Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

bende yayim ama akreple çoğu zaman didişiyoruz yaa:
:1closedeyes:

herşeyde egemen o olmak istiyoooo :dilcikar:

ayy kıyamammm.. :1hug:
tatlım yavastan yavastan kanına gırceksın, çaktırmadan yerimseniben duygu somuru filan yap dayanamaz ozaman :ecrin_bebek: bebısler gibi sımar , ufak çocukların bazı harflerı yutarya ole konusur onlar gibi davran,naz yap kaydirigubbakcemile5
benim bi dedigimi ikiletmeden hemen yaporrr :jeyyar: :lepi:
biyere gidecekse ( ama vaktıde varsa ) hemen dudagımı bukerr, aglıcakmıs gibi yapar vee ''ditmee , diiitttmeeee'' derimm.. oda gitmez biraz daha kalır yanımda kaydirigubbakcemile5
cevresıne karsı , egemen oymus gibi goster ama basbasa kaldıgınızda senın dedıklerını yapar..
akrepler gururludur.. sevdim mi tam sever.. vee sevdigine sonuna kadar sadıktır + sahip çıkar..
hmm bide kıskandırmamaya calıs yoksa zararlı sen çıkarsın canım..

ayy kıyamammm.. :1hug:
tatlım yavastan yavastan kanına gırceksın, çaktırmadan yerimseniben duygu somuru filan yap dayanamaz ozaman :ecrin_bebek: bebısler gibi sımar , ufak çocukların bazı harflerı yutarya ole konusur onlar gibi davran,naz yap kaydirigubbakcemile5
benim bi dedigimi ikiletmeden hemen yaporrr :jeyyar: :lepi:
biyere gidecekse ( ama vaktıde varsa ) hemen dudagımı bukerr, aglıcakmıs gibi yapar vee ''ditmee , diiitttmeeee'' derimm.. oda gitmez biraz daha kalır yanımda kaydirigubbakcemile5
cevresıne karsı , egemen oymus gibi goster ama basbasa kaldıgınızda senın dedıklerını yapar..
akrepler gururludur.. sevdim mi tam sever.. vee sevdigine sonuna kadar sadıktır + sahip çıkar..
hmm bide kıskandırmamaya calıs yoksa zararlı sen çıkarsın canım..

aynı senin dediğin gibi ama ben de yay burcuym feciii sekılde kıskanrımmm hiç dayanamam bi kızla konuşsa bile kıskanırmm .. ben hep böyle didikliyorum onu o zmnda biraz olgun ol diyoo ne yapcam ki ben zatenn olgun olmadıgımı söylüyoo hepde böle cocuk gibi kal da diyoo ama sonrada kavga yaptıgımızda biraz olgun olll diyo :kızgın:

bni kıskanıncada surat yapar bazen bazende belli etmez CADIARZU snra bende ona sen bnm kıskandıgm kdr kıskanmıyosn dediğimde de sen öyle san içimi sen bilmiyodun der :roflol:

aynı senin dediğin gibi ama ben de yay burcuym feciii sekılde kıskanrımmm hiç dayanamam bi kızla konuşsa bile kıskanırmm .. ben hep böyle didikliyorum onu o zmnda biraz olgun ol diyoo ne yapcam ki ben zatenn olgun olmadıgımı söylüyoo hepde böle cocuk gibi kal da diyoo ama sonrada kavga yaptıgımızda biraz olgun olll diyo :kızgın:

bni kıskanıncada surat yapar bazen bazende belli etmez CADIARZU snra bende ona sen bnm kıskandıgm kdr kıskanmıyosn dediğimde de sen öyle san içimi sen bilmiyodun der :roflol:

bende çok kıskancımdır canım , cıktıgımz zamanlarda garibim benden cok çekti...
msn şifresini vermıstı bana benden yana bi guvensızlıgın olmasın die..
bende bilerek cevrımiçi girdim ve ozellıkle kızlarla konusmaya basladım işime gelmeyeni,eşime sildirttim gerci suan tek tuk kız kaldı sırnaşık şey sırnaşık şey

olgun mu kendıleri çok olgundaa... kıskandıklarında çocuktan farksız oluyorlar.. tartısmalardada öle...
sana olgun davran deyıp senı sındırmek istiorr kanımca CADIARZU
çok fazla incelıyoruz bizde gerci dimi.. bölee yapma canım ancak kendı rahatını bozarsın,kıskan ama belli etme ozaman kedi gibi dolanacaktır peşinde yerimseniben
bi gun çok sınırlendım ve kıskansamda belli etmedim , guldum gectım,ilgilenmedim.. sabretim..
en fazla 1saat sonra peşimde gezınmeye basladı beyfendi benı sevıyomusun demeler.. vs..

