Kontakt Lens Koyu kahve gözlere açık renkli lens lens önerisi

yagmur_tanesi

GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
335
32
$imagesCAX4K8SX.jpg $imagesCAIOYA67.jpg
kızlar bu renkleri istiyorum yaza lens alacağım hangi markanın rengini önerirsiniz gözlerim koyu kahve siyaha yakın şimdiden teşekkürler:21::KK17:

o kadar kişi bakmış cevap vermemiş koyu renk gözleriolup açık renk lens kullananlar tecrubelerını yazarsa sevınırım:KK50:

tesekk
r ederim hangi rengi önerrsin dark green kullanmıstım ama çok koyu geldi gree mavi durdu açık yeşil istiyorum ama bılemedım :KK43: hangisini alacagımı

Ben gri rengini kullanıyorum mavi gibi görünüyor. Dark green çok koyu geldiyse bence green yada light green ikisi de olabilir ama green daha orjinal ben denemiştim canım ama light green hakkında nasıl görüneceği konusunda pek emin değilim almaya gittiğinde renk kataloğundan da bakabilirsin :) bu arada fresh look deneme bile koyu gözlerde iyi durmuyor rengi belli olmuyor bile

B&l iki renkkullandım pek içimesınmedi gözümü karartıp freslook un colors serisinden haresiz gri ve yeşil alıcam galiba şansa artık koyu gözlerde iyi duruyor demişler colors serisini bundada tutmazsa bir dahaki lens maceramisolitika da denerim artık :)

canm benim gözlerim de seninkiler gibi belki daha koyudur. ben çok şey denemedim ama mantıklı gelen 2 lensi denedim. sonuçlar şöyle:
ilki kendi göz rengim
$Fotoğraf-0064.jpg
bu epey açık bi seriden solotica natural colours mel
$IMAG0297_1.jpg $IMAG0303_1.jpg
pek tatmin etmediler beni. ve yıllık lens almaya çekindim 3-6 aylık olan solotica solflex lerden cristali denedim:
$IMAG0164_1.jpg $IMAG0192_1.jpg $IMAG0173_1.jpg $IMAG0177_1.jpg

evet çoook fark yarattı hemde doğal bi şekilde kesinlikle.. ama mavi tonlarını asla kendime yakıştıramadığım için o da şuanda dolabımda duruyor. şuan yeşilli tonlarda duran seri yakalaram yıllık icemint veya cristal alıcam
tavsiye ederim çünkü başka doğal lens yok valla

bende doğal bir mavi istiyorum açık mavi siz kullanıyormusunuz doğal duruyomu ?

Benım gözlerım kahve ve taktıgımda tamamen rengı degıstırıyor mavı evet acık bır mavı yapıyor zamanla daha da acılıyor rengı ve dogal duruyor ama solflex serısınden bahsedıyorum aylık olanlar ama ben duzgun kullandıgım ıcın 3-4 ay kullanıyorum hep dogallıgını koruyor cok ama cok memnunum

Benım gözlerım kahve ve taktıgımda tamamen rengı degıstırıyor mavı evet acık bır mavı yapıyor zamanla daha da acılıyor rengı ve dogal duruyor ama solflex serısınden bahsedıyorum aylık olanlar ama ben duzgun kullandıgım ıcın 3-4 ay kullanıyorum hep dogallıgını koruyor cok ama cok memnunum

peki resim koyabilirmisin canım müsait olduğun bir zamanda zahmet olmazsa :)

X