Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Evet yaa benimkide çok nazlı ve birde kindarlıkda var. Önceyi unutmayıp sonraki olaylara bağlıyor, hep diye başlayan cümleler sarfediyor. Bende akrebim ısıtıp ısıtıp önüne getirmiyorum.:çok üzgünüm: Diyorum ya sanki bazen roller değişiyor-tatlicadiarzu-:roflol:
benımkıde cok kındar
dun aksam vben yazdım ya hala nazı gecmedı bole guya şaka ıle cıkardı hıncını sımdı rahatladı sanırım bıraz
sevgısı yoruyor bazen anladıgım kadarı ıle, ama yınede sevıyorum

bende sadece aslanla akrep bizmiyiz diyordum:) erkek arkadasıım akrep ve ben aslanım zorlu bi birliktelik.ileriyi düşünüyoruz.aslında cok iyi anlaşıyoruz ama bazan inatçılığı beni çileden çıkartıyor :kızgın: ama sevgi işte bide beyin olarak uyuşuyoruz galiba bizi tutanda bu.tavsiyeleriniz varsa bekliyorum:eek:

bende aslanım canım
aslanla akrep arasında tartısma ve tutku cok oluyor
ben ınat olunca oda ınat oluyor
ya bazen onun bı jestını ben anlamıorum yada bazen ben onunkını
ama bılırsın aslan hukmetmeyı sever
ama ben bıseyı ısterken ondan rıca ıle ıstıorum
benımkıde ınactı
bır cumleyı benden tam bı gun boyunca cıkardı
ertesı gune sartkı mesele
ustelık ben hemen duzelıorum o hıncını cıkaramıor

akrabin bi yönünü çok seviyorum kızlarrrr:eek:

gözleri çok içten ve derin bakıyoo:jeyyar: ben sanki kayboluyorum gözlerine bakınca sanki gözleriyle içine hapsediyoo anlatamıyorum o duyguyu kelimelere sığmıyo sankiii akrep aaksımın bu yönü çok güzel bna göree:)

ama diğer özellikleri bni çileden çıkartıyooo :1no2:

akrabin bi yönünü çok seviyorum kızlarrrr:eek:

gözleri çok içten ve derin bakıyoo:jeyyar: ben sanki kayboluyorum gözlerine bakınca sanki gözleriyle içine hapsediyoo anlatamıyorum o duyguyu kelimelere sığmıyo sankiii akrep aaksımın bu yönü çok güzel bna göree:)

ama diğer özellikleri bni çileden çıkartıyooo :1no2:

evet canım oyle guzel bakıyor da benım sevgılımde
ama ben bakıslara kanıp sonradan uzulmemek ıcın cok bole bakıslarına dıkkat etmemeye calısıyorum

kavgada bel altından vurmayı iyi bilir
çeelerini hiç tutamazlar
bir anda parlar
hemen sönerler

kavgada bel altından vurmayı iyi bilir
çeelerini hiç tutamazlar
bir anda parlar
hemen sönerler

zaten ılıskılerı sorgulayan hemen guvenemeyen bırıyım
sımdı normal davransada
2 gun bole nazlandı ya
demekkı kaybetme korkusu yok felan dıorum ıcımden
en son ona sey dedım
bana soylemek ıstedıgın paylasmak ıstedıgın yada bu soguklugun altındakı esas neden neyse dırek soyle dedım
yanı ayrılmaksa derdın dırek soyle demeye getırdım

evet canım oyle guzel bakıyor da benım sevgılımde
ama ben bakıslara kanıp sonradan uzulmemek ıcın cok bole bakıslarına dıkkat etmemeye calısıyorum

heheehe kaydirigubbakcemile3 bende hep gözlerimi kaçırırımm çünkü o an git kendini köprüden at dese atarım heralde insan kendinden geçiyoo kaydirigubbakcemile3

:)
canım ya senınkıde kındar akreplerden mi?