kıskandırmak için bişiler yapıp,soyleme asla.. ( bu onda uyuyan devi uyanmasına neden olacak,durduk yere şüphelenmesini saglayacktır)
sonra durduk yere gereksız kısıtlamalar yapacaktır sana..

bende çok kıskancımdır canım , cıktıgımz zamanlarda garibim benden cok çekti...
msn şifresini vermıstı bana benden yana bi guvensızlıgın olmasın die..
bende bilerek cevrımiçi girdim ve ozellıkle kızlarla konusmaya basladım işime gelmeyeni,eşime sildirttim gerci suan tek tuk kız kaldı sırnaşık şey sırnaşık şey

olgun mu kendıleri çok olgundaa... kıskandıklarında çocuktan farksız oluyorlar.. tartısmalardada öle...
sana olgun davran deyıp senı sındırmek istiorr kanımca CADIARZU
çok fazla incelıyoruz bizde gerci dimi.. bölee yapma canım ancak kendı rahatını bozarsın,kıskan ama belli etme ozaman kedi gibi dolanacaktır peşinde yerimseniben
bi gun çok sınırlendım ve kıskansamda belli etmedim , guldum gectım,ilgilenmedim.. sabretim..
en fazla 1saat sonra peşimde gezınmeye basladı beyfendi benı sevıyomusun demeler.. vs..

kıskandırmak için bişiler yapıp,soyleme asla.. ( bu onda uyuyan devi uyanmasına neden olacak,durduk yere şüphelenmesini saglayacktır)
sonra durduk yere gereksız kısıtlamalar yapacaktır sana..

banad averdi şifresini eski sevgılelerini mailleri duruyodu :1shok: taa 2006 yılından kalma hepsini önüne serdim bi ton olayyy oldu ben ksıkaçlık krizine girdm tabi :dilcikar:

kendiside gerçekten hiç olgun değil böyl şakacı fln dk başı güldürür fln hep öyllee :1closedeyes: cocuk gibi sengözlerimebaksanab

ben kendi kendimi yeyip bitiriyorum ama ona hiç bişey olmuyo olan yine bana :kızgın:

bi gün aynı şleyi bende yaptım bni kıskandırmaya calsııyodu ne güzel fln dedimm :sm_confused: hayret kıskanmadım ne oldu sevmıyomusn artık demelere başladı :sm_cool:

ayrıca bana yaptıgı kısıtlamalara kendi hiç uygulamıyoo eşşekkk :jeyyar:

banad averdi şifresini eski sevgılelerini mailleri duruyodu :1shok: taa 2006 yılından kalma hepsini önüne serdim bi ton olayyy oldu ben ksıkaçlık krizine girdm tabi :dilcikar:

kendiside gerçekten hiç olgun değil böyl şakacı fln dk başı güldürür fln hep öyllee :1closedeyes: cocuk gibi sengözlerimebaksanab

ben kendi kendimi yeyip bitiriyorum ama ona hiç bişey olmuyo olan yine bana :kızgın:

bi gün aynı şleyi bende yaptım bni kıskandırmaya calsııyodu ne güzel fln dedimm :sm_confused: hayret kıskanmadım ne oldu sevmıyomusn artık demelere başladı :sm_cool:

ayrıca bana yaptıgı kısıtlamalara kendi hiç uygulamıyoo eşşekkk :jeyyar:

hmm baksenn sunun yaptına :eek:klava:
kısıtlamalara uyacak okadar.. hayat musterek hem :nazar:
kısıtlama dedigi aksam dısarı çıkmalar filan mı?
ben sana sunu soleyeyım..
flört donemımızde ben nasılsam benı bole kabul edeceksın dedım,benı değiştirmeye çalışmıcaksın dedım.. Ki aynı seyler senın içinde gecerli.. (msn olayına gelınce kızlarla konusurken bana çok agır hakaretlerde bulundular bende kızların yazdıklarını kendı msnme kopyaladım ve yine ona gonderdim , hak verdı sıldı onları bırbır bide arkdasından sen Aşkıma nasıl oyle dersın gibilerine bide mail atmıstı)
suan evliyim yine eşime karsı bi kısıtlamam yok , onunda bana yok saolsun..
ama sonucta artık bi çekırdek aile olarak , kaynanama kendı aileme karsı dıkkatlı davranıyorum.. benım yuzumden onlara laf gelsın ıstemem.. yerimseniben

