Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

pırlantam sen bir evlen onunlada bak o zaman bekarken benimki de aynıydı ama şimdi resmen eve kapansam hiç ses etmez

Sağol catpowercıma.s. O da içimden gelince söylerim, böylesi daha güzel değil mi der. Dediğin gibi en iyisi üstüne gitmeyeyim.a.sa.s.

Pırlantacım bence o akrepse kesin kıskanıyordur da belli etmiyordur. Onlar bilirsin çok iyi saklar kendini, yüzüne vermez isterse duygularını. Cudinin dediği gibi yaparsan kesin kıyamet kopar, anlarsın kıskançlığı :roflol:

Cudicim bu kadar olur, kelimesi kelimesine benimkini tarif ettin, aynen öyle. :içelim: Egosu çok yüksek. Bunu ona söyleyince kabul etmiyor ve bozuldu. Gerçekten başkaları ihtiyaçlarımı giderince üzüldüğünü farkettim, istiyorki hep kendisine söyleyeyim. :) ( Bu çok hoşuma gitti. Umarım hep devam eder bu huyu.) Bana sevgisinin kesin olduğunu da "Senin yanındayım ya" diyerek ifade ediyor. Ailesinede çok düşkün. Gerçekten tam anlattığın gibi. Çok teşekkür ederim canım a.s.

pırlantam sen bir evlen onunlada bak o zaman bekarken benimki de aynıydı ama şimdi resmen eve kapansam hiç ses etmez

:roflol: Benimkide camın kenarında oturuyorum, sigara ve çayımı içiyorum dedim de cama çok yaklaşma diyor.:roflol: Dışarı pek çıkmamı istemiyor, yada dışarıdaysam eve erken git diyor. Bunlar normalde can sıkıcı gözüksede valla benim hoşuma gitti, akrebim ondan mıdır nedir:eek::bbo::roflol:

Akrepler çözemediğim tek burçççççççççççççççççççççççççççççççççç:jeyyar:

Bazen kıskanır belli eder bazen umrunda olmaz gibi tınlamaz.. ve çok sinir olurum :kızgın:

sinirlenmezzz ama sinirlendimi kızgın boğa gibi olurr yanına bile yaklaşamassın kodumu oturtturur Çok üzgünüm çoook

ayyy bide herseyi kendi bilirrr onun lafının üzderine laf denmez .. hep kendi lafları doğruu her dediği kanıtlanmış onaylanmış sankiiii :dilcikar:

kısıtlama yaparrr bi yere gidince haber verrr :1closedeyes: ama kendi vermesss :kızgın:

arkadaşlarını dostlarını hiç kimseye değişmezzz onlar en önemli varlıklarııı ona arkadsınla o gün buluşma desende giderrrrrr Çok üzgünüm çoook

söz dinlemez laf işitmezz acayip varlıklaar :eek:klava:

bide piskoloji hakkında çok yorum yaparlar insan piskolojisiyle ilgili :1closedeyes:

ayyyyyy sinir oluyorum sinirrrrrrr elimdee değil :sm_confused:

Pırlantacım bence o akrepse kesin kıskanıyordur da belli etmiyordur. Onlar bilirsin çok iyi saklar kendini, yüzüne vermez isterse duygularını. Cudinin dediği gibi yaparsan kesin kıyamet kopar, anlarsın kıskançlığı :roflol:

Cudicim bu kadar olur, kelimesi kelimesine benimkini tarif ettin, aynen öyle. :içelim: Egosu çok yüksek. Bunu ona söyleyince kabul etmiyor ve bozuldu. Gerçekten başkaları ihtiyaçlarımı giderince üzüldüğünü farkettim, istiyorki hep kendisine söyleyeyim. :) ( Bu çok hoşuma gitti. Umarım hep devam eder bu huyu.) Bana sevgisinin kesin olduğunu da "Senin yanındayım ya" diyerek ifade ediyor.

umarım oyledır
bı kere sordum hıc mı kıskanmıyorsun dıe " kıskanılacak bı durum mu var yoksa " dedı
ıyı seylerı kendı solerse dıe cok ustune gıtmıorum
yap dedıgım seylerı yapmıor zaten kendı halıne bırakınca yapıyor
cok sabırlıyım ona karsı yoksa kukremıstım coktan aslanım da bıraz:)
egosu gercektende cok yuksek dedıgın gıbı babetcım, ben bu kadar ukala kendıne guvenen bır erkek gormedım

hımmm oyle dıyorsun demek sekerım
ya ne bılıyımm onun okudugu okul ve arkadas cevresı cok rahat bır cevre
hatta bı oncekı ılıskısı kızın kıskanclıgından bıtmıs
hanı cok hafıf kıskanclık sevgının belırtısıdır
sankı oda yok gıbı gelıyor ama gerısınde memnunum kendısınden buna takılıyorum bazen

peki affederlermi????.....