ya aslında ben sen çok kincisin dediğim halde bu durumu kabullenmeyen bi insan :jeyyar:
daha çok inatçı tavrı var Çok üzgünüm çoook
yeri gelir kin tutar ama eski konuları önüme getirmeyi çok sever kendileri:dilcikar:
ama onun sevdiği kadar bende seviyorum galiba kaydirigubbakcemile3
benim tek çözemediğim yanı nasıl bu derece vurdumduymaz olması.. kıskansada bazı blli ederbazı belli etmez içten içe kendini yer biliyorum :1closedeyes: ay bak yine kafam karıştı :çok üzgünüm:

ya aslında ben sen çok kincisin dediğim halde bu durumu kabullenmeyen bi insan :jeyyar:
daha çok inatçı tavrı var Çok üzgünüm çoook
yeri gelir kin tutar ama eski konuları önüme getirmeyi çok sever kendileri:dilcikar:
ama onun sevdiği kadar bende seviyorum galiba kaydirigubbakcemile3
benim tek çözemediğim yanı nasıl bu derece vurdumduymaz olması.. kıskansada bazı blli ederbazı belli etmez içten içe kendini yer biliyorum :1closedeyes: ay bak yine kafam karıştı :çok üzgünüm:

bende kıskanmamasından sıkayetcıyım
yanı seven ınsan azda olsa kıskanır dıye dusunuyorum
hıc kıskanmayınca dıyorumkı yoksa sevmıyor mu:çok üzgünüm:
evet ondada ınatcılık var
dun trıbını uzatmakta ısrar ettı bızımkı hıc eskı konuları acmaz
ama kinini tutuor emınım
cıkarıyorda uzmeyı basarıyorlar yanı
bende bu yuzden doya doya sevgımı yasayamıyorum
bazen cok umursamaz oluyor
acıkcası uzuluyorum, bırde ılk kez kaybetme korkusu yokmus gıbı hıssettım bu yuzden negatıf yazdım

bende kıskanmamasından sıkayetcıyım
yanı seven ınsan azda olsa kıskanır dıye dusunuyorum
hıc kıskanmayınca dıyorumkı yoksa sevmıyor mu:çok üzgünüm:
evet ondada ınatcılık var
dun trıbını uzatmakta ısrar ettı bızımkı hıc eskı konuları acmaz
ama kinini tutuor emınım
cıkarıyorda uzmeyı basarıyorlar yanı
bende bu yuzden doya doya sevgımı yasayamıyorum
bazen cok umursamaz oluyor
acıkcası uzuluyorum, bırde ılk kez kaybetme korkusu yokmus gıbı hıssettım bu yuzden negatıf yazdım

aynennnn yaa :kızgın: demekki hepsi aynı bunların :jeyyar: bide benımkinin yükselenide akrepp düşün yani sositososito

ben msj cekmeden çekmez sinir eder hiç mi merak etmıyosn diyorum msj cekmeyi sevmıyorum napıym herşey msj değil diyo delikafadulden

ben sevgimi msjla ifade edemem diyo Çok üzgünüm çoook

dengesiz ne olcakk :sm_cool: hayatında en cok bana msj cekmiş miş bunuda yüzüme vurup durur :kızgın: çekçek tabi işi ne :jeyyar:

ya bazen çok kıskanıyo bazen kıskanmıyo anlamıyorum sevmiyosun dediğimde sen bnm içimi bilmiyosun der :dilcikar: göster o zmn anacım :1rolleyes: görelim bizde dimi yani süprizzzzz

Kapalı kutu gibiler ne çıkcağı belli değil :bbo:

aynennnn yaa :kızgın: demekki hepsi aynı bunların :jeyyar: bide benımkinin yükselenide akrepp düşün yani sositososito
ben msj cekmeden çekmez sinir eder hiç mi merak etmıyosn diyorum msj cekmeyi sevmıyorum napıym herşey msj değil diyo delikafadulden
ben sevgimi msjla ifade edemem diyo Çok üzgünüm çoook
dengesiz ne olcakk :sm_cool: hayatında en cok bana msj cekmiş miş bunuda yüzüme vurup durur :kızgın: çekçek tabi işi ne :jeyyar:

ya bazen çok kıskanıyo bazen kıskanmıyo anlamıyorum sevmiyosun dediğimde sen bnm içimi bilmiyosun der :dilcikar: göster o zmn anacım :1rolleyes: görelim bizde dimi yani süprizzzzz

Kapalı kutu gibiler ne çıkcağı belli değil :bbo:
ya bırde benımkı cok capkınmıs
eskıdendı dıyor ama ınsan yınede guvenemıyor tabı
ya benımkı msj atarda bu ıkı gundur kendını gerı cektı
bende aslan burcuyum sevgım ıcın ıkı gun alttan aldım ama artık gurur modundayım nerdeyse ayrılık dusunuyorum o dereceyım

benımkıde herseyı soylemekmı gerek dıyor yasat o zaman dımı
benımkı hıc kıskanmadı ole

ya bırde benımkı cok capkınmıs
eskıdendı dıyor ama ınsan yınede guvenemıyor tabı
ya benımkı msj atarda bu ıkı gundur kendını gerı cektı
bende aslan burcuyum sevgım ıcın ıkı gun alttan aldım ama artık gurur modundayım nerdeyse ayrılık dusunuyorum o dereceyım

benımkıde herseyı soylemekmı gerek dıyor yasat o zaman dımı
benımkı hıc kıskanmadı ole

