2014 gelinlerinin tercih ettikleri balayı otel isimleri :)

aysun2223

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2014
135
2
34
kızlarr balayına nereye rezervasyon yaptırdınız ya da yaptıracaksınız:)gideceginiz yerin otel isimlerini yazarmısınızz:KK16:

Merhaba;
Eylül sonu için Antalya Kemer DAima Bİz Resort Otel rezervasyonu ve ucak biletlerimizi aldık. Sİzede şimdiden mutluluklar

haziran 15 te dugunumuz var, bizde su anda balayi otellerine bakiyoruz. Voyage belek ve concorde de luxe arasinda kaldik. Ama baska alternatiflere de acigiz.

Kızlar Merhaba

2013 15 Haziranda evlendim ve Kuşadası Noa Hotelde balayı yaptık

Harika bir oteldi.

Eğlence arayanlara tavsiye etmiyorum ama tam bir romantizim oteli. Beyaz tutkunuyum ben ve bembeyaz konsepti var.

Ayrıca +13 yani 13 yaşındakilerin altı kapsamıyor.

Bi balayı çifti olduğumuz için özel ilgilendiler

Çok güleryüzlü ilgili çalışanları var ( bunlar benim için oldukça önemli )

Bi sabah erkenden gittik ve otele giriş 14:00 olmasına rağmen bize hemen en güzel odalarını ayarladılar. Yatağa uzanında sanki denizin içindeymişsiniz hissi veren bir odaydı .

Resimler için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

Ben balayı oteli için çok zaman harcadım bilgi amaçlı önermek istedim

http://www.tatilbudur.com/noa-hotels-kusadasi-beach-club.html#data

Son düzenleme:
Merhaba Kızlar.

13 Ekim için Bellis Deluxe Hotel - Jasmine Göl Evlerine Balayı rezervasyonumuzu yaptırdık.
Aklımızda başka biryer olmasına ragmen tur şirketindekilerle yaptığımız görüşmede burayakadar kıldık hem fiyatı uygun hemde bizim kalacağımız binalar bu yıl faatliyete geçiyormuş. Umarım güzel geçer.

Sizlerinde diediğiniz gibi bir balayı geçirmeniz dileğiyle..

Büyük Abant Otel de Balayı paketi aldık. 2-6 eylül arası :) daha önce gidenler var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar benımde nasipse 15 Haziran da düğünüm var karadenız taraflarını istiyoruz rize ayder yaylasını düşündük .. o taraflarda balayı yapan varmı resimlere baktım manzara süper ama bir organızasyonları yok .tur vs ..Bna yardımcı olurmusunuz sakin biryer istiyorum manzarası güzel ?

X