hmm baksenn sunun yaptına :eek:klava:
kısıtlamalara uyacak okadar.. hayat musterek hem :nazar:
kısıtlama dedigi aksam dısarı çıkmalar filan mı?
ben sana sunu soleyeyım..
flört donemımızde ben nasılsam benı bole kabul edeceksın dedım,benı değiştirmeye çalışmıcaksın dedım.. Ki aynı seyler senın içinde gecerli.. (msn olayına gelınce kızlarla konusurken bana çok agır hakaretlerde bulundular bende kızların yazdıklarını kendı msnme kopyaladım ve yine ona gonderdim , hak verdı sıldı onları bırbır bide arkdasından sen Aşkıma nasıl oyle dersın gibilerine bide mail atmıstı)
suan evliyim yine eşime karsı bi kısıtlamam yok , onunda bana yok saolsun..
ama sonucta artık bi çekırdek aile olarak , kaynanama kendı aileme karsı dıkkatlı davranıyorum.. benım yuzumden onlara laf gelsın ıstemem.. yerimseniben

aksam dısarı cıkmaa .. bi yere giderken haber ver öyle markete flnd eğil tabi arkdsalarımla toplanıp cafeye fln giderken bu tarz şeyleri.. ailemle gittiğim yerlere kesinlikle bişey demez ama tek başıma gidiyosam illaki söylememi ister.. ide hiç erkek arkdsm olsun istemıyoo :roflol: bide hep beni kapatma aşamasında ben demeden sen düzgün giyin diyoo :dilcikar:
bide makyaj yapmamıda istemez :jeyyar:
bende inadima yapıyorum walla ben inadım ama o benden de inatt kaydirigubbakcemile3
yanındayken her istedigimi ona yaptırırmm ama böle msj yoluyla msn yoluyla bişeye karşı çıksam hiç onaylamaz :1rolleyes: yapmazzz sositososito

akrep burcuyla biriyseniz Allah yardımcınız olsun..ben akrebimde ondan biliyorum...

size bir tiyo vereyim, diyelim ki karar almanız gerekiyor bir konuda...ilk siz düşüncenizi söylemeyin...bırakın o düşüncesini açıklasın....sonra sakın ha beğenmedim deyip ayaklanmayın, o düşüncesini mantıksız bile bulsa inat eder, onu yapmak için...beğendiğinizi ama sizinde "şöyle şöyle" düşündüğünüzü söylediğinizde sizinki daha iyiyse kendi bunu kabul edecektir ve sonunda düşündüm de aslında senin dediğin gibi yapsak iyi olacak diyecektir...

aksam dısarı cıkmaa .. bi yere giderken haber ver öyle markete flnd eğil tabi arkdsalarımla toplanıp cafeye fln giderken bu tarz şeyleri.. ailemle gittiğim yerlere kesinlikle bişey demez ama tek başıma gidiyosam illaki söylememi ister.. ide hiç erkek arkdsm olsun istemıyoo :roflol: bide hep beni kapatma aşamasında ben demeden sen düzgün giyin diyoo :dilcikar:
bide makyaj yapmamıda istemez :jeyyar:
bende inadima yapıyorum walla ben inadım ama o benden de inatt kaydirigubbakcemile3
yanındayken her istedigimi ona yaptırırmm ama böle msj yoluyla msn yoluyla bişeye karşı çıksam hiç onaylamaz :1rolleyes: yapmazzz sositososito

erkek mıleti işte ... baskası yapsınn bölee okuss okuss bakarr... seyretmeyı pek bi severler.. ama aynı seyi sevdigi yapsın istemezler ... bizim kendımıze yaptgıımız bakım onlara gore dısarıya karsı bir paylaşım gibi algılanır..
sonuc itibariyle kımse sevdıgını paylasmak istemez... sengözlerimebaksanab

