Doğuma Hazırlık değişik erkek bebek ismi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba,

Benim 3 yaşındaki oğlumun adı Aras , çok duyulmamış bir isim değil ama herkes çok beğeniyor.

İkinci oğlum olursa eğer bir gün favorim Demir.

Belki sana da fikir olur.

Benimde oglusumu kucagima 13almama hafta kaldi,bizde kararsisiz ama aras ismi cok hosuma gidiyor bu aralar adem aras yada adem ege koymayi dusunuyoruz

benim de 12 hafta sonra bir oğlum olacak inşallah... Adını ASİL koymayı düşünüyorum sizce nasıl?

cok güzel, insallah saglikla kucaginiza alirsiniz.....Asil cok güzel bir isim.
Teşekkür ederim ben de çok beğeniyorum ama o ne biçim isim diyip moralimi bozanlar da var:) sizin gibi destekçilere ihtiyacım vardı:)

Aren,Asil,Bera bunlar değişik belki ilgini çeker ama benim en beğendiğim Canfeza yada Canfeda :)

Teşekkür ederim ben de çok beğeniyorum ama o ne biçim isim diyip moralimi bozanlar da var:) sizin gibi destekçilere ihtiyacım vardı:)
aaaa, sakin bozmayin moralinizi ! oyle tepki verenlere Hayret ediyorum gercekten. Bence siz icinize sindiyse, sevdiyseniz, o negatif insanlari duymazdan gelin, muhakkak begenenler daha cok olacaktir :KK66: ASiL .. <3

Bizim oğluşumuzun adı Ata olacak sanırım. Şimdilik eleye eleye bu isme karar verdik. Değişmezse tabi doğuma kadar :)

Tugberk:goklerin hakimi demekmis dun bebek gormeye gittigimde ogrendim kulaga hos geliyor

X