Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Mermaid

Guru
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.611
1
baslıktanda anlayacağınız uzere ben dıyorumkı kızlar akrep burcu bı eş yada sevgiliyle olmak nasıl bı duygu .......herkes yazsın....

eşim akrep bununla birlikte hayatımdaki önemli insanların çoğuda akrep burcu(abilerim, arkadaşlarım) beni akreplere çeken bişey var.

akrep eş iyi bir dinleyici, sırdaş, akıl hocası, mantıklı, sabırlı, koruyan

aynı zamanda gururu tutunca inadıda tutan insana sinir harbi yaşatan biri

akreplerin iğneleri hep saklı kalsın yeter :))

Ben ve nişanlımda akrep iz ve sanki o benim erkek versiyonum gibi :teselli: birbirimizi çok iyi anlıyoruz sanırım ikimizinde akrep oluşundan kaynaklanıyor.. Akrep anlayışlı, koruyucu, sabırlı ve gururludur yalanı sevrmez doğruluk yanlısıdır.. Ben aşkııııııımıııııı çok çok seviyorummm...
m.gif
u.gif
c.gif
k.gif
k.gif
k.gif

akrepler en ıyı dostlardır.asla dostunu kotu bıle olsa arası hep dpstunun arkasındadır.akrep burcunun sezgılerı çok kuvetlılır ve en ınatçı burçlardandır.su gurubu oldugundan dolayı duygusaldır.asla aslan burcuyla anlasamaz

Benim de esim akrep.Esim yalandan nefret eder,cok sabirlidir hemde cooookk.Cok sakindir,anlayislidir.Küsmez küsmez ama bide küstümü konusmadan bakislariyla zehirler beni.Heee bide akrep erkeginin cok belirgin bir özelligi vardir.Sekse asiri düskün olurlar.Bilmem sizinkilerde öylemi??:eek:

fisfisfiskafamçokkarıştıbenim eşimde akreep ve bende balık burcuyum valla ne dicemi bilemiorumfisfisfis

güzelim akrebin kızarı iyidir ama erkekleri çok zordur.Benim babamda akrep eşimde ikiside yaka silktirir bazen ama deli aşıktır eşim emin ol asla aldatmaz tek dert dır dır ve kıskançlık bu arada çok çalışkan oluyorlar bide asıl kişilik yükselenlede alakalı onada dikkat et derim

evet yaa kıskançlıgı var ama dırdırı yok
ve biz birbirimizi çookkkk sevioyoruzzz

Benim Esim Akrep Ve Bende Balik Burc'u...esim Lider Ruhlu Ve Cok Guclu Biri..herzaman Kendinden Emin Asiri Derecede Sogukkanli Biri..vee Herzaman Mantikli...ve Sevdiklerine Asla Ihanet Etmeyen Deger Bilen Biri...evet Azeri Kizi Asiri Duskunlerr

Benim Esim Akrep Ve Bende Balik Burc'u...esim Lider Ruhlu Ve Cok Guclu Biri..herzaman Kendinden Emin Asiri Derecede Sogukkanli Biri..vee Herzaman Mantikli...ve Sevdiklerine Asla Ihanet Etmeyen Deger Bilen Biri...evet Azeri Kizi Asiri Duskunlerr

a.sa.sa.sa.s

olmam mi :1shok: annem akrep,kocam akrep,oglum akrep,teyzem akrep,enistem akrep tam bir akrep istilasi bizdeki :sm_confused:

cok iyiler cok hoslar ama amaaaaa
su inatlari yok mu,siyaha beyaz dedilerse öldür siyah dedirtemezsin :mymeka:
aay cok zor senağlama
ben yengecim aralarinda kaldim,iyi anlasiyoruz ama ben alttan almasam gor sen savasi :tomato: :eek:klava:
yinede severim akrepleri akli basinda cok zeki oluyorlar,duygusalliktan biraz uzaklar yada sadece iclerinde yasiyorlar
oyle iste :dance:

allahtan benm ne eşim nede ben akrep burcuyum..ama ortak olan bir arkadaşımız akrep burcu aman yarabbi tüm özellikler mevcut arkadaşta bıktırdı canımızdanyerimseniben
ama çok cana yakın ve sır dolu biridir hep yanımızdadır çok seviyoruz ama bazen işleri karıştırıyor be arkadaşım hep dediğim dedik olmak zorunda yoksa olmaz ogün burnundan gelir.:eek:klava:

X