Saç Kesim Şekilleri En Beğendiğiniz SAÇ MODELLERİ VE RENKLERİ Saça Dair Herşey RESİMLİ

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
bence modayla alakalı bir şey değil ya bu senin içinde kalacağına kestir gitsin biraz da victorian tat saçlarını :KK52:

kızlar peki bana da yardımcı olur musunuz ya ben de saçlarımın modelini değiştirmek istiyorum liseden beri aynı :KK53:

bi de düz kesim kullanmıyorum sap gibi oluyo çirkin oluyor uçları kalın kalıyor uçları inceltiyorum katlı kestiriyorum ama model hep aynı ya değişiklik istiyorum bu arada saçlarım dalgalı hafiften ne yaptırabilirim sizce tavsiyeniz nedir :26:

perçem kestiriyorum ona da kıl oluyorum gözümün önüne düşüyo diye :KK19:

ara makas attırman lazım uçları küt kalıyo sanırım ara makas attır ama nasıl bişey istiyosun kısamı uzunmu sen beğendiğin modelleri yükle buraya bizde görerek fikir verelim canım kıyaslama yapalım

ara makas attırman lazım uçları küt kalıyo sanırım ara makas attır ama nasıl bişey istiyosun kısamı uzunmu sen beğendiğin modelleri yükle buraya bizde görerek fikir verelim canım kıyaslama yapalım

ay evet aynen öyle çok gür de değil ama küt kalıyor ya sinir oluyorum :26: benim saçlarım belimle sırtım arasında bir yerde siz hangi sitelerden buluyosunuz bu modelleri ben de bir googlea bakayım yüzüm de oval bu arada :26:

senin o victoria bende berbat durur mesela kısa saç filan

bak şimdi tırstım çünkü gideceğim kuaför öyle çok anlayanbiri değil sırf yakın diye gitcem tembellikten :KK53: az çok anladın benim neistediğimi sen uygun bi resim yüklermisin rica etsem:26: gayette iyi anlıyosun kestire kestire diplomalı olcan nerdeyse:KK9:

$düz-sarý-perçemli-saç-modeli.jpg $peremsakesimleri555.jpg $14.jpg $d.jpg

bunlar birbirinin turevi canım.
uzadıgı zaman hepsini benzer sekilde kullanacaksın. ve ilk kesimden bir sure sonra cok alnına dusmeyecek

senin o buldugundan farklı olanı bulamadım. zaten hep aynı gorseller varmıs piyasada.
hele2.yukledigim meger hepsi aynı kisiymis. gooogleda gezinirken farketmemisim. buraya yukleyince gordum.

senin istedigin bunlarınkinden biraz daha uzun... kuafore o sekilde soylersen keser.
aslında diyecegin sey "dagınık yan kahkul" kes olacak. ve kaş hizanın ustunde istemedigini soyleyeceksin.
buna uygun olarak da sacını hafif katlı yapacak.

ek: eger alnın darsa genelde biraz daha geriden alıyorlar kesim icin. genis ise gerek yok direk sac bitiminin oldugu yerden alabilir kahkul icin. buna gore de kahkulun sekli degisiyor tabi. biri tependen veri geliyor biri direkt alnından baslıyor.

sen alnım genis diyorsun ama biraz daha tepeden istersen oyle keser.

Son düzenleme:
bence modayla alakalı bir şey değil ya bu senin içinde kalacağına kestir gitsin biraz da victorian tat saçlarını :KK52:

kızlar peki bana da yardımcı olur musunuz ya ben de saçlarımın modelini değiştirmek istiyorum liseden beri aynı :KK53:

bi de düz kesim kullanmıyorum sap gibi oluyo çirkin oluyor uçları kalın kalıyor uçları inceltiyorum katlı kestiriyorum ama model hep aynı ya değişiklik istiyorum bu arada saçlarım dalgalı hafiften ne yaptırabilirim sizce tavsiyeniz nedir :26:

perçem kestiriyorum ona da kıl oluyorum gözümün önüne düşüyo diye :KK19:

:)))) cok tatlısın sen ya.

kahkulu sevmiyorsun,
aynı hizada kestirmiyorsun ki fırca gibi olmasın (demek ki kalın telli ve gur sacın var)
belimle sırt arasında demissin.
klasik kat kat ve dalgalı bir model... insanların isteyip de sahip olamadıgı cinsten nazar degmesin! :)))
omuzlarında kısalt yine katlı olsun hafif de yandan uzuun kahkul olsun diyecegim ama istemezsin sanırım...
wala kahkulsuz ve duz kesim olmayan baska farklı bir sey aklıma gelmiyor canım ya.

