Eşım ve kız kardeşım lütfen akıl verın :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
parkon peki kardeşin buna izin verirmiydi,yani yapılana 3dk.sessiz kalırmıydı. teması hissettiği an tepki vermezmiydi:44:

Büyük bir şok yaşadığı için ve eniştesinden beklemediği için duraklamıştır, ne olduğunu anlamaya çalışmıştır, herşey olabilir ablacım.
Benim kardeşlerim kendilerinden önce benim mutluluğumu düşüneceklerdi için asla ve hiç bir şartta böyle hayati bir meselede yaşan söylemezler.

3 dk çook uzun bir süre kendimi düşünüyorum da biri üzerimizden yorganı kaldırıp ellediği anda refleks olarak irkilmeyle beraber ay noluyor diye bir tepki vermez miyiz bu kadar sessiz kalınabilir mi?
Benim kardeşim orada gırtlağına basardı sonradan çelişkide bırakmazdı normal olan herkes bunu yapardı eşin alkol kullanıyormu?

Belki inanmayabilirsiniz fakat, uyku arasında böyle şeyler hissedilebilir,
yarı uykuluyken insan hatta birileriyle konuşur, cevap verir, kimse olmasa da
böyle şeyler çok yaşanıyor,
bilemedim ki, kardeşiniz acaba emin olmadığı şeyi fazla mı üsteledi?
ya da eşinizin böyle bir eğilimi olabilir mi?
rüyadan uyandığımızda bile birşeyi gerçekten yaşamışız gibi hissediyoruz.
bunun gibi çok olaylar yaşayanları görüyoruz

Büyük bir şok yaşadığı için ve eniştesinden beklemediği için duraklamıştır, ne olduğunu anlamaya çalışmıştır, herşey olabilir ablacım.
Benim kardeşlerim kendilerinden önce benim mutluluğumu düşüneceklerdi için asla ve hiç bir şartta böyle hayati bir meselede yaşan söylemezler.

kısa süre olsa anlayacağım da 3 dk çok tepki vermemek için.işte ben de benim kardeşimin ilk temasta ne oldu,üstüm mü açılmış diye tepki vereceğini düşünüyorum.burada kocasını da kardeşini de en iyi tanıyan konu sahibi ama allah yardımcısı olsun,zor durum.aşağı sakal,yukarı bıyık misali:KK50:

Zor bir durum ama kardeşin ilk önce anlatmamış size..
Herkes kardeşinden ,eşinden emindir .. emin olmak ister ama insanoğlu çiğ süt emmiş derler ya bir ihtimal :KK14: bunu da göz ardı etmeyin.

Ayrıca 3 dk çok uzun bir süre.! İlk sersemliğine gelse de kardeşinizin ortalığı yakıp yıkması gerekmez miydi :KK14: Sana şuan ne derece de neyi ispatlayabilir..:18:

çok karmaşık bir durum içinden çıkılıcak gibi değil.yanlız benim takıldığım nokta kız kardeşinizin olduğu bir odaya eşiniz nasıl rahatça girebiliyor?

çok karmaşık bir durum içinden çıkılıcak gibi değil.yanlız benim takıldığım nokta kız kardeşinizin olduğu bir odaya eşiniz nasıl rahatça girebiliyor?
bunu bende düşündüm. kız orada uyuyor. bu derece rahat girilmez odaya. bebeği yanınıza almalıydınız bence.

Bence 3 dakika çok uzun süre kim olsa tepki verir. Kardeşiniz rüya görmüş olabilir.

Ben bir kere gece babamla konuştum sanıyorum ertesi gün babama dedim işte o saatte niye geldin uyandırdın beni falan diye ne saçmalıyorsun dedi bana. Meğer rüya görmüşüm.

kuzenimle benim aramızda olan ve bunu hala sakladığımız bi olayı anlatayım size...
2008 yılında teyzemin kızının düğününe 2 gün var ve yeni gelin evine eşyalarını götürdük sonra bizim eve döndük bir baktık yatak örtüsünü götürmemişiz en önemlisini.teyzemin kızının eşi olucak karaktersiz biz götürelim dedi kuzenime(dayımın kızı) o da ne bilsin başına gelicekleri 5 yıldır ailemizin içinde adam.bunlar götürdü bi geldiler kuzenimin yüzü bildiğin beyaz!
diyorum ne oldu çekti beni köşeye evde enişte olucak karaktersiz kuzenimi taciz etmiş yere yatırmış üzerine çıkmış kızın zor kurtarmış kendini de çıkmış evden şok oldum o günü hiçbir zaman unutmam ve biz o adamla hala muhattap olmak zorunda kalıyoruz çok çok severek evlendiler ve teyzemin kızı eşine çok güvenir asla yanlış yapacağına inanmaz!

