Benim tanışma hikayem :)

Ecclicious

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2010
162
75
29
Henüz ilişkimiz daha çok yeni.. 3.5 ay oluyor ama anlatmak istedim. :)
Bundan 1.5 yıl önce ben daha lisedeyken en yakın arkadaşım bir cocukla konusuyordu faceten.Cocuk baya yakısıklı,hoş bir tip. Bizim okumak istediğimiz üniversitede okuyor.. Sadece arkadaşca konusuyolardı, bu cocuğun ondan kucuk bir erkek kardesi varmıs o da o universitede okuyor. Arkadaşım sürekli dalga geçiyodu abisini ben kendime kardeşini de sana yaparız elti oluruz diye :KK70: tabii ki hiç ciddiye almıyordum.. o zamanlar benim deli gibi aşık olduğum başka biri vardı.Aşkıma karşılık bulamadım..bir daha aşık olmam diye düşünüyordum pat ardından ikinci darbe. Tekrar aşık olmuştum ama yine yanlıs kişiye. Nişanlı birine..haberim bile yoktu üstelik. Onu unutmaya karar vermiştim. Hemşireliği kazandım, hemde en yakın arkadaşımla birlikte. O cocukların okuduğu okulu kazanmıstık bizde. Ama malesef arkadasımla o cocuk kavga etmişlerdi, hiç selam dahi vermiyolardı bir birlerine. Okul basladı,yeni baslangıclar ..Biz genciz güzeliz herkesi üzeriz havalarındayız hep geziyoruz o kafe senin bu kafe benim. Eski okulumuzdan baya arkadaslarımız vardı.Bir gün kafede oturuyoruz bi baktık caddede arkadasımın konustuğu cocugun kardesi yani benimki sarısın hoşta bi kızla el ele yuruyolar. Tanıdık hemen,ozamanlar hiç bişey hissetmemiştim..tabii ki sevgilisi olucak hoş cocuk demiştim.. vee gelelim bizim tanısma hikayemize.. 4 kasımda tanıştık biz.. O gün çok mutlu uyandım güzelce giyindim,süslendim.. yemekhaneye gittik dersten sonra bi baktık o cocuklarda orda.Benimki sıraya girmiş ben farkında değildim.. saçmalıyorum ama saçmalamak gözünüz görsün.Abuk sabuk konusuyorum sırada gülüyoruz falan. Bir baktım bizi dinliyo o da gülümsüyo ama hiç bana bakmıyo. Yemeklerimizi aldık gittik onların bi arka masasına oturduk. Yemekler yendi oturuyoruz kızlarla sohbet ediyoruz. 2 arkadasımız daha geldi cinsiyetleri erkek :KK70: benimki kalktı ayağa pencereye doğru yaslandı çaktırmadan bana bakıyor. Ayıptır söylemesi benimde gözüm onda :KK70: Yemekhaneden çıkar çıkmaz abisi faceten yazdı. Bugun musaitseniz arkadasını da al kahve içelim dördümüz hem tanısmıs oluruz diye. Bizde dünden meraklılar gibi tamam dedik. O gün görüşemedik malesef... Sonra akşam saat 20:00 - 21:00 gibi abisi bana yazdı, seni kardeşimle tanıstırmak istiyorum facesini ona veriyim mi diye sordu bende eh iyi tamam dedim :KK70: Ekledi cocuk yazmıs bana ama ben taaa saat 00:00 gibi gördüm. Kusura bakma merhaba vs yazdım biz o gece 1 saat kadar konustuk. Sonra o sabah yine yemekhanedeydim oturuyoruz biz o da farketti beni arkadası bişeyler alıyodu geçti karsıma bakalım selam vericem mi diye bana bakıyo :KK70: ikimizde aynı anda merhaba dedik. Aynı gün onu bir kaç defa gördüm caddede,kafede falan.. Kafeye çıktık bir kaç gün sonra tamamen arkadaşca ozaman bişey hissetmiyordum.. Çok iyi anlaştık konustuk baya..o hep yurda geliyodu,sözde arkadaslarını görmeye ama bal gibi benim için geliyodu :KK70: diskoya çıkmıştık biz arkadaslarımla kız kıza o da geldi arkadaslarınla,abisiyle.. o karşıdan hep bana bakıyor falan, 20 dk da bir yanıma geliyo biri bişey derse hemen söyle diyo canım benimmm. Biz wc ye gidiyoruz hemen arkadaslarını yolluyo çaktırmadan kontrol etsinler bi sorun var mı diye. Tabi çok hosuma gitti böyle koruması,sahip çıkması. O gece ben gidene kadar durdu o, ben gittikten sonra gitti. :) 11 kasım aksamı kafede oturuyoruz, elimi tuttu benim gözler fal tası gibi açılmış ve hiiii demişim :KK70: sanki baska bişey yaptı cocuk bi gülmeye basladı kiii.. dedim neden gülüyosun cok sevimlisin dedi. :KK17: o gün sevgili olduk. Bundan sonra her gittiğin yeri bana haber ver merak ederim dedi. Abisiyle tanıstım,arkadaslarıylada. Ailesiyle skypetan konustuk çok tatlılar. Babaannesi,dedesi,annesi ve babası çok iyi insanlar. Abisi ve arkadasları bana küçük gelin der. Anneside beğenmiş beni, çok mutlu oldum. Ona esas aşık olma sebebim ise.. bir aksam yurtta kız kavgası vardı..kavgayla benim alakam yoktu ama ben arkadasımı yalnız bırakmamak için gitmiştim..kızlardan biri bana sen sus k....k dedi bana.. ben hayatımda böyle bi hakaret duymadım allahın salağı gelmiş bana ağza alınmıcak söz söyledi. Ben çıktım odama ağlıyorum.. arkadasım sevgilime haber vermiş söyle söyle olmus diye. 5dk geçmedi gelmiş askım aradı beni 4. kata gel dedi. İndim toplamıs kızları,dizmiş sıraya :KK70: o kız benden herkesin içinde özür diledi. Bu kız benim kız arkadasım ona bişey diyen olursa onu burda sallandırırım dedi :KK70: ucuyorum ben resmen mutluluktan :KK70: o akşam gercekten bana değer verdiğini çok iyi anladım.. Onu çok seviyorum,inşallahta hep böyle güzel devam eder. Birinden duyduğum kadarıyla Fleure'e bişey diyen olursa bu yurdu yakarım demiş :KK70: ay bitanem benimmmm o ya. Allah ayırmasın, o benim ilk sevgilim. Çok özel biri benim için.:nazar: EVET ODUN! hemde çooook odun. Hiç seviyorum dememiştir mesela, ama değer verdiğini görüyorum. Çok uzun oldu kusura bakmayın kızlar :KK17: Arkadaşlarımla benimkinin abisine ne mi oldu? Hiç birşey.. kime niyet kime kısmet.. ben hayatta ama asla ve asla aklıma gelmezdi böyle ilişki cunku hiç aklımda yoktu..
Sonradan öğrendim ki benimki beni daha önceden görmüş beğenmiş. Sevgilisinden ayrılmıs ki o kızla çok takılmamıslar bile. Beni hiç bir zaman arkadas olarak görmemiş. Daha önceden de beğeniyormus yani ki benim hiiiiç haberim olmadı. Meğersem caddede ben onu keserken o bana bakıyormusta haberim yok :KK70: :KK19:

X