Tüp Bebek Merkezleri gazi antep nova fertilde tüp bebek yaptıranlar

Aşılamanın raporla alakası yokki kuzum özelde yapcaz zati 😉bencede aşılama yapıcana tüp yaptır tabi yüce rabbimden hepsi o ol derse olur ama inan dr ların çoğu umut taciri para avcısı inanmıyrm onlara banada kesin 3 ay diolardı anam bi baktım iki yılım gitmiş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

işte tatlım üniversite hastahanesinde yaptırırsak rapor alabiliyormuşuz sanırım ama eminim yoğundur çok ve şans düşük ne biim uğraşamayız :KK43:

evet doktorların birçoğu maalesef öyle canm iyice kafa karıştırıyorlar..

sen sankoyu hiç araştırdın mı tüp bebek bölümünü

işte tatlım üniversite hastahanesinde yaptırırsak rapor alabiliyormuşuz sanırım ama eminim yoğundur çok ve şans düşük ne biim uğraşamayız :KK43:

evet doktorların birçoğu maalesef öyle canm iyice kafa karıştırıyorlar..

sen sankoyu hiç araştırdın mı tüp bebek bölümünü
Vala araştırmadım tatlım:KK50: hastane olduğu için açıkcası o ortamı görmek istemiyoorum kendimi tüp bebek merkezinde daha iyi hissedicem galiba:KK14: kuzum ben derim çok vakit kaybetmeyin genede kadınlarda yaş çk önemli biliysn yumoş rezervelerinden dolayı :KK49::18:

Vala araştırmadım tatlım:KK50: hastane olduğu için açıkcası o ortamı görmek istemiyoorum kendimi tüp bebek merkezinde daha iyi hissedicem galiba:KK14: kuzum ben derim çok vakit kaybetmeyin genede kadınlarda yaş çk önemli biliysn yumoş rezervelerinden dolayı :KK49::18:

evet tatlım bende öyle düşünüyorum o yüzden doktorumu dinlemeyeceğim başlayacağım.Ama kimseye söylemicem tüp bebk yaptırdığımızı birde olmazsa Allah korusun tutmazsaa falan o lafları hiç kaldıramıcam :KK43:

senin yaşın kaç :) 2 yıllık evli olduğuna göre küçüksündür daha :)

Son düzenleme:
evet tatlım bende öyle düşünüyorum o yüzden doktorumu dinlemeyeceğim başlayacağım.Ama kimseye söylemicem tüp bebk yaptırdığımızı birde olmazsa Allah korusun tutmazsaa falan o lafları hiç kaldıramıcam :KK43:

senin yaşın kaç :) 2 yıllık evli olduğuna göre küçüksündür daha :)
Aynenn öle vala canım benim bende kimseye sölemicem aaaa tüp bile yaptı olmadı laflarını çekemem🙆✌️😂 tek annem takın arkadaşım bilecek 😇 kayınvalidemlere aşılama dicem bende bu arada 26 eşim 28 yaşında😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar merhaba,
yazdıklarınızı başından beri okudum,
bende tüp bebek düşünüyorum ne yaptınız ne aşamalardan geçiliyor
bilgi vermenizi rica ederim...

mrb arkadaşlar novafertilde ücret ne kadar yaptıranlar yazabilirmi birinci denemem sankoda oldu tutmadı ikinciyide orda yapmayı düşünüyoruz.y

merhabalar bende diyarbakırdan gideceğim novafertile bize en yakın yer orası diyarbakırdaki merkezler pek içimize sinmedi.Doktorlar nasıl?Erkek infertilitesi bizimkisi sizdede varmıydı bu sorun?

Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin sağlıkla kucaguna almayi nasuo etsin accagul, post: 34215635, member: 563139"]Canim haber vereyim dedim bugün test yaptirdim cok şükür tutmuş (masallah masallah maşallah) darisida sana ve tüm isteyenlere olsun insallah seninde en kisa zamanda güzel haberlerini bekliyorum[/QUOTE]
Arkadasim

slm canlar aranıza yeni katıldım... 3 yıldır evliyiz ama eşimde bende çocuk istiyoruz doğal yollardan olmadı dr a gittik eşimin değerleri düşük yükselme olmuyor ve dr tüp bebek önerdi daha fazla vakit kaybetmemek için bu yollardan geçen arkadaşlar sizden bilgi alabilir miyim lütfen ????

Arkadaşlarr Gaziantep te yaptırmak isteyenler asla RUşen Atmaca ya yaptırmasın . Yapmış olmak için yapıyor sonuç yok. Bilgilendirme yok. Sebep araştırma yok. İlaç dozlarını ayarlayamıyor. Paranıza yasık , psikolojinize yazık. Mutlaka başka şehirde ya da Gazaintep te başka birine yaptırın. 3 arkadaş farklı zamanlar da gidip çok farklı kötü tecrübeler yaşadık .

Merhaba arkadaşlar gaziantep novefertil'de tüp bebek yaptırdım ilk dememdi tuttu ikiz hamile kalmıştım Rabb'imizin izniyle novefertilin de yardımıyla çok memnunum tavsiye ediyorum banada bir arkadaş tavsiye etmişti 7 yıldır çocuğu olmuyordu oradan oraya sürünüyordu tabiri caizse benden sonra başka bir arkadaşım gitti oda şimdi hamile yani biz memnunuz darısı size

benim toplama bile yapılamadı çok esk bir yöntem uyguluyorlarmış her gün kan tahlili hiç gerek yokmuş özetle benim için aşırı kötü bir tecrübe oldu

Merhabalar aranıza yeni katıldım,tüm yorumlarınızı okudum eşimde azosperm var.Gaziantep novafertil Ruşen hocadan randevu alıp gitmeyi düşünüyoruz.Ruşen beyi önerir misiniz tüp bebek yaptıranlar varsa ilk muayenede ücret alınıyor mu ve tedavi masrafı ne kadara mal oluyor bu konuda varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

Merhabalar aranıza yeni katıldım,tüm yorumlarınızı okudum eşimde azosperm var.Gaziantep novafertil Ruşen hocadan randevu alıp gitmeyi düşünüyoruz.Ruşen beyi önerir misiniz tüp bebek yaptıranlar varsa ilk muayenede ücret alınıyor mu ve tedavi masrafı ne kadara mal oluyor bu konuda varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum.
öncelikle hayırlı olsun tedaviniz* ben Ruşen ATMACA'yı şiddetle öneririm 20yılı aşkındır bu işi yapıyor alanında uzman yurtdışı sertifikaları ve uluslararası dergide başkanlık yapıyor vs. ben ilk tüp bebek tedavimi başka bir merkezde denedim olmadı ikinci denememi bir arkadaş tavsiyesiyle Ruşen Hocaya yaptırdım ve ikizlerime hamile kaldım çok iyi bir merkez aldığı ücreti sonuna kadar hakeden bir merkez* fiyatına gelince sgk geçmiyor herkesin tedavisi farklı olmakla birlikte genel olarak ön görüşmede ücret alınmıyor tedaviye karar verilirse ilk kez başlayanlar için 5200+ilaç masrafları o da ortalama 1500-2000 tl arasında şehir dışından gelenlere ücretsiz konaklama fırsatı var merkezin hemