"Kilolarımız bize,dert degil"VERDİK...VErmeye DeVAM ediyoruz...

Neslihan evet canım yüregimde pır pır sabahtan beri cok.mutlu oldum.Allah mutlulugumu bozmasın iş için.
Hepinize tekrar tesekkür ederim.İnşallah sizin istediklerinizde olurrr....
İlknur olabilir bakalım bu hafta cok sıkı tuttum...Sporu cok yapamasamda.
.....
Kızlar ben cok öksürüyorum ya!!!Dr ilac verdi ama dogal ne yapabilirim?Adacayı,ıhlamur,zencefil ictim.
İlknur evlilik yıldönümün kutlu olsun sekerim.Nice senelere.
Ddem yine dogum gününü unutmuyormuş canım.Biz kadınlar cok beklenti icine giriyoruz herhalde.Nasıl oldun yorgunluk gecti mi?
Menüm;
sabah 2 dilim ekmege,peynir,domates tost,1 bardak ıhlamurlu bal,
öglen 1 kase tavuk corbası,1 dilim ekmek
Ara 1 bardak adacayı,1 portakal
Aksam 1 tabak taze fasulye,3 yk makarna,1 kase cacık,yarım dilim ekmek
2 litre su.
sağol canım daha geçmedi ama ilk günki gibi değil menü güzel afiyet olsun mutluluğun daim olur inşallah çok geçmiş olsun
evde leslie yap zumba yap ip atla pilates yap dicem ama evdede izin vermiyomuş eşin çalışmıyomu canım o işe gidince yap nerden bilecek

yapmaya calısıyorum ama bi iki gün yaptıktan sonra icimden gelmiyor
:KK5:

Selam kızlar nasılsınız? Ben uyudum uyandım ama dersem gibiyim.
Bugün yediklerim
Kahvaltı:1 krep peynir, bir lokma tahin pekmezli krep bur bardak süt
Ara:yarım tabak karışık meyve
Öğle:1 tabak Yoğurtlu patates haşlama
Akşam:1 kase etli bezelye yemeği ve bir lokma ekmek
Ara:bir kaseden az beyaz leblebi
Birazdan bir kahve içerim yanında az çerez meyve falan olabilir
afiyet olsun canım güzel

evde leslie yap zumba yap ip atla pilates yap dicem ama evdede izin vermiyomuş eşin çalışmıyomu canım o işe gidince yap nerden bilecek

yapmaya calısıyorum ama bi iki gün yaptıktan sonra icimden gelmiyor
:KK5:

3 kilo vermişim insallah böyle devam eder bide esim destek olsa bana :KK17:

canım kaç kilosun sen bide merak ettim eşin niye kızıyor niye destek olmuyor

bilemiyorum canım kızlar ne der olabilir de ama sen yeni başladınya daha çok kilo verirsin yarın bildirimini yaparsın ama ilk üçte yer alamazsın gibi bileiyorum kızlar ne der..

haftaya yaparsın sende seçilde haftaya yapıcakmış zaten..

hiç sorma o şişkinliğin azı bugün gitti bende canım bakalım
canım çok geçmiş olsun eğer iyi olmazsa bi doktora götür cancazım.. detoksuda boşver kuzu iyi olsunda gerisi boş..

Saol canım bugün detoks yapicaktim ama kaldı artık haftaya yaparım. Yarın güzel sonuçlar alacaksın canım belki birinci sen olursun

kızlar bi koşu yediklerimi yazayım bende çıkıyorum
spor akşama olacak
sabah 2 dlk ekmek yağda yumurta+ 1 kaşık tulum çökelek+1 lokma kaşar+1/4 avakado+2 zeytin
ara: 1 elma+1 brdk köy sütü
öğle: 8 kş taz.fasulye+3 kşk bulgur+1dlm ekmek
ara: 1 kase yoğurt+1 muz
devamı akşama yazarım
byyyyyyyyyyyyyyyyyy

güzel canım menün ,evet bende yarın daha düzenli yemeye calısacam inşallah

bugünki yediklerim

kahvaltı
2 dilim ekmek 2 dilim peynir 5 zeytin biraz reçel çay

ara
3 tane diyet bisküvi 1 muz

öğle
2 dilim ekmek 1 tabak etli bezelye yarım kase yoğurt

ara
3 tane diyet bisküvi 1 elma 1 bardak köy sütü

akşam
1 kase çorba

3 litre su 2 yeşilçay 1 saat pilates yaptım 30 dk bisiklet sürcem inşallah

sonrasında yoğurt galeta yada meyve bişeyler yerim:KK56:

