Gelinlik Modelleri Tesettür gelinlikler hangisi daha güzel sizce?

kızlar Allah ın izniye nisanda bursaya gidip gelinliğimi netleştiricem kızlar ve aklımdaki model bu umarım hayırlısı olur hakkımda ve hakkınızda :KK16:
$1608729_10203418107236664_230737194_n.jpg

kızlar allah ın izniye nisanda bursaya gidip gelinliğimi netleştiricem kızlar ve aklımdaki model bu umarım hayırlısı olur hakkımda ve hakkınızda :KK16:
Eki Görüntüle 998891

ayyyy ablacım süperbirşey b bu yaaa ben demiştim canını sıkma en güzelini bulacaksın allah 'ın iznile vee buldun ben çok beğendim allah güle güle giydirmeyi nasip etsin düğün ne zaman ? :KK34:

ayyyy ablacım süperbirşey b bu yaaa ben demiştim canını sıkma en güzelini bulacaksın allah 'ın iznile vee buldun ben çok beğendim allah güle güle giydirmeyi nasip etsin düğün ne zaman ? :KK34:

amin bitanem çok teşekür ederim bebeğim düğünüm 31 temmuz ve 2 ağustosta nasipse 2 kere giyicem gelinliğimi :KK16:

7. gelinlik ve 2.nin duvağı

5. mi oluyo .. en sağdaki üstteki hoş sade şık :KK49::KK49::KK49:

fikirleriniz için çok teşekür ederim kızlar Rabbim içimize sinecek bi gelinlik giymemi nasip etsin inşallah hepimize:KK16:

amin bitanem çok teşekür ederim bebeğim düğünüm 31 temmuz ve 2 ağustosta nasipse 2 kere giyicem gelinliğimi :KK16:

Fikirleriniz için çok teşekür ederim kızlar rabbim içimize sinecek bi gelinlik giymemi nasip etsin inşallah hepimize:KK16:

cidaa67 bişey sorabilir miyim nerede ıkamet edıyorsun

kızlar Allah ın izniye nisanda bursaya gidip gelinliğimi netleştiricem kızlar ve aklımdaki model bu umarım hayırlısı olur hakkımda ve hakkınızda :KK16:
Eki Görüntüle 998891

canım kızkardeşim bu gelinliği seçti begendi son provasını yapıcaktı (antalya)
16 mayıstı düğünü
ama nişandan dönüldü şuan çok üzgün
gelinliği görünce içim nnasıl parçalandı :KK43:
allahım senı mesut etsın sonuna kadar tamamlatmayı nasip etsin
gerçekten çok güzel gelinlik güle güle giy..

İnşaallah canım bende konu açtım gelinliğim için :) benim dikildi:)

hemen baktım kaçırmam :KK16:

cidaa67 bişey sorabilir miyim nerede ıkamet edıyorsun

canım kızkardeşim bu gelinliği seçti begendi son provasını yapıcaktı (antalya)
16 mayıstı düğünü
ama nişandan dönüldü şuan çok üzgün
gelinliği görünce içim nnasıl parçalandı :KK43:
allahım senı mesut etsın sonuna kadar tamamlatmayı nasip etsin
gerçekten çok güzel gelinlik güle güle giy..

çok üzüldüm inşallah kardeşin hakkında hayırlısı neyse o olur çok zor bişey bende ablamdan biliyorum rabbim sabır versin inşallah :KK14: ayrıca çok teşekür ederim Rabbim utandırmasın kimseyi bu yolda :KK16:

hemen baktım kaçırmam :KK16:

çok üzüldüm inşallah kardeşin hakkında hayırlısı neyse o olur çok zor bişey bende ablamdan biliyorum rabbim sabır versin inşallah :KK14: Ayrıca çok teşekür ederim rabbim utandırmasın kimseyi bu yolda :KK16:

temennin için teşekkür ederim

allah mutlukuk la huzurla sadetle güvenle taşımayı nasip etsin düğüne gelemiyoruz ama resimleir beklerizzzzzzzzzz kına elbisesi aldın mı ??:KK1:

X