Ya da eşiniz ve kız kardeşiniz arasında başka sebepten bir huzursuzluk oldu da böyle birşeyle mi büyüdü olay :KK14:

ilginç :44: kocanızın çocuğu da o odada olsa dahi rahatça oraya girmemesi gerekir.

Eşinizin bu kadar sessiz kalmaması gerekirdi.
Kız kardeşiniz ilk sen üzülme diye demedim derken sonradan söyleyince sanki siz üzülmediniz mi :KK14:

ve 3 dk boyunca ortada bir taciz varsa sessiz kalması normal mi ? sen duyma diye bile olsa bir hışımla o taciz karşısında refleks göstermesi ya da tokatı yapıştırması gerekmez miydi...

Bence iki taraf da yalan söylüyor.

Tüylerim diken diken oldu okurken. Dilerim kardeşinin gördüğü uyku ile uyanıklık arasındaki sacmalamadan ibarettir. Yani öyle olduğunu zannetmiştir.

EŞime güveniyorum fln da demeyin, insanoğlu ciğ süt emmiş. Herkes herseyi yapabilir, bir anlık seytana uyma ile alakalı.

Bu gercegi hicbir zaman öğrenemeyeceksiniz maalesef. Dilerim kardeşiniz yanılmış eşiniz de böyle bir pislik yapmamıştır cünkü bu bir cinayet sebebi.

Allah esirgesin, evlerden ırak.

Kimse 3 dakika boyunca yatıp poposunın okşanmasına müsade etmez.
Kimse iftirayı üstelik bu kadar aşağılık bir durumu sükünetle karşılamaz.
Eşiniz masumsa kardeşinizi evden kovmalıydı bence.
Kardeşiniz de hissettiği anda tepki vermeliydi.
Bu iş kadar basit değil bence.
Bu şüpheyle o evde hep beraber yaşayamazsınız.
Allahyardımcınız olsun.

Son düzenleme:
Ya 3 dk yazdıgına bakmayın,30 sn de olabilir 3 sn de insan böyle bir durumdaken kronometre calıstırmaz herhalde değil mi?

Bence kardeşiniz uyku ile uyanık arasında gibi bişidi karabasan gelir gibi düşünün tamamen gerçek gibi gelir bize hani.. ya da 3 harfliler de olabilir. Bi kere bana da olmuştu aynı şey hatta neyle karşılaşacağımi bilmediğim için korkudan bi kaç saniye donememistim ama sonunda döndüm baktım kimse yoktu.. dediğim gibi karabasan gibi bişi bence

bana da kızkardeş uyku uyaniklik arasi bi sey yasamis gibi geliyor. belki esiniz acik olan ustunu örtmek istedi en fazla, o da ruya halinde öyle algiladi.

3dk sonucta boru degil. esinizin bunu yapmasi icin sapik olmasi lazim, bunu yapacak adami bilirsiniz zaten senelerdir hayatinizda, cinsellige olan ilgisinden anlardiniz.

ama işiniz biraz zor, kardeşinize esinize inndiginizi söyleseniz bozulacak, kardeşinze inandiginizi soyleseniz esinizi gozden cikarmaniz gerekecek.

istihareye yatabilirsin, once gusul abdesti alacaksin, so ra iki rekat namaz kilip istihare duasi ile birlikte niyetini soyleyeceksin, sonra hic kimseyle tek kelime konusmadan yatagina saga donuk olacak sekilde yatacaksin. yesil ve beyaz gorursen iyi demek, kirmizi ve siyah kotu demek.

bunu gorene kadar tekrarlayacaksin 1 hafta ama gusul abdestini sadece ilk gun alacaksin .

Kızkardeşin konusunda ne düşünüyorsun bilmiyorum onu en iyi sen tanırsın.

Sana söyleceğim birkaç bir şey var. Halam evlenir evlenmez bebeği olmuştu. Ben de o aralar lisedeydim. Sık sık kalmaya ve yardıma gidiyodum. Her hafta sonu orada kalıyodum. Bir gün eniştemin telefonunda bebeğin fotoğraflarına bakarken gördüğüm manzara beni şok etti. Geceleri uyurken resmen uyuduğum odaya girip fotoğraflarımı çekiyormuş. Hem de uygunsuz. Fotoğraflarda adamın eli uygunsuz yerlerde falan. Benim uykum çok ağırdır duymamışım işte lanet olsun.

Hemen tüm fotoğrafları o telefondan sildim. Ve kimseye bir şey söylemedim. Halamın üzülmesinden deli gibi korktum anneme bile anlatamadım halama anlatır diye. Bir daha o eve yatıya gitmedim sadece. Kendimi korudum o adamdan. Bize geldiklerinde yüzüne bakmadım.

Halam başka sebeplerden dolayı boşandı yıllar sonra. Adamın ne kadar saçma gereksiz bir herif olduğu anlaşıldı. ve ben yine anlatmadım çünkü halam aldatıldı, adam bankadaki paraları evi arabayı yedi belki ama. Benim anlatacaklarım onu her şeyden fazla incitecekti.

Bilmiyorum kızkardeşin ne de kolay anlatabilmiş sana ona çok şaşırdım. Ben olsam önce anneme söyler nasıl bir yol izlememiz gerektiğini konuşurdum önce en azından. Ortada senin 10 yıllık beraberliğin var.

İftira ediyorsa çok kötü. Eğer gerçekse de eşin bununla kalmaz zaten. Başka şekilde şeyler duyarsın. 10 yıldır tanıdığın insanın böyle bir şey yapması çok enteresan değil mi?

Ne kadar zor bi durum Allah sabır versin ama merak ettiğim birşey var çocuğunuz teyzesiyle aynı odada kalıyor olabilir ama odada bir genç kız varken eniştesinin içeriye girmesi ne kadar doğru?

çok haklısınız bu doğru değil ama bizim şöyle bir durum var ki havalar soğuduğu için kızım ve kardeşim salonda uyuyorlar. bizim yatak odamız ise kapısı salondan kapı açılıyor o şekilde giriliyor yani salonda 2 tane kapı var geçiş için biri yatak odamızın kapısı diğer kapı ise kolidora yani lavaboya çıkıyor eşim lavaboya kalktığında mecbur geçiyor salondan

evet sen üzülme diye ses çıkarmamış da ne oldu da anlattı.üstelik 3 dk.az bir zaman mı nasıl tepki vermez insan:26:

bizde buna anlam veremiyoruz yani bu bir rüya değil ve gerçekse neden dönmedi anlamıyorum bir türlü yani hadi tamam dönmedi en kötüsü bi anda biri ellicek beni sıçrarım ben ya elimde olmdanda olsa sıçrarım ve o anda dokunan kişide çekilir gider sonuçta ama böyle birşeyde yok. kardeşim bana sabah uyandığımda hiçbirşey söylemedi ama söylemiş kadarda oldu hareketlerinden hep yanımızda kalan kız ertesi gün sınavı olmasına rağmen ben sabah gitcem demeye başladıki benim birşey olduğunu anlamamam mümkün değildi üstelik anneme msj atarken yakaladım anne korkma bana birşey yapamaz falan yazıyordu gönderecekti ben zorla aldım okuyabilmek için okudum msjı ve anlatmak zorunda kaldı

kardeşinişz rüya görmüş olmasın. eşinizin buna cesaret edebilmesi için gözü kararmış olması gerekir.

dediğiniz gibi gözü kararmış olması gerekir ki odada kızımda uyuyor vicdansızda olması gerekir. ve ben hemen kapı arkasında uyuyorum yani kapıyı şöyle açsam hemen görücem okadar yakınım ve çocuk ağlasa emzirmek için anında kalkabilirim bunlarıda düşünmüş olmalydı. hani içti sarhoş desem değildi kesinlikle, üstelik eşim birşey olacak üzülcem diye hep korkardı azcık yüzüm asık olsa hemen ne oldu diye bin kere soran adam şimdi bu kadar büyük birşeyi nasıl göze alırki :S yapmadığına inanıyorum içimden bir ses yapmadı diyor bu kadar güvenime karşılık yaptıysada Allaha havale ediyorum yapacak başka birşeyim kalmadı yoksa düşünmekten kafayı yiyeceğim ve kızıma sağlıklı birgelecek veremiycem :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X