:)))) cok tatlısın sen ya.

kahkulu sevmiyorsun,
aynı hizada kestirmiyorsun ki fırca gibi olmasın (demek ki kalın telli ve gur sacın var)
belimle sırt arasında demissin.
klasik kat kat ve dalgalı bir model... insanların isteyip de sahip olamadıgı cinsten nazar degmesin! :)))
omuzlarında kısalt yine katlı olsun hafif de yandan uzuun kahkul olsun diyecegim ama istemezsin sanırım...
wala kahkulsuz ve duz kesim olmayan baska farklı bir sey aklıma gelmiyor canım ya.

ince telli ve çok saçım yok maalesef :KK53:

valla mı be ister miydin böyle saç :KK53:

aneğ hoşuma gitti bak :KK53:

ay evet aynen öyle çok gür de değil ama küt kalıyor ya sinir oluyorum :26: benim saçlarım belimle sırtım arasında bir yerde siz hangi sitelerden buluyosunuz bu modelleri ben de bir googlea bakayım yüzüm de oval bu arada :26:

senin o victoria bende berbat durur mesela kısa saç filan

ozaman ne tarz istiyosun önce onu söyle yada dediğim gibi resim koy ona göre fikir verelim

Eki Görüntüle 963336 Eki Görüntüle 963337 Eki Görüntüle 963338 Eki Görüntüle 963339

bunlar birbirinin turevi canım.
uzadıgı zaman hepsini benzer sekilde kullanacaksın. ve ilk kesimden bir sure sonra cok alnına dusmeyecek

2 numarada çok güzelmiş gözümden kaçırdım kahve renk olan:KK16: sağol canım :KK16::KK16: fikir oldu en azından çeşitim arttı ayol:KK52:

ozaman ne tarz istiyosun önce onu söyle yada dediğim gibi resim koy ona göre fikir verelim

2 numarada çok güzelmiş gözümden kaçırdım kahve renk olan:KK16: sağol canım :KK16::KK16: fikir oldu en azından çeşitim arttı ayol:KK52:

rica ederim. zaten o kahve ustteki sarılarla aynı grupta olacaktı yanlıs eklemisim.

bunlar direkt gur ve duz kahkul degil. yandan ve dagınık kahkul.
bir de bu saclarda pek kat yok, kat attırır ve elmacık kemiklerini kapatan sacları da bu fotolar gibi uzn degil kısa kestirirsen o ilk gosterdigin modellere daha cok benzer.

sonucu bekliyoruz... :KK66:

rica ederim. zaten o kahve ustteki sarılarla aynı grupta olacaktı yanlıs eklemisim.

bunlar direkt gur ve duz kahkul degil. yandan ve dagınık kahkul.
bir de bu saclarda pek kat yok, kat attırır ve elmacık kemiklerini kapatan sacları da bu fotolar gibi uzn degil kısa kestirirsen o ilk gosterdigin modellere daha cok benzer.

sonucu bekliyoruz... :KK66:

sağol canım:KK16: sonucu sana özel yollarım hahahaaaaa:KK1: afişe olmayım konularım pek hoş değil:KK52:

ince telli ve çok saçım yok maalesef :KK53:

valla mı be ister miydin böyle saç :KK53:

aneğ hoşuma gitti bak :KK53:

ay sen benim modelsin. ince telli. toplasan bir tutam kalan.
seninki dalgalıymıs yine de bol gozukur. bir de benimkiler dumduz... hafif ucları kendinden gectikce kıvrılıyor zamanla :KK53:
bir de cabuk yaglanıyor benim ki... hele yagmur tanesi gormesin... butun gunum berbat oluyor.

kısa sac sever misin bilmiyorum ama bel ile sırt arası o kadar sac icin uzun degil mi yahu?
ben surekli kestiririm. hem canlanıyor hem de omuzlarımda olunca falan daha dolgun duruyor.
hem boylece ayrıca katları arasında da ne merdiven gibi uzun mesafe olmus oluyor
ne de egimli yol gibi asamalı asamalı gidecek derken en altta oyle incecik bir tel kalmıs oluyor.

anam su yorumları bastan sona baktım da... bir de bakımsızım sactan anlamam derim.. :KK53:
tamamen deneme yanılma :KK9:

ay sen benim modelsin. ince telli. toplasan bir tutam kalan.
seninki dalgalıymıs yine de bol gozukur. bir de benimkiler dumduz... hafif ucları kendinden gectikce kıvrılıyor zamanla :KK53:
bir de cabuk yaglanıyor benim ki... hele yagmur tanesi gormesin... butun gunum berbat oluyor.