hadi kızlar tempo:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kacamaktan sonra iyi toparladın canım yarına güzel sonuc alırsın inşallah

canım ya ben unuttum onu hepten iyi aklıma getirdin ama sanırım bişey olmıcak sanmıyorum bizde kutlamıyoruz senlerdir böyle baksana ben hemen unutuyorum ama şöyle bişeyde var bundan 11 sene öncede cuma günü evlenmiştik 1 sene sonra cumaya denk geldi bakalım yarın ola hayır ola allah huzur mutluluk versinde kutlama olmasada olur cancazım kutlamalara çok düşkün birisi değilim..

ilknur nice yıllara girmenizi dilerim Allah ömür boyu saglık mutluluk huzur bereket versin size

amin canım ne güzel seninki düşünceliymiş doğum günlerimi kutlar sağolsun hakkını yemeyim ama ne biliyim ben daha fazla bişeyler istiyorum sanırım

ama herşeyin başı huzur tabikide sağlık mutluluk daha ne olsun diymi ama

bende sen gibiyim canım sürekli ilgi süpriz beklerim sende eşine acık acık söyle böyle daha mutlu olucam diye o msjı alır ona göre harekete gecer canımcım

Neslihan evet canım yüregimde pır pır sabahtan beri cok.mutlu oldum.Allah mutlulugumu bozmasın iş için.
.....
Kızlar ben cok öksürüyorum ya!!!Dr ilac verdi ama dogal ne yapabilirim?Adacayı,ıhlamur,zencefil ictim.
Ddem yine dogum gününü unutmuyormuş canım.Biz kadınlar cok beklenti icine giriyoruz herhalde.Nasıl oldun yorgunluk gecti mi?
Menüm;
2 litre su.

gcmiş olsun canım menün harika

Bugün yediklerim

Gulcan saol canım uyudum dinlendim biraz.fistiga çok geçmiş olsun. Menün az canım ya anlıyorum keyfin yok ama iyice halsiz kalicaksin emziriyosun canım

menün güzel canım sagolasın dogru diyorsunda su aralar içim almıyo resmen ama düzelecem

Kuzum sen bu hafta baya koptun moralin düzeltin artık boşver gerisini

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi geceler kızlar merakla bekliyorum yarını kim birinci olacak tahmin edelimmi ben başlayayım bence neslihan yada seçil sizzceee????En Büyük KK

güzel canım menün ,evet bende yarın daha düzenli yemeye calısacam inşallah

kacamaktan sonra iyi toparladın canım yarına güzel sonuc alırsın inşallah

ilknur nice yıllara girmenizi dilerim Allah ömür boyu saglık mutluluk huzur bereket versin size

bende sen gibiyim canım sürekli ilgi süpriz beklerim sende eşine acık acık söyle böyle daha mutlu olucam diye o msjı alır ona göre harekete gecer canımcım

gcmiş olsun canım menün harika

menün güzel canım sagolasın dogru diyorsunda su aralar içim almıyo resmen ama düzelecem
amin cemi cümlesinin canım benim..

.....
Menüm;
2 litre su.
geömiş olsun canım.. çok teşekkür ederim tatlım..
3 kilo vermişim insallah böyle devam eder bide esim destek olsa bana :KK17:
canım sen eşinden destek bekleme boşver sen kendin için zayıfla hem neden bu kadar köstek oluyorki sana anlaış değilim asıl eşler daha çok ister eşiin incecik olmasını şaşırdım doğrusu.. bu arada hoşgeldin..
Bugün yediklerim

afiyet olsun canım menü güzel gündüz uykusu iyi gelmiyor canım özelliklede ikindiden sonra uyumayın diyorlar öğlende uyuyunca daha iyi oluyor ama senin durumun farklı çok yorgundun zaten ne yapabilirsin inşallah çabuk iyi olur oğluşun..

iyi geceler kızlar merakla bekliyorum yarını kim birinci olacak tahmin edelimmi ben başlayayım bence neslihan yada seçil sizzceee????En Büyük KK

Yok canım ya ben artılardayım bu hafta yine veremicem sanırım Neslihan olabilir ama keşke dediğin gibi olsaydı Beste:KK31: öyle kaçamaklı bir hafta da gecirmedim ama bu hafta yine de artı bakalım yarına gitse bari artılar

geömiş olsun canım.. çok teşekkür ederim tatlım..

canım sen eşinden destek bekleme boşver sen kendin için zayıfla hem neden bu kadar köstek oluyorki sana anlaış değilim asıl eşler daha çok ister eşiin incecik olmasını şaşırdım doğrusu.. bu arada hoşgeldin..

afiyet olsun canım menü güzel gündüz uykusu iyi gelmiyor canım özelliklede ikindiden sonra uyumayın diyorlar öğlende uyuyunca daha iyi oluyor ama senin durumun farklı çok yorgundun zaten ne yapabilirsin inşallah çabuk iyi olur oğluşun..

