Kaynana gelin sedaya gelin.

themis1990

canım oğlum mertim
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
30.183
38.369
33
Bu nasıl seviyesiz bir programdır ya ,kurgu mu acaba ?

çünkü bu kadarı gerçek olamaz.

kaynanalar gelinler birbirlerine öyle şeyler söylüyor ki insanın ağzı açık kalıyor
:KK53:

Seda Sayan da ortalığı öyle bir körüklüyor ki birbirlerine düşüyorlar,yarışma bitip evlerine gittiklerinde yüzyüze nasıl bakıyorlar

acaba?Üç beş parça eşya için bu kadar rezilliğe değer mi?

Örneğin,

Geçen yarışmaya katılan kaynanalardan biri gelini hakkında öyle laflar etti ki herkese rezil etti 1 yıllık evliler 7 aylık torunum var

dedi ve buna benzer bir sürü şeyler.

gelini evlenirken 5 aylık hamileymiş bunu bütün türkiyeye ilan etti.

kurgu olmalı evet evet kurgu :) geçende denk geldim vallahi yuva yıkar dedim içimden soruları da düşündüm ben ne derdim eşim ne derdi diye birden sinir bastı bir daha bakmadım zaten

bu kadar iğrenç aile birliği ve kurallarına aykırı bir purogram görmedim..eşleri seçim yapmaya zorluyyolar .sırf hediye için verip vermediklerinide bilmiyoruz kimbilir ne zaman veriyolardır.eşin yeri ayrı annenin yeri ayrı.miyonların önünde kaynana gelini kük düşürüyo gelinde kaynanayı erkek her ikisinide küçük düşürüyo ..evlerine gidince neler oluyo acaba.

Bu nasıl seviyesiz bir programdır ya ,kurgu mu acaba ?

çünkü bu kadarı gerçek olamaz.

kaynanalar gelinler birbirlerine öyle şeyler söylüyor ki insanın ağzı açık kalıyor
:KK53:

Seda Sayan da ortalığı öyle bir körüklüyor ki birbirlerine düşüyorlar,yarışma bitip evlerine gittiklerinde yüzyüze nasıl bakıyorlar

acaba?Üç beş parça eşya için bu kadar rezilliğe değer mi?

Örneğin,

Geçen yarışmaya katılan kaynanalardan biri gelini hakkında öyle laflar etti ki herkese rezil etti 1 yıllık evliler 7 aylık torunum var

dedi ve buna benzer bir sürü şeyler.

gelini evlenirken 5 aylık hamileymiş bunu bütün türkiyeye ilan etti.

Bahsettiğiniz bölümü merak edip izledim, bir ailenin en mahremini bu şekilde cümle aleme duyurmasını çok yadırgadım. Kayınvalide hem gelinini hem oğlunu rezil etti. Ben olsam programı terkeder giderdim.

bende sevmiyorum o programı.
o kadar saçma ki damatlar için eş ve kaynanalar arasında seçim yatırıyorlar resmen. bi çocuğa anneni mi daha çok seviyorsun? yoksa babanı mı daha çok seviyorsun? gibi saçma sorular yönelten beyingillerden türüyor bu yarışma programı :KK47:

Bahsettiğiniz bölümü merak edip izledim, bir ailenin en mahremini bu şekilde cümle aleme duyurmasını çok yadırgadım. Kayınvalide hem gelinini hem oğlunu rezil etti. Ben olsam programı terkeder giderdim.

Bende gelinin sükunetine hayran kaldım,onca lafa hala oturdu yarışmaya devam ediyor normalde terk etmesi gerekirdi zaten ama ödülere kıyamadı sanırım:KK53::KK53:al birini vur ötekine

X