Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 6 aylik bebek

1. Konu Sahibi : Yaseminkomurcu #1

I love KK 6 aylik bebek

6 bebeğim var nasil kahvalti. Yaptıra bilirim Yardimci olusanız sevinirim

2. Konu Sahibi : Yaseminkomurcu #2

I love KK Benim Bebişimin Beslenme Menüsü

Benim Bebeğim 5 ayını bitirdi benim beslenme menüm 08.00=Anne Sütü. 10.00= Devam sütü. 12.00= Devam Sütüyle Hazırlanan Muhalebi. 14.00=Hero Baby Meyve püresi. 16.00=Sebze çorbası. 18.00=Biraz Yoğurt. 20.00= Devam Sütü. 22.30 gibi eğer açsa Devam Sütü Veriyorum. Bu saatler Arasında ve gece sürekli anne sütü alıyor... Yorrumunuzu bekliyorum

3. Konu Sahibi : Yaseminkomurcu #3
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    canım herkesin tercihi elbet ama ben olsam anne sütü alan bir bebeğe devam sütü vermem.Muhallebi de vermem,vereceksem de normal sütle yaparım.Sebze püreleri,meyve püreleri,yoğurt,çorba yer neticede.Kahvaltıda yumurta sarısı,peynir,ceviz içi,az tahin ve bunları ıslatmak için de meyve suyu verebilirsin.Doymaz dersen az irmik kaynat suda ekle.Bebe bisküvisinden bin kat iyidir.

4. Konu Sahibi : Yaseminkomurcu #4
    Alıntı miskokulum kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım herkesin tercihi elbet ama ben olsam anne sütü alan bir bebeğe devam sütü vermem.Muhallebi de vermem,vereceksem de normal sütle yaparım.Sebze püreleri,meyve püreleri,yoğurt,çorba yer neticede.Kahvaltıda yumurta sarısı,peynir,ceviz içi,az tahin ve bunları ıslatmak için de meyve suyu verebilirsin.Doymaz dersen az irmik kaynat suda ekle.Bebe bisküvisinden bin kat iyidir.
    Canım süt ve ceviz 1 yaşından önceki bebeklere zararlı olduğunu duydum oyüzden ben süt kullanmıyorum devam sütüyle muhallebi yapıyorum.Bilmiyorum doğrumu diğer çocuklarıma bn hazır mama kulanmamışştım. Süt ve pirinç unuyla mama yapmıştım.

5. Konu Sahibi : Yaseminkomurcu #5
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    6.aydan sonra ceviz verilir canım,kim yazmışsa yanlış olmuş.Sütü normal verme belki ama muhallebisini yapabilirsin bence,devam sütlerine hiç güvenmiyorum.Meyve püresini de nolur kendin yap,hero baby verme.

6. Konu Sahibi : Yaseminkomurcu #6
    6.aydan sonra ceviz verilir canım,kim yazmışsa yanlış olmuş.Sütü normal verme belki ama muhallebisini yapabilirsin bence,devam sütlerine hiç güvenmiyorum.Meyve püresini de nolur kendin yap,hero baby verme.
    Kendim yapııyorum ama dün marketten armut aldım. Eve geldim baktım sanki hâlen ilaç kokuyor. napıcamı şaşırdım. Bebeğe versemi vermesemmi bilmiyorum... Sence napsam yorumunuzu bekliyorum.

7. Konu Sahibi : Yaseminkomurcu #7
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    armut bu mevsimde tehlikeli,ben vermiyorum canım.Çoğunun ilaçlı olduğu söyleniyor zaten.Elma,kivi,muz olabilir.Portakal gaz yapabilir,denemen lazım.

8. Konu Sahibi : Yaseminkomurcu #8
    armut bu mevsimde tehlikeli,ben vermiyorum canım.Çoğunun ilaçlı olduğu söyleniyor zaten.Elma,kivi,muz olabilir.Portakal gaz yapabilir,denemen lazım.
    Yardımların için çok teşekkürler

9. Konu Sahibi : Yaseminkomurcu #9
    Alıntı Yaseminkomurcu kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    6 bebeğim var nasil kahvalti. Yaptıra bilirim Yardimci olusanız sevinirim
    canım benim bebeğim 4 aylıkken sütüm kesildi. 6. ayındayken kahvaltı için: 1 tatlı kaşığı irmik ve 1 tatlı kaşığı yulaf ununu az suyla haşlayıp 4 cicibebe, tuzsuz bir parça peynir le karıştırıp veriyordum. şuan 10 aylık bu menüye eklemelerim var maşşallah çok da severek yiyor.