''bide hep beni kapatma aşamasında ben demeden sen düzgün giyin diyoo..'' bu lafına karsılık eger boyle yaptıgına sınır oluyosan tabıkı.. diceksınkı ıkımızde olgun ınsanlarız.. ben nerde ne sekılde giyinmesini bilirim ,oturup kalkmasınıda diceksın.. aynı seyı onun içinde soyle sende gayet aklı basında olgunsun aşkım.. bu yasına gelmıssın ben mı sana soyleyecem dersin ;-) sende nerde nasıl davranmasını bılıyorsun (guvenıyorum sana dersın)
bunun gibi seyler ama sen en basta tavizi vermıssın bee tatlım..
baskı..baskı... nere kadar biz yay kadınları bunlara tahammul edemeyiz.. senın daha sabrın bıtmemıs anlasılan..
sevgiline soleee...
benı sevıyosan gercekten.. karısma hayatıma dersinn...

bende sen gibiydim en basta.. yahuu bana mamanı yedın mı diodu sen dusun artık.. yaa dedım yeterrrrrr yaa yeterrrrr... sabrım kalmadııııı.. benı seviyosan gercekten hayatıma mudahale etmıceksın okadar.... sen böyle yaptıkca ben senden soguyorum gun gectıkce dedım,eger amacın buysa gercekten durma devam et dedım ( sanrım ufak bi cinnet gecırmstım ) suan karısmıyor.. ama diyor sureklı , senın basına gelmez insallah.. ne kadar zor utuyorum kendımı bi bilsen filan..

canım ipler senın elınde olsun, ona kaptırısan wayy halıne.. içtigin suya bile karısır valla :roflol: kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
erkek mıleti işte ... baskası yapsınn bölee okuss okuss bakarr... seyretmeyı pek bi severler.. ama aynı seyi sevdigi yapsın istemezler ... bizim kendımıze yaptgıımız bakım onlara gore dısarıya karsı bir paylaşım gibi algılanır..
sonuc itibariyle kımse sevdıgını paylasmak istemez... sengözlerimebaksanab

''bide hep beni kapatma aşamasında ben demeden sen düzgün giyin diyoo..'' bu lafına karsılık eger boyle yaptıgına sınır oluyosan tabıkı.. diceksınkı ıkımızde olgun ınsanlarız.. ben nerde ne sekılde giyinmesini bilirim ,oturup kalkmasınıda diceksın.. aynı seyı onun içinde soyle sende gayet aklı basında olgunsun aşkım.. bu yasına gelmıssın ben mı sana soyleyecem dersin ;-) sende nerde nasıl davranmasını bılıyorsun (guvenıyorum sana dersın)
bunun gibi seyler ama sen en basta tavizi vermıssın bee tatlım..
baskı..baskı... nere kadar biz yay kadınları bunlara tahammul edemeyiz.. senın daha sabrın bıtmemıs anlasılan..
sevgiline soleee...
benı sevıyosan gercekten.. karısma hayatıma dersinn...

bende sen gibiydim en basta.. yahuu bana mamanı yedın mı diodu sen dusun artık.. yaa dedım yeterrrrrr yaa yeterrrrr... sabrım kalmadııııı.. benı seviyosan gercekten hayatıma mudahale etmıceksın okadar.... ( sanrım ufak bi cinnet gecırmstım ) suan karısmıyor.. ama diyor sureklı , senın basına gelmez insallah.. ne kadar zor utuyorum kendımı bi bilsen filan..

canım ipler senın elınde olsun, ona kaptırısan wayy halıne.. içtigin suya bile karısır valla :roflol: kaydirigubbakcemile3

sanırım ben o ipi kaçırdımmmm :eek: ama herseye ragmen sabrım hala bende katlanıyorum alttan alıyorum ortamı düzeltiyorum ama içimde hep bi kavga var sositososito insan sevincee heralde böyle herseye göz yumuyoo :1closedeyes:

yemeğimede karışır sırnaşık şey ben yemek yemem pek abur cubur hep cok zayıflamıstım bi ara bayılamalr fln vitaminsizlikten :kızgın: çorba da 2 ayda bir içerdim sen içmezssen bende içmem diyodu :1closedeyes: kendisi çok obur bi insan oldugundan inanmamıstım dayanamazsın sen dedimmmm :roflol: yiceksn deyip baskı yaptı yoksa bende yemem dedi bnde yioyorum arada kırmamak adına :dance:

