Saç Rengi ve Saç Boyama jean's color ve oksidasyon kremi

suumeyra

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
2
0
34
Forumları tarayamadım sorunun cevabı için. Eğer sorulmuş ve cevaplanmış ise kirlilik için özür dilerim.

Ben uzun zamandır saçlarımı neva color 0.66 yoğun ateş kızılı ile boyuyorum. Ama son bir aydır yirmi günde boyadığım saçlarımı haftada bir boyamak zorunda kaldım. Çünkü arka kısımlar üç yıkamaya tamamen sarıya dönüyo. Arkalar sarı önler kırmızı değişik anormal bir şey olmaya başladı. Ben de bugün jeans color chili red aldım. Kutuda sadece boyayı ilave bir şey katmadan kullanın yazıyor. Ama ben oksidasyon kremiyle karıştırıp tüp boya gibi uygulamayı düşündüm. Kuafördw boyatırken boyanın içine bu jeans colordan da kattığını görmüştüm. Acaba çok tehlikeli bir şey mi düşünüyorum saçlarım için. Tecrübesi olanlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.. :)

Forumları tarayamadım sorunun cevabı için. Eğer sorulmuş ve cevaplanmış ise kirlilik için özür dilerim.

Ben uzun zamandır saçlarımı neva color 0.66 yoğun ateş kızılı ile boyuyorum. Ama son bir aydır yirmi günde boyadığım saçlarımı haftada bir boyamak zorunda kaldım. Çünkü arka kısımlar üç yıkamaya tamamen sarıya dönüyo. Arkalar sarı önler kırmızı değişik anormal bir şey olmaya başladı. Ben de bugün jeans color chili red aldım. Kutuda sadece boyayı ilave bir şey katmadan kullanın yazıyor. Ama ben oksidasyon kremiyle karıştırıp tüp boya gibi uygulamayı düşündüm. Kuafördw boyatırken boyanın içine bu jeans colordan da kattığını görmüştüm. Acaba çok tehlikeli bir şey mi düşünüyorum saçlarım için. Tecrübesi olanlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.. :)

kullanan varmıdır bilemiyorum ama kullanımında öyle yazıyorsa öyle kullan bence canım.. içeriğinde oksidan olan bir boya olabilir. oksidanın fazlasıda saç yakabilir. riskli gibi geldi.. ama kuaför daha önceden öyle yaptıysa, eminsen, yani önceden denenmiş birşeyse o zaman bir zararı yoktur..bi de boyanın üzerinde oksidan kullanmayın mı yazıyor yoksa oksidan kullanmaya gerek yoktur mu yazıyor? ikisi farklı anlama çıkar çünkü..

İlave bir şey kullanmayın anlamında bir şey yazıyordu. Oksidasyon geçmiyor. Ama kuaförün kullandığından eminim. Boyanın içine katıyordu. Şu an dip boyama gelmedi ama dip boyam gelince ayriyeten yine tüp boya kullanmak istemiyorum o açıdan sordum oksidasyon kremini. :)

Arkadaslar bilen varsa yardım etsin saç boyasının yanında verilen oksidasyon kreminin damlası elime değdi beyaz beyaz bir şey oluştu suyla yıkadım ama bir şey olur mu kanserolojen etkisi varmı???

Arkadaslar bilen varsa yardım etsin saç boyasının yanında verilen oksidasyon kreminin damlası elime değdi beyaz beyaz bir şey oluştu suyla yıkadım ama bir şey olur mu kanserojen etkisi varmı???

Merak etmeyin bir damladan bir şey olmaz. Yine de çok fazla temas etmemeye bakın. Kimyasal el derinize zarar vermiştir. Deriniz kendisini yeniler ve iz kalmaz. Biz üniversitede baskı devre yaparken asitli bir çözelti kullanıyorduk, ona değince de böyle oluyordu.

ben oksidon karıştırıyordum ama fazla kaçınca jeans colorların rengide pembeye kaçıo onu ayarlaman lazım ya da saç kremiyle kullanabiliyorsun seyreltip pastel bir ton elde etmek için ama normalde jeans colorlar saçı yıpratmıyor öbür boyalar gibi ama oksidonla yıpratması artar onuda göze alman gerek

Lütfen bilgisi olan cevap versin

Telaşlanmayın. Oksidasyon kremi temelde bildiğiniz Oksijenli sudan başka bir şey değildir. Hani şu yaraları temizlemek için kullanılan. Sadece konsantrasyonu farklıdır ve krem kıvamı vermek için bazı malzemeler eklenmiştir.
Ayrıca başınızın derisi ile elinizin derisinin bir farkı yok ki. Zaten başınızda kullandığınızı bir malzeme elinize değdi diye bu kadar endişelenmeyin.

X