damarını bulduktan sonra değil affetmek istediğin herşeyi yaptırırsın akrep kadına hizmet etmeyi sevmez ama kadın istedikten sonra yapmayacağı şeyde yoktur bide akrep erkeğini devamlı pofpoflayın çok sever ama dediğim gibi yükselen burcunu ve kişilikte genlerine çekebileceğini unutmayın

bu yazdıklarım sadece burcunun özelliğini taşıyan akrep erkeği için geçerli akrep kadınına bir çoğu hatta hemen hemen hiçbiri uymaz

umarım oyledır
bı kere sordum hıc mı kıskanmıyorsun dıe " kıskanılacak bı durum mu var yoksa " dedı
ıyı seylerı kendı solerse dıe cok ustune gıtmıorum
yap dedıgım seylerı yapmıor zaten kendı halıne bırakınca yapıyor
cok sabırlıyım ona karsı yoksa kukremıstım coktan aslanım da bıraz:)
egosu gercektende cok yuksek dedıgın gıbı babetcım, ben bu kadar ukala kendıne guvenen bır erkek gormedım

"Kıskanılacak bir durum mu var yoksa" lafı tipik..benimkinden de çıkacak bir laf.a.s Ne kadar şüpheci oluyorlar yaaCADIARZU

damarını bulduktan sonra değil affetmek istediğin herşeyi yaptırırsın akrep kadına hizmet etmeyi sevmez ama kadın istedikten sonra yapmayacağı şeyde yoktur bide akrep erkeğini devamlı pofpoflayın çok sever ama dediğim gibi yükselen burcunu ve kişilikte genlerine çekebileceğini unutmayın

Gerçekten de öyle istiyorki devamlı onu öveyim, güzel sözlerle gururunu okşayayım. İlk başlar büyük bir zevkle yapıyordum ama şimdi o benden güzel sözlerini esirgiyor, tek taraflı benden çıkınca yakıtım bitti, şimdi eskisi gibi pohpohlayamıyorum. Benim bildiğim erkekler kızlara sırnaşır, bizde rollar değişti gibi sanki yaa:çok üzgünüm: Ama sanıyorum ki burda okudukça yalnız değilim, bu akrep beylerine özgüCADIARZU
Bend eakrepim ama ne egom yüksektir, ne de onun kadar kıskanç. Akrep kadınları daha iyi a.s ama akreple akrep birlikteliğide laf aramızda müthiş enerjili :sm_cool:

kızlar benim eşimde akrep burcu.ama harika bi yapıya sahip.benim gzl olmamı kıskanmaz.aşkınıda sürekli itiraf eder.yani tam 4 dörtlük bi kocişim var.

Bencede dört dörtlük görünüyor. Mutluluklar dilerim canım. Tabi tüm akrep eşlerine:Saruboceq:

Babet2 benimkide bana ne diyor biliyormusun artık bana güzel şeyler söylemiyorsun eskiden hep öperdin şimdi pek öpmüyorsun hatta benimle ilgilenmiyorsun diyor

ben ikizlerim sıkılırım hep aynı şeyleri yapmaktan

Babet2 benimkide bana ne diyor biliyormusun artık bana güzel şeyler söylemiyorsun eskiden hep öperdin şimdi pek öpmüyorsun hatta benimle ilgilenmiyorsun diyor

ben ikizlerim sıkılırım hep aynı şeyleri yapmaktan

Peki o güzel şeyler söylüyor mu, öpüyor mu eskiye nazaran daha fazla?

eşim akrep...
iyi bir eş,arkadas,dost,sevgili...
kıskanınce gözü bisey gormuyor.. ozaman korkuyorum ondan..
oyuzden benı hiç kıskansın istemıyorum..
sadık bir eş , benı kızdırmak için şu kızda güzelmış der şakasına ama ben ona aynı seyı yapayım valla kıyametleri kopartır..
himm aklıma bi dortlu geldi sizlerle paylasmak istedım...

Ben senin en çok bana yansımanı sevdim
Bende yeniden var olmanı, benimle bütünleşmeni
Mertliğini, yalansızlığını, doğruluğunusevdim
Ben seni sevdim, ben seni sevdim, ben seni... (davetiyemızde mevcut)

Aşkımla bir butunuzz :asigim:

yay :asigim: akrep

eşim akrep...
iyi bir eş,arkadas,dost,sevgili...
kıskanınce gözü bisey gormuyor.. ozaman korkuyorum ondan..
oyuzden benı hiç kıskansın istemıyorum..
sadık bir eş , benı kızdırmak için şu kızda güzelmış der şakasına ama ben ona aynı seyı yapayım valla kıyametleri kopartır..
himm aklıma bi dortlu geldi sizlerle paylasmak istedım...

Ben senin en çok bana yansımanı sevdim
Bende yeniden var olmanı, benimle bütünleşmeni
Mertliğini, yalansızlığını, doğruluğunusevdim
Ben seni sevdim, ben seni sevdim, ben seni... (davetiyemızde mevcut)

Aşkımla bir butunuzz :asigim:

yay :asigim: akrep

bende yayim ama akreple çoğu zaman didişiyoruz yaa:
:1closedeyes:

herşeyde egemen o olmak istiyoooo :dilcikar:

X