sanırım ben o ipi kaçırdımmmm :eek: ama herseye ragmen sabrım hala bende katlanıyorum alttan alıyorum ortamı düzeltiyorum ama içimde hep bi kavga var sositososito insan sevincee heralde böyle herseye göz yumuyoo :1closedeyes:

yemeğimede karışır sırnaşık şey ben yemek yemem pek abur cubur hep cok zayıflamıstım bi ara bayılamalr fln vitaminsizlikten :kızgın: çorba da 2 ayda bir içerdim sen içmezssen bende içmem diyodu :1closedeyes: kendisi çok obur bi insan oldugundan inanmamıstım dayanamazsın sen dedimmmm :roflol: yiceksn deyip baskı yaptı yoksa bende yemem dedi bnde yioyorum arada kırmamak adına :dance:

umarım canım senın sabrım hiç bi zaman tukenmez.. tukensede benım gibi cinnet gecırme yeter yerimseniben
senın iyiliğin için olanlar baskıdan sayılmaz -tatlicadiarzu-

akrep burcuysa sevgiliniz sakın inatlaşmain çünkü hiçbizmn alt edemezsiniz ben edemiyorum şahsen yapmam etmem diyo başka bişe demioo ama güzellikle söleyip yağladığım balladığım zmn hemen yumuşuo ne istersem yapıo büyük sabır lazım onun inadını kırmk için ve büyük bi sevgi herşeye rağmen biz birbirimizi sevdiğimz için ben görmemezlikten geliyorum bu huyunu onunda kişiliği o deip kabullenmk lasım bende oğlak burcuyum çok inatçıyım ama ben sildimmi siliyorum geri dönüş olmuo oda bunu bildiği için çokda damarıma basmıo bi bakış attımmı olay bitio herşeye rağmen bi akreple olmak çok güzel bunu bazen öle hissettirioki çok sewiorum aşkımııı :))

zordur,
yıpratıcıdır,
inatçıdır,
dediği dediktir,
asla vazgeçmez,
unutmaz,
unutturmaz,
çizme giymene karışır,
kıslançtır hemde ölümüne,
çok sever,severse asla vazgeçmez,
sonuna kadar sahiplenir,
bıktırır,
vs.vs
ben de bir akrep olarak eşimi çok iyi anlıyorum
bazen onun yaptıklarına tahammül edemiyorum
ama sonra bir bakıyorum
bende onun gibiyim
iki akrep geçinip gidiyoruz
akrepler eğlenceli insanlardır
ama evlilikte işler biraz daha zor

ben akrebım.delı gıbı huylarım vardır.mesela asırı kıskancımdır adamın burnundan gırer her yerınden cıkarım.D hatta cıkmam ıcınde delı ederım onu:)
ıkıncısı suphecıyımdır herseyınden suphelenırım bu beyaz dese suphelı yaklasıırım:KK70:
ucuncusu benım dedıgımın dedık olması lazım cunku daha mantıklı konusurum daha akıllıca dusunurum
dorduncu ne yazııkkı her akrep gıbı bende sexe duskunum...

zordur,
yıpratıcıdır,
inatçıdır,
dediği dediktir,
asla vazgeçmez,
unutmaz,
unutturmaz,
çizme giymene karışır,
kıslançtır hemde ölümüne,
çok sever,severse asla vazgeçmez,
sonuna kadar sahiplenir,
bıktırır,
vs.vs
ben de bir akrep olarak eşimi çok iyi anlıyorum
bazen onun yaptıklarına tahammül edemiyorum
ama sonra bir bakıyorum
bende onun gibiyim
iki akrep geçinip gidiyoruz
akrepler eğlenceli insanlardır
ama evlilikte işler biraz daha zor