Valla nasıl uyudum bilmiyorum canım ama kalkınca sersem gibiydim 2 aspirin içtim biraz ağrım gecti.agri kesici almadım regl olucam etkilemesin diye olamadım da daha

6 gün gecikti canım. Doktor ilacimin dozunu arttırdı belki ondandir.az kaldı ilaç tedavim bitse biraz rahatlicam belki zaman daha rahat kilo veririm

hmm evet ondan olabilir gecikince insan daha çok strese giriyor değilmi benimde 5 gün gecikti salı geldi işte ama insan çok fazla stres sinir yapıyor.. inşallah hemene gelir canım..

hmm evet ondan olabilir gecikince insan daha çok strese giriyor değilmi benimde 5 gün gecikti salı geldi işte ama insan çok fazla stres sinir yapıyor.. inşallah hemene gelir c anım..
Hemde nasıl sinir oldum bir bilsen.gecen hafta kilo veremedim bu sabah artilardayim.sanki artık kilo veremicem gibi geliyo.yuruyus falanda yapıyorum yediklerime de dikkat ediyorum ya regl olucam ondan ya ilacın etkisi yada vücut direniyo anlamıyorum. Eşim de regl olunca 72 leri görürsün sen takma kafana diyo.baya moral veriyo bana kilo verdin zaten guzeldin iyice guzellestin diyo ama artık daha çok kilo vermek istiyorum yapıştı kilolar ya.kacamak yaptığımda daha çok kilo vermiştim

Hemde nasıl sinir oldum bir bilsen.gecen hafta kilo veremedim bu sabah artilardayim.sanki artık kilo veremicem gibi geliyo.yuruyus falanda yapıyorum yediklerime de dikkat ediyorum ya regl olucam ondan ya ilacın etkisi yada vücut direniyo anlamıyorum. Eşim de regl olunca 72 leri görürsün sen takma kafana diyo.baya moral veriyo bana kilo verdin zaten guzeldin iyice guzellestin diyo ama artık daha çok kilo vermek istiyorum yapıştı kilolar ya.kacamak yaptığımda daha çok kilo vermiştim
canım bozma moralini doğru demiş eşin regel olamadığın için şişkinl,k var regel olduktan iki üç gün sonra inmeye başlar bendede öyleydi bugün bıraz rahatladım regel 2-3 günden fazla gecikince hep böyle oluyor dur bakalım bi regel olda ondan sonra bak bakalım nolacak sonuçta dikkat ediyorsun bunu biliyoruz öyle değilmi sen kafana takıp stes yaptıkcada kilo veremezsin stresde engelliyor kilo vermemizi tamam boşver bu hafta vermesende incelmişsindir regel olduktan sonrada o ödemler gider haftaya güzel kilo verirsin.. yarın ölcülerimizidemi alsakki seçilim..

canım ben çıkıyorum uyku gözümden akıyor sanki sana hayırlı geceler diliyorum kafana takma regel gelince o şişlik gidecek tamam öpüyorum seni allah rahatlık versin:KK19:

canım bozma moralini doğru demiş eşin regel olamadığın için şişkinl,k var regel olduktan iki üç gün sonra inmeye başlar bendede öyleydi bugün bıraz rahatladım regel 2-3 günden fazla gecikince hep böyle oluyor dur bakalım bi regel olda ondan sonra bak bakalım nolacak sonuçta dikkat ediyorsun bunu biliyoruz öyle değilmi sen kafana takıp stes yaptıkcada kilo veremezsin stresde engelliyor kilo vermemizi tamam boşver bu hafta vermesende incelmişsindir regel olduktan sonrada o ödemler gider haftaya güzel kilo verirsin.. yarın ölcülerimizidemi alsakki seçilim..

Inşallah canım ya gider bu yağlar. Alalım ölçüleri bizim olculerimiz çok yakındı birbirine dimi.yazmistik k.k ya ama ben ayrıca not almadım bulursam bakiyim ne kadarmış yarinkiyle kiyaslariz

X