üff.. sanırm aynı kaderi paylaşıyoruz.. çapkın oldugunu biliyorum :jeyyar: senden önceydi hersey diyor klasik erkek cümlesi mirmirmirmir

aman ya bırak kız şuraya bak biz onlarla iyi anlaşalım diye burçlarına kdr araştırıyoruz onlar yan gelip yatıyoo çok ince detaycıyız yaa sırnaşık şey

onlarda keşke araştırsalar bize nasıl ne şekil davrancaklarını bilseler Çok üzgünüm çoook odun olmak böyle bişey olsa gerek :dilcikar:

üff.. sanırm aynı kaderi paylaşıyoruz.. çapkın oldugunu biliyorum :jeyyar: senden önceydi hersey diyor klasik erkek cümlesi mirmirmirmir

aman ya bırak kız şuraya bak biz onlarla iyi anlaşalım diye burçlarına kdr araştırıyoruz onlar yan gelip yatıyoo çok ince detaycıyız yaa sırnaşık şey

onlarda keşke araştırsalar bize nasıl ne şekil davrancaklarını bilseler Çok üzgünüm çoook odun olmak böyle bişey olsa gerek :dilcikar:

evet canım bence de su an hıc umrunda bıle deıl benımkının
zaten ben umutsuzum bugunlerde sen bana bakma
yarın bıgun ayrıldık dıye abslık bıle acabılırım
sen umarım mutlu olursun

evet canım bence de su an hıc umrunda bıle deıl benımkının
zaten ben umutsuzum bugunlerde sen bana bakma
yarın bıgun ayrıldık dıye abslık bıle acabılırım
sen umarım mutlu olursun

öyle deme kız akrep burçları sevdimi tam sever.. çapkınlık önceden yapmış olabılır ama sevdiği insana bağlı kalır ihanet etmez :dilcikar: bn diyorum şimdiden bana ihanet ediceksen ayrıl snra ne yapıyosan yap derimmm :mymeka:

bazı insanları oldugu gibi kaBUL ETMEK LAZIM TABİ ÇAPKINLIK İLERİ DERECEDEYSE O ZMN BİLEMEMM AMA ÖYLE UYDURUK BİŞEYDEN AYRILMA SAKIN :çok üzgünüm: üzülürm

öyle deme kız akrep burçları sevdimi tam sever.. çapkınlık önceden yapmış olabılır ama sevdiği insana bağlı kalır ihanet etmez :dilcikar: bn diyorum şimdiden bana ihanet ediceksen ayrıl snra ne yapıyosan yap derimmm :mymeka:

bazı insanları oldugu gibi kaBUL ETMEK LAZIM TABİ ÇAPKINLIK İLERİ DERECEDEYSE O ZMN BİLEMEMM AMA ÖYLE UYDURUK BİŞEYDEN AYRILMA SAKIN :çok üzgünüm: üzülürm

canım ozelden yazayım sana, buradan konu benım dertlerıme donmesın:)

Benimkide mesaj yazmayı hiç sevmez. Bir kaç mesajımı yanlış yorumladı bak böyle oluyor işte diyor. :)
Benimde mesajlaşmak hoşuma gidiyor halbuki.

Gerçekten kapalı kutular, çözmesi zorlar.

Pırlanatcım gözünü onla kapamaya eminsen onunda seni sevdiğine eminsen devam et derim. Böyle aşklar zor bulunuyor.:asigim:

Pırlanatcım gözünü onla kapamaya eminsen onunda seni sevdiğine eminsen devam et derim. Böyle aşklar zor bulunuyor.:asigim:

canım ne kadar negatıf yazmısım degıl mı
yanı en son eger bana bısey soylemek ıstıyorsan bu her neyse soyle dedım
sonra duzelır gıbı oldu
yanı bılemıyorum ama ona karsı sabırlıyım bılıyorum
ama ben sevdıgım kısının bana duskun olmasını ısterım
bakalım az daha sabretcem sonrası ne olur

sevdigine baglıdır cinsellige düskündürlerrr , capkındırlar evt ama gönülden baglandıkları kisiyi sevdim mi tam severler.. kıskanmaz gibi görünürler ama kıskanırlar icinden :KK70: fesat bunlar anacım :KK70: bakısları etkilidiirr =) kolayca sizi avucunuzun icine alabilirler ..

X