doğru söze ne hacetttttttttkaydirigubbakcemile5

yükseleni akrep olan bi aslanım ama daha çok akrebe benzerim;
6,hislerim kuvvetli biriyle 15 dk.konuşayım ona göre muamele ederim bundan sonra veya iç ses ıh ıh derse yani içim almazsa muhakkak ilerde bi hatası çıkar o şahsın zaten...belkide biraz önyargılıyız..
gizlenmeyi severiz kendimize ait bir bahçe isteriz özgürce koşalım oynayalım ama o bahçede sadece biz olalım en yakınlarımız bile girmesin...yoksa kıyamet kopar...
sırları ortaya çıkarmayı severiz bu yüzden itiraflara bayılırız..
kıskançlık olayına gelince...bence o kıskançlık değil..ama bir insan sevgilisini sokaktaki insandan yada arkadaşlarından ayırmalıdır...eğer ilişki yalamayı seçtiysen sorumluluğunu da katlanırsın..karşı cinsle hele de kıskandırma amaçlı gereksiz samimiyet deli eder..kimi etmez ki...?
yapılan iyiliği unutmam hele kötülüğü hiç unutmam...her ikisinde de 1e 1000 karşılık veririm...kötülüğe karşılık intikam amaçlı değil...eğer canımı yakma hakkını kendinde gördüyse bende ona hayat dersi veririm ki ayağını denk atsın..
genelde sessiz sakinizdir..sabrımızın sınırları zorlanırsa sivri dilli oluruz kırarız dökeriz canavarlaşırız...
uçlarda yaşarız evet ,akrepler şöyle diye sınıflandırmayın çok kötü de olabilirz dünya iyisi de...
şüpheciyizdir..bazen bakmakta yetmez avcumun içine alıp hissetmek isterim...
az kişiyi severiz ve bağlanırız...hemde delicesine..ama az insanı severiz ve seçeriz hayatımıza.el üstünde taşırız onları..ama yanlış yaparlar yada kaybederiz korkusu taşırız...o yüzden sevgimizi belli etmeyiz...vıcık vıcık aşk sözleri söyleyen bir akrep karşındakine değer vermiyordur...
içimzde fırtına kopar yine de güleriz...
çok merhametliyizdir aslında yolda kalmış çaresiz bir kedi yavrusu yada dünyanın öbür ucundaki haksızlık bizi gözyaşına boğar..

Benim erkek arkadaşım da akrep,ben koç um.Nisanda nişanlanıcaz kısmetse,6 yıldır birlikteyiz.O ankarada ben istanbuldayım.çok fazla çatıştık,çatışıyoruz...ama bu ilişkide ben şansımı zorladığımı düşünüyorum,ne zaman küssek arayan o olur,ben hayatta aramam.özür dileyen o olur,barışan o olur...ilişkiyi ayakta tutan o olur...ben bir koç bayanı olarak inatçıyım ve keskin çıkışlarım vardır.Bana ''bunaldım çok problem çıkarıyosun'' der,böyle dediğinde ''iyi o zaman problemsiz birini bul '' diyip telefonu kapatırım benim aklımdan böyle bir anda,benle mutlu değil,beni problem olarak görüyor geçerken ve ayrılmak aklıma gelirken,onların kafasından asla ayrılık geçmez...kısaca,sevdimi tam seven,sevdimi pes etmeyen,sabırlı,alttan alan,tatlı dilli,sadık,çalışkan,koruyucu kollayıcı birisi benimki...iyidir yani koç kızına katlanmak her babayiğidin harcı değil,güçlüdür aynı zmanada.kaydirigubbakcemile5

ya canlarım
sızın akreplerde bıseye kızdıklarında 1,2 gun onun acısını cıkarıyorlar mı
dun cok az kırdım nazlandı felan anca bıraz benı ugrastırdı ole eskı halıne döndü
oy bende bu kadar naz yok

Evet yaa benimkide çok nazlı ve birde kindarlıkda var. Önceyi unutmayıp sonraki olaylara bağlıyor, hep diye başlayan cümleler sarfediyor. Bende akrebim ısıtıp ısıtıp önüne getirmiyorum.:çok üzgünüm: Diyorum ya sanki bazen roller değişiyor-tatlicadiarzu-:roflol:

ben aslan esim akrep... zorlandim ama hala birlikteyizz sukur....

bende sadece aslanla akrep bizmiyiz diyordum:) erkek arkadasıım akrep ve ben aslanım zorlu bi birliktelik.ileriyi düşünüyoruz.aslında cok iyi anlaşıyoruz ama bazan inatçılığı beni çileden çıkartıyor :kızgın: ama sevgi işte bide beyin olarak uyuşuyoruz galiba bizi tutanda bu.tavsiyeleriniz varsa bekliyorum:eek:

X