarımdan..

Ha bu arada canım balayına gitmeden ilk gece için İstanbul Beşiktaştaki Conrad Hiltonu öneririm mutlaka süitler falan çok güzeldir.Tabi eğer düğününüz Istanbulda olacaksa :)

Kızlarrrr bizde balayına kapadokya Karlık Evi ne gittik çoooook memnun kaldım kesinlikle herkese öneriririm. Biz 201 no lu odada kaldık yuvarlak yataklıydı manzara harıkaydı hersey cok guzeldı. Çalısanlar ve otelın sahibi olsun cok ılgılılerdı. kahvaltısı ıstedıgımız saatte olması cok hosuma gıttı. Masaya oturuyoruz kahvaltı gelıyor onumuze hersey cok hostu. Eşimi kandırabilirsem kurban bayramında tekrar gıtmeyı dusunuyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Bu arada giderseniz Abdullah bey , ömer Bey ve Bukem hanım cok yardımcı oluyorlar.

Balayı için Mersin Kız kalesi'nde Kalenin tam karşısındaki Kilikya Oteli tercih ettik daha sonra da mersin merkez de Mersin oteli'ni (1 gece için), Biz Ekim Sonu gibi gittiğimizden yaz aylarınd olduğu gibi bir yoğunluk yoktu sakin sakin tatilimizi yaptık, beldedeki esnaflar ve otel çalışanları dahil herkes balayı çifti olduğumuzu anlayıp ihtimam gösterdi, zatne o ayda bizden başka balayı çifti yoktu orada :) özel ve keyifli bir tatil geçirdik oteli de herkese öneririm, denize sıfır, özel mavi bayraklı plajı var ayrıca biz suyu sürekli temizlenen hijyenine çok dikkat edilen havuzunu çok sevdik :KK70:

Eklentiler

• DSCF2124.JPG
    DSCF2124.JPG
    3,6 MB · Görüntüleme: 215
  • DSCF2125.JPG
    DSCF2125.JPG
    3,8 MB · Görüntüleme: 212
  • DSCF2126.JPG
    DSCF2126.JPG
    3,4 MB · Görüntüleme: 203
alanya ya gideceksiniz. denizin kayalı mı kumlu mu olduğunu sorgulayınız. otel çok iyi olsa da denize giremedikten sonra bir anlamı yok. Bizim gittiğimiz otelin denizi kayalıktı, ayaklarımızı yere basamıyorduk, deniz derindi ve pisti. Kendi aracımızla gittiğimiz için başka plajlara gitme şansımız oldu. Side, belek, kemer ve lara daki oteller güzel.

Evleneli 7 ay oldu buradan cok fikir almıştım zamaninda :) bizde karlik evine gittik ama hic memnun kalmadik bizde mi sorun anlamadim . Oncelikle odalar birbirinden farkli dizayn olarak internet sitelerinde mevcut fotolari . Biz cok sıkıldık oyleki 7 gunluk tatilin 4. Gunu donmeye karar verdik ama bilet bulamadik . Odamiz cok sikiciydi diger odaları bilemiyorum tabi ama hep loş ışık kullanilmis bavuldan esyalari cikarirken bile ne nerde göremedim yani . Kahvaltiya diyecek lafim yok cok iyiydi ama aksam yemegi yok . Civardaki restoranlara gittik ama hep pizza ve pide turu kuru şeyler mevcuttu . Gezme gorme acisindan cok guzel gercekten ama otelimizden memnun kalmadik esimin dirdiri da cabasi .cunku oteli ben secmistim o trabzon istiyordu. Neyse artik hayirlisi napalim :) canimiz sagolsun . Sormak istediginiz bursey olursa özelden yazabilirsiniz . Herkese sevdicekleriyle mutluluklar

Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa var Antalya Beldibi'nde muhteşem otel yapmışlar arkadaşım harika bir yer doğaya hiç dokunmadan, geniş arazide muhteşem bir otel kesinlikle tavsiye ederim. Balayı tercihi için kesinlikle gidilebilecek süper bir yer.

Antalya belek taraflarında balayına giden varsa lütfen otel adı paylaşabilir mi? 1 aydır balayı için otel arıyorum yorumlara da çok güvenemiyorum. Deneyimler benim için daha önemli yardımcı olursanız sevinirim :KK68:

X