kısa sac sever misin bilmiyorum ama bel ile sırt arası o kadar sac icin uzun degil mi yahu?
ben surekli kestiririm. hem canlanıyor hem de omuzlarımda olunca falan daha dolgun duruyor.
hem boylece ayrıca katları arasında da ne merdiven gibi uzun mesafe olmus oluyor
ne de egimli yol gibi asamalı asamalı gidecek derken en altta oyle incecik bir tel kalmıs oluyor.

anam su yorumları bastan sona baktım da... bir de bakımsızım sactan anlamam derim.. :KK53:
tamamen deneme yanılma :KK9:

fonksiyonel demişsin ya koptum o yorumuna hahaha hakkaten sen bize danışmanlık yaparsın bu konuda eline su dökemeyiz :)

evet valla düzleştirdi mi ne kadar az saçım kalıyo :KK53:

ben kısa saç hiç sevmirem :KK43: çünkü suratımı topik gösteriyo gibime geliyo v şeklinde mi kestirsem dedim o da saçı gür olanlara iyi gidiyormuş diğer türlü daha az gösterirmiş saçı

x37g90.jpg

KP0Gqd.jpg

acaba böyle asimetrik kahküller mi düşünsem :26:hem gözüme de gelmez :KK9:

ince telli saç hemen çıt gidiyo :KK5:

fonksiyonel demişsin ya koptum o yorumuna hahaha hakkaten sen bize danışmanlık yaparsın bu konuda eline su dökemeyiz :)

evet valla düzleştirdi mi ne kadar az saçım kalıyo :KK53:

ben kısa saç hiç sevmirem :KK43: çünkü suratımı topik gösteriyo gibime geliyo v şeklinde mi kestirsem dedim o da saçı gür olanlara iyi gidiyormuş diğer türlü daha az gösterirmiş saçı

x37g90.jpg

KP0Gqd.jpg

acaba böyle asimetrik kahküller mi düşünsem :26:hem gözüme de gelmez :KK9:

ince telli saç hemen çıt gidiyo :KK5:

anaaaam sırt ile bel arasından kısacık saça gecmen cok radikal olacak gibi :KK9:
aslında azıcık korkmayıp kuaforle dene yanıla ogrenseniz sac kestirmenin ne kadar eglenceli bir sey oldugunu anlayacaksınız:KK53:
cesaretini takdir ettim... :KK9:

ustteki guzel de onun sacı gur o yuzden biraz yonulmus gibi de duruyor ama senin ki az oldugu icin kahkul kısmı alttaki kısa saclılarınkine benzer. bi de senin katların 1.fotodakine gore daha zayıf kalır sanırım.
fakat moda nedir hic bilmiyorum canım ya. her yıl ilk deneyleri bende yaparlardı :KK53: henuz usengeclikten gitmedigim icin bihaberim. ama mrsfreesia bugun kahkul kestirmeye gidecekti gelince sorarız :KK34:
fakat dagınık kahkul yukseliste gibi. hatta tam gozun ustune gelen cinsten. yakın zamanda bi kırmızı halı olayı varmıydı acep onlardan fikir edinsen? :KK23:

Son düzenleme:
anaaaam sırt ile bel arasından kısacık saça gecmen cok radikal olacak gibi :KK9:
aslında azıcık korkmayıp kuaforle dene yanıla ogrenseniz sac kestirmenin ne kadar eglenceli bir sey oldugunu anlayacaksınız:KK53:
cesaretini takdir ettim... :KK9:

ustteki guzel de onun sacı gur o yuzden biraz yonulmus gibi de duruyor ama senin ki az oldugu icin kahkul kısmı alttaki kısa saclılarınkine benzer. bi de senin katların 1.fotodakine gore daha zayıf kalır sanırım.
fakat moda nedir hic bilmiyorum canım ya. her yıl ilk deneyleri bende yaparlardı :KK53: henuz usengeclikten gitmedigim icin bihaberim. ama mrsfreesia bugun kahkul kestirmeye gidecekti gelince sorarız :KK34:
fakat dagınık kahkul yukseliste gibi. hatta tam gozun ustune gelen cinsten. yakın zamanda bi kırmızı halı olayı varmıydı acep onlardan fikir edinsen? :KK23:

şimdi bişey diyeceğim lakin ayıplamayın ben moda denen olaydan nefret ederim ve hiç de takip etmem
çünkü orda başınabuyruk bi yapım var
sevmiyorum yahu biri benim adıma bir şeyleri belirlesin milyonlar arkasından gitsin ben de gideyim falan :KK23:

mesela gözümün üstüne yapmam çünkü rahat edemiyorum ama dağınık daha hoş değil mi dümdüzdense
benim düzdü bi ara sıkılıp kendim kesiyodum uzayınca :KK9:

ama benim öyle cesaretim olamaz çünkü korkuyorum uzunluğu gidecek diye :KK53:

şimdi bişey diyeceğim lakin ayıplamayın ben moda denen olaydan nefret ederim ve hiç de takip etmem
çünkü orda başınabuyruk bi yapım var
sevmiyorum yahu biri benim adıma bir şeyleri belirlesin milyonlar arkasından gitsin ben de gideyim falan :KK23:

mesela gözümün üstüne yapmam çünkü rahat edemiyorum ama dağınık daha hoş değil mi dümdüzdense
benim düzdü bi ara sıkılıp kendim kesiyodum uzayınca :KK9:

ama benim öyle cesaretim olamaz çünkü korkuyorum uzunluğu gidecek diye :KK53:

katılıyorum! fonksiyonelikten anlamıssındır benim dusuncemi de.
ama kuaforun şu percemi de yapalım begenmezsen baska keseriz bakısını reddedemiyorum. gayet egleniyorum... zaten boya falan işim olmadıgı icin şaç işlerine nadiren gidiyorum onda da öyle takılıyoruz. şunu yap bunu yap derken bak bu senin trendleri diye uzun uzun anlatıyor oradan ogreniyorum ben de :KK1:

wala dagınık da kullandım duz de. bunaldıgımda kıvırıp tel toka ile tutturdugum icin cok umursamıyordum.
fakat ikisi de ilk kesimden sonraki zamanlarda cok farketmiyor, o kısa ama rahat dedigin uzadıgında yine gozunun ustune dusuyor... o yuzden yan kahkul uzadıkca daha rahat kullanılıyor, uzadıkca daha duzgun toplayabiliyorsun yandan cunku. ya da örüyorsun vs.

katılıyorum! fonksiyonelikten anlamıssındır benim dusuncemi de.
ama kuaforun şu percemi de yapalım begenmezsen baska keseriz bakısını reddedemiyorum. gayet egleniyorum... zaten boya falan işim olmadıgı icin şaç işlerine nadiren gidiyorum onda da öyle takılıyoruz. şunu yap bunu yap derken bak bu senin trendleri diye uzun uzun anlatıyor oradan ogreniyorum ben de :KK1:

wala dagınık da kullandım duz de. bunaldıgımda kıvırıp tel toka ile tutturdugum icin cok umursamıyordum.
fakat ikisi de ilk kesimden sonraki zamanlarda cok farketmiyor, o kısa ama rahat dedigin uzadıgında yine gozunun ustune dusuyor... o yuzden yan kahkul uzadıkca daha rahat kullanılıyor, uzadıkca daha duzgun toplayabiliyorsun yandan cunku. ya da örüyorsun vs.

of yine dokunmayayım yani boşver :KK1:

üşendim şimdi o gözün üstüne düşmesi vakası geldi de aklıma içim fena oldu of :KK1:

kestirdinmi nasıl oldu :26:
ay yok canım ya kestiremedim:KK5:kırk yılda bir adam gibi kuafor bulmustum bugün gittim baktım salonda yok, baska bi yere gecmiş bayaa uzak bana orası. bi kaç kuaför daha bakındım ama sinmedi içime kestirmedim. bi arastırıcam olmadı uzak muzak oraya giderim. ucundan al deyince ucundan alabilen nadir kuaforlerdendi o :) cocuğa kes biraz daha diyodum hayır kesmem model bozulur diyodu.

ay bi de kestiricem ya evden cıkarken saçlarımı saldım nasıl güzel geldiler gözüme:) düne kadar bıkmıstım kestirmek için gün sayıyodum bugün resmen kestirmesem mi acaba dedim. rengini de açıcam ya bugün saçımın rengini begenen oldu şaka gibi :) evren saçımı kestirmemem için üzerime oynuyo sanki. ama yok kestiricem ya zten cok hızlı uzuyo.

işin içinde kahkül olmasa neresi olsa gidip kestiricem de bi kaç kötü tecrübem oldu kahkülle ilgili her yer yapamıyo istediim gibi. bi keresinde küçük besleme gibi çıktım salondan bi keresinde de resmen yuvarlak fırcayla fönlemişti kız yapma düz bırak diyorum o düzelicek diyo. kuaför kadınsa zaten hiç oturmuyorum o koltuğa, bu konuda cinsiyet ayrımı yapıyorum evet
:KK31: yasadığım tecrübelere dayanarak, kesinlikle erkek kuaforler daha güvenilir

X