2013 Nisan Bebekleri Büyürken :)

Günler, haftalar ne çabuk geçiyor, miniklerimiz büyüyor.

Eski dostları, eski sohbetleri özlüyor insan :)

merhaba canım,ben geldim ilk mesaj benden olsun, hayırlı olsun eski dostlarımızla eski sohbetlerimizle dolsun taşsın:)
bırakıp gidenler oldu geri kalan sağlar bizimdir:)

merhaba canım,ben geldim ilk mesaj benden olsun, hayırlı olsun eski dostlarımızla eski sohbetlerimizle dolsun taşsın:)
bırakıp gidenler oldu geri kalan sağlar bizimdir:)

insallah ycl ins :) bizi anlayan da anlamayan da sagolsun :)))

nasilsin? kizin nasil?

insallah ycl ins :) bizi anlayan da anlamayan da sagolsun :)))

nasilsin? kizin nasil?

ben iyim çok şükür hala dombiliyim aldığım kiloları vermekle uğraşıyorum:) kızımda iyi teyzesi ilk dişimiz çıktı gülünce daha bi güzel oluyor kuzum, sıralayarak yürüyor, çok hareketli hiç durmuyor,
çınar nasıl seninlemi geliyor kreşe

ben iyim çok şükür hala dombiliyim aldığım kiloları vermekle uğraşıyorum:) kızımda iyi teyzesi ilk dişimiz çıktı gülünce daha bi güzel oluyor kuzum, sıralayarak yürüyor, çok hareketli hiç durmuyor,
çınar nasıl seninlemi geliyor kreşe

oy masallah prensese inci gibi disleri olur insallah. bizimde yeni yilda cikti ilk disi, gecen pazar dis bugdayi yaptik. henuz kucuk canim benimle gelebilmesi icin, yeni donemde belki gelir :))) cok cabuk buyuyorlar degil mi???

oy masallah prensese inci gibi disleri olur insallah. bizimde yeni yilda cikti ilk disi, gecen pazar dis bugdayi yaptik. henuz kucuk canim benimle gelebilmesi icin, yeni donemde belki gelir :))) cok cabuk buyuyorlar degil mi???

aynen öyle canım çok çabuk büyüyorlar Allahım esirgesin hepsinide, maşallah sizede canım inci gibi dişleri olsun:)
bende diş buğdayı yapıcam önce parti gibi hazırlık yapmak istiyodum şimdi fikrim değişti nasılsa doğum gününe az kaldı o zaman istediğim hazırlıkları yaparım diye düşünüyorum
sen ne hazırlıklar yaptın canım

Günler, haftalar ne çabuk geçiyor, miniklerimiz büyüyor.

Eski dostları, eski sohbetleri özlüyor insan :)
merhaba bende geldim buradayım özlemişim seni canım

maşallah ne güzel inci gibi dişleri olsun çınarın diş buğdayı fotolarını paylaş sende ben öbür sayfada bugüm paylaştım http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634688&page=289
sende paylaş sizinkini de görelim

Ogluslarimin teyzelerine ve arkadaslarina kocaman,yürek dolusu sevgi ve selamlar...

Umarim herkes iyidir,keyifler yerindedir.

Bizim gunlerimiz oldukca yogun ve hizli geciyor,pek cok seye firsat bulamiyorum.Ama her biriniz aklimdasiniz.Gecen sene bu zamanlar bebislerimizi bekliyorduk,simdilerde dogum gunu kutlar olduk vb. Zaman geciyor,her anin keyfine varip tadını çıkarmak lazim.

Allah hepimizin yavrularina saglik,iyilik versin ins Hepinizi ozlemle öpüyorum. Kendinize ve minik kuslarimiza iyi bakin.

Ogluslarimin teyzelerine ve arkadaslarina kocaman,yürek dolusu sevgi ve selamlar...

Bizim gunlerimiz oldukca yogun ve hizli geciyor,pek cok seye firsat bulamiyorum.Ama her biriniz aklimdasiniz.Gecen sene bu zamanlar bebislerimizi bekliyorduk,simdilerde dogum gunu kutlar olduk vb. Zaman geciyor,her anin keyfine varip tadını çıkarmak lazim.

Allah hepimizin yavrularina saglik,iyilik versin ins Hepinizi ozlemle öpüyorum. Kendinize ve minik kuslarimiza iyi bakin.

aleykümselam canım senin ve bebişlerinin iyi olduğuna sevindim, biz biriyle ilgilenirken sen ikisiyle Rabbim yar ve yardımcın olsun

Slm kizlar yeni topik hayirli olsun.sohbetlerle dolsun tassin :)))))
Benim kuzularda buyuyorlar birlikte oyun oynamaya bile basladilar. Sarp ege yürümeye başlamıştı bikac gun yurudu sonra durdu emeklemeye basladi yine üstteki disler cikacak galiba damagi cok sis ve aşırı derecede huysuz uykusuz boyle geçiyor gunler....

mergen nasilsin bebekler nasil oy ozledim seni ben

Arkadaşlar merhaba,
İlk yaş günleriniz geldi çattı bile :) Bebekleriniz için sayfamı ziyaret edebilirsiniz...

Muhteşem doğum günleri facebook sayfamda arzu edenler olursa özelden link verebilirim :KK66:

mergen nasilsin bebekler nasil oy ozledim seni ben

Canim tesekkur ederim sen nasilsin,Çınar nasıl?

Bende özledim sohbetlerimizi :KK43:(

Bebeklerim cok sukur iyiler canim.Yuruyorlar,bidi bidi konusuyorlar.Buara en büyük
problemimiz azi disleri,o kadar zorluyor ki onları..Allah tum kuzucuklarimiza saglik,huzur
versin ins.
Öpüyorum kocamaaan:KK16:

X