Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canim catlatma.ignesi fiyati sorabilirmiyim ne kadar acaba
Pregnly var o piyasada biraz zor bulunuyo doktor genelde onu iki doz verio ben onu 12.5 Liraya aldım ama ovitrelle veriliyo eğer diğer iğne bulunamazsa oda 70 yada 80 civarı bısey olması lazım doktorun bana bulabilirsen pregnly bul o daha etkili demişti 8. Eczanede bulmuştum :)

Pregnly var o piyasada biraz zor bulunuyo doktor genelde onu iki doz verio ben onu 12.5 Liraya aldım ama ovitrelle veriliyo eğer diğer iğne bulunamazsa oda 70 yada 80 civarı bısey olması lazım doktorun bana bulabilirsen pregnly bul o daha etkili demişti 8. Eczanede bulmuştum :)
O kadar uygun mu ben biraz baktim 2010 yilinda 1000 tl den fln bahsediyolardi p yizden cok merak etmistim siz hangi testleri yaptirdiniz acaba o kokudada yardimci olur musunuz

Bisey daha sorabilirmiyim 21. gunu kontrolu niye yapiliyo acaba cunku tam o gun izne ayriliyorum il disina cikicam ucak bileti almistim onceden bayram icin

O kadar uygun mu ben biraz baktim 2010 yilinda 1000 tl den fln bahsediyolardi p yizden cok merak etmistim siz hangi testleri yaptirdiniz acaba o kokudada yardimci olur musunuz
Ben prolaktin ve tsh testi yaptırdım bikaç tane daha var ama suan aklıma gelen bunlar ilk ayimdi klomenle zaten doktora gidince o seni yönlendirir Canim bişekilde

Bisey daha sorabilirmiyim 21. gunu kontrolu niye yapiliyo acaba cunku tam o gun izne ayriliyorum il disina cikicam ucak bileti almistim onceden bayram icin
Progesteron testi yapılıyo Canim yumurtanın o ay çatlayıp çatlamadigina Bakiliyo ama her doktor istemiyo sanırım benim doktorum istemedi ben kendim yaptırdım nolur nolmaz die

Kizlar bugun doktora gittim hoon sonuclarim icin guzel dedi yumurtaliklarimda kist fln yokmus temiz dedi klomen vermedi hsg cekilsin ve esim icin sperm testi yaptirin dedi vermedi ilac

Ben dedim yumurtamin catladigini hissetmiyorum hic dedim. Cunku hic akintim olmuyo uzayan seffaf akintidan o yuzden kullanmak istiyorum denemek istiyorum dedim vermedi ozel oldugu icin suphelendimde acikcasi her ne kadar surec dogru olsada ben ilk kullanimda olmazsa ikincide cektirmek istiyordum acikcasi

Kızlar iğneden sonra 18. Günüm test yaptım ama bikaç saat sonra böyle oldu sizce olma olasılığı varmı :/

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    34,9 KB · Görüntüleme: 82
Çatlama iğnesini vurulduktan tam 11 gün sonra gecesi inanılmaz kasık bel ağrısı sağ göğsümde sızlama acı gece sabaha karşı tuvalete gitme isteği ile uyanma o gece ateş gibi yanmam üzerine ben ümitlenip kesin gece rahme yerleştii ve ben hissettim diyerek sabahına koşa koşa kan tahlili yaptırdım veeeeeÇatlama iğnesinden 11 gün sonra beta hcg değerim 0.5 çıktı :KK43:(( son muhtemel ilişki üzerinden 9. Günde yaptırdım tahlilimi acebaa acelemiii ettimm kiii :KK43:(( beklediğim adetime daha iki gün var aceba yarın yine yaptıraam mı diorum :KK43:(( ayrıca klomenle 2. Ayımdayım
Merhabalar aynı durumdayım test verdinizmi tekrardan sonuç çıktımı acaba

X