Belediyede Çalişan memur arkadaşlar varmi aramizda bir sorum var yardımcı olurmusunuz

sebbo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2014
3.192
6.328
34
Beledİyede Çalişan memur arkadaşlar varmi aramizda bİr sorum varda canlarim belediyede engellİ memur olmak gÜzelmidir maaşi nekadardir bekarlarin yemek servİs vs varmidir yardimci olurmusunuz engellide olmak zorunda değilsiniz kızlar çalışan arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum tapudan belediyeye geçici olarakta olsa geçmeyi istiyorum değermi sizce geçersem hangi birimde çalışmalıyım hangisi daha rahat olur benim için tekerlekli sandalye kullanıyorum:KK4:

Canım nışanlım x belediyede kadrolu memur. Servis yemek yok. Maaşları dereceye gore değişiyor.

Belediyeler siyasi kurumlardir yani devlet dairesinde memurluk belediyeler icin cok farkli anlamlar icerir ve ozel bi firmadan farki maasinizin duzenli yatmasi olabilir ozellikle kucuk yerlerde duzen kurmak zordur cok emek ister hem kisa sure icin gecersen kalabilirsin ataman belediye baskani onayina bagli cunku.

Belediyeler siyasi kurumlardir yani devlet dairesinde memurluk belediyeler icin cok farkli anlamlar icerir ve ozel bi firmadan farki maasinizin duzenli yatmasi olabilir ozellikle kucuk yerlerde duzen kurmak zordur cok emek ister hem kisa sure icin gecersen kalabilirsin ataman belediye baskani onayina bagli cunku.

istanbuldayım ben istanbuldakı belediyelerde memurluk yapmak istiyorum olmazsa istanbul büyükşehir belediyesi rahat olurmuyum sizce

Canım nışanlım x belediyede kadrolu memur. Servis yemek yok. Maaşları dereceye gore değişiyor.

istanbuldayım ben istanbuldakı belediyelerde memurluk yapmak istiyorum olmazsa istanbul büyükşehir belediyesi rahat olurmuyum sizce nişanlısınız hangi birimde çalışıyor memnunmu işinden ne mezunu kendısı

istanbuldayım ben istanbuldakı belediyelerde memurluk yapmak istiyorum olmazsa istanbul büyükşehir belediyesi rahat olurmuyum sizce nişanlısınız hangi birimde çalışıyor memnunmu işinden ne mezunu kendısı

Kendisi büyükşehir beledıyesunde memur üniversite mezunu. Ancak pek memnun degıl daha ufak belediyelerde çalışmak istiyor. Malum buyuk basın büyuk derdi olur hesabı. Hakkınızda Hayırlısı ama İstanbul ıcın bısey diyemem gercekten.

Yogunluktan memnun degil sanirim sadece isini seviyor anladigim kadariyla yoksa kurum degismek isterdi

Malesef badecim duzelme yok bozulma var cunku oyuzden bir an once kurtulmanin derdindeyim

X