Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

nasıl bi şampuanmış bu ayda 6.4 cm uzatıyo......mucize gibi bişe.......kullanan olursa lütfen bizede tecrübelerini bildirsin.......

:KK31::KK31::KK31::KK31:

Kullanan olursa lütfen sonucu yazsin, cok pahali belki kulanipta olumlu sonuc alan olursa bende almayi dusunurum.

kendi sitesi var türkiye satışı ama cesaret edemedim......sipariş vermeye bi cesur olan olursa .....

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

$j-beverly-hills-sac-bakim-urunleri.jpg

bu mudur
:26:

yok o dııl sıyah bı kutusu var evet kendı sayfası var 60 tl az paara dııl ben kullanan vardır belkı dıe actım kouyu ama ıns denk gelrız kullanana :):26:

ya eger kesınse saç uzatması hemen gıder alırım,o konularda sabırsızımdır :KK1:

6,5 cm uzatması mümkün değil saçlar ayda 1- 1,5 cm uzar hadi diyelim gerçekten etkili bir şampuan olsa olsa 3 cm. uzatır reklam için abartılı bir iddia yapıyor bence o şampuanı üreten firma.

ahh ahh kısa saclı olunca insan bir umut ışıgı arıyor hemende kanıyor napacan arkadasım :KK1:

sana tavsiye edebileceğim bi kaç yöntem var burda da bahsedilen sinamekili saç bakımı, karanfilli su bakımı, ayrıca ben hc kompleks kullanıyorum o da güzel uzatıyor bir de biocarin keratin ampülleri var onlar da çok etkili.... bi sürü ürün, yöntem tavsiye edebilirim

hc complexı alıp deneyecem, birde birşey daha sormak istıyorum sacıma yogun röfle yaptırmıştım o bayagı zarar verdı 1 seneye yakındır dokunmuyorum saçlarıma dogalı gelsin dye,yanlız saçlarım cok sönük mat duruyor ,canlandıramıorum,bu önerdiklerin yararlı olr mu acabaa ? :KK14:

sana tavsiye edebileceğim bi kaç yöntem var burda da bahsedilen sinamekili saç bakımı, karanfilli su bakımı, ayrıca ben hc kompleks kullanıyorum o da güzel uzatıyor bir de biocarin keratin ampülleri var onlar da çok etkili.... bi sürü ürün, yöntem tavsiye edebilirim

hc yı bende kullandım işe yarıyor ama gercekten guvenılır bı marka juanjuan benmpaam olsa hemen alıcam ama bu aralar işten ayrıldıgım ıcın zuurtum yınede alan olursa haberdar etsınkızlarr:KK43:( merak eden sıteyı bı ıncelesın bence tatmın olunur belkı ben yanlıs okumusumdur 6,5 cm yı :KK43:

X