Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Evde yaptigim teste cikti yarin kan tahlili yaptiracagim bakslim ne cikacak

ii aksalar cnm evde ıdrar testı pozıtıfmı cıktı :) o zaman allahın ıznıyle kanda da cıkar korkma kuzum. klomen kullanıormuydun kacıncı ayındaydın bırde belirtilerin neler canım yazabilirisin lütfen bendeki belirtilerle karsılastırıcamda :)

inşallah canım gogus agrısı bı kac gunku oncekı kadar yogun degıl bı ıkı gece once ucları resmen yandıııı soguk suya tutacaktım nerdeyse sutyen flan takamadım . şimdi o kadr yogun degıl ama hassas yınede . rabbm gebeliğini sağlıcakla tamamına erdirsin inşallah bana da tum dileyenlerede nasip etsin inşalah bizede dua et :KK43:

amin inşallah canım. sana ve tüm isteyenlerede en kısa zamanda nasip etsin canım. dualarım sizlerle :)

15. gunde cıkıyormus bılıyorum ama beklemek istiyorum adetimi bir kaç gün fazladan umutlanmak güzel geliyor kulagıma :) ara ara belimde batmalar gogus uclarımda bı acayıp yanmalar oluyor akıntı hali devam ediyor goguserim byüdü gibi sutyenlerım kucuk gelıyor sankı bi acayıp haller içinde umutla duayla bekliyorummmm rabbim ol!!! de lütfennnnnnnnnn

inşallah güzel haberler verirsin canım bebişin seninledir inşallah :)

mrb arkadaslar siteye yeni üye oldum. 3 ay klomen kullandim. sonrasinda onu birakip yumurtamin yerlesmesi icin 12 gün boyunca bi hap kullandim ve dün evde test yaptim hamileyim sanirim cok mutluyum. Mutlaka klomeninde etkisi olmustur diye düsünüyorum.

tebrikler :)

ne hapı acaba ? progesteron mu ?

günde kaç tane aldın ?

canım ben de bunu nette gördüm.gecen ay ben yapmıştım köpürmemişti zaten adet de olmuştum.bu ay adet günüme 13 gün var.bu akşam yaptım köpürdü.ama umudum yok belki de saçma bir şey.bir de ben bu ay klomen kullandım.yumurtlama günüm ayın 14 olası lazımdı.ya yumurta çatlayamadı ya da kist oldu çok ağrım var çünkü.yarın kontrol var her şey belli olur

Ben de bu ay ilk kez klomen kullandim. 14 unde adet olmam gerekiyordu olmadım. Çok şiddetli ağrım yok zaten hiçte olmaz benim. Göğüs ağrısıda bilmem. Gün içinde nadirde olsa sağ kasigim sizlama seklinde ağrı yapiyor. Ama senin çok siddetliyse doktor kontrolü şart canım. Bebiştir inşallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar dün dra gittim bebiş ultrasonda görülmedi 5 hafta olmuş bugün 5 haftaya göre hcg de düşük dedi moralim çok bozuldu ya :KK43: birde idrar tahlili yaptı idrarda da bakteri varmış :KK43: 5 hafta da bebek ultrasonda görülür mü bide benim hcg 119çıktı ama kanı salı varmiştim yani 5 hafta dolmamıştı 5 haftalıkta sizde kaç çıkmıştı yardımınıza ihtiyacım var:KK43:

Kızlar kan vermeye gitmedim sabah leke geldı vazgeçtim. Adet olacağım sanırım. Belim ve kasıklarım çok ağrıyor

kızlar dün dra gittim bebiş ultrasonda görülmedi 5 hafta olmuş bugün 5 haftaya göre hcg de düşük dedi moralim çok bozuldu ya :KK43: birde idrar tahlili yaptı idrarda da bakteri varmış :KK43: 5 hafta da bebek ultrasonda görülür mü bide benim hcg 119çıktı ama kanı salı varmiştim yani 5 hafta dolmamıştı 5 haftalıkta sizde kaç çıkmıştı yardımınıza ihtiyacım var:KK43:

Canım kan tahlilini tekrarla artmış mi bi bak.ayrica geç dollenme olabilir bu doktorlar da çok kaba hep olumsuz hep olumsuz adam gibi doktor yok mu moral verip pozitif olan

canlarımmm ben gelldimmmm...
bu yiğeniniz beni çok üzüyor...mide bulantısının yanına birde mide ağrısı eklendi...dün resmen mahboldum 2 büklüm yattım hepppp :KK31::KK31:

sziler nasılsınızz kuzularımmm...evrakçuyu göremiyorummmm :KK55::KK55:

bu yiğeniniz beni çok üzüyor...mide bulantısının yanına birde mide ağrısı eklendi...dün resmen mahboldum 2 büklüm yattım hepppp :KK31::KK31:

Isyannnnn hosgeldinizzzzzzz :KK1: Nasilsin demicem yazmissinnnn ... Eeeee olucak o kadar nazlidir bizim yigenlerimizzzzzz :KK36: genel sagliginiz iyi olsunda ... Kuzucuk merak ediyorsan beni suanda beklemedeyim ama ben bu ay Ariver gibi klomen e ara verdim .. Hormonlarimi alt ust etti gercekten .. Ovulasyon testi kullanmaya calistim ama bu sefer de esim seyahatteydi :KK52: bakalim Rabbim bilir Isyancimmmm haber ederim sana daaaa ..
Dedigin gibi Evrakcu yok bu aralar yada bana da denk gelmiyorrrrrrrr :KK17:

Isyannnnn hosgeldinizzzzzzz :KK1: Nasilsin demicem yazmissinnnn ... Eeeee olucak o kadar nazlidir bizim yigenlerimizzzzzz :KK36: genel sagliginiz iyi olsunda ... Kuzucuk merak ediyorsan beni suanda beklemedeyim ama ben bu ay Ariver gibi klomen e ara verdim .. Hormonlarimi alt ust etti gercekten .. Ovulasyon testi kullanmaya calistim ama bu sefer de esim seyahatteydi :KK52: bakalim Rabbim bilir Isyancimmmm haber ederim sana daaaa ..
Dedigin gibi Evrakcu yok bu aralar yada bana da denk gelmiyorrrrrrrr :KK17:

Ewrakcu artik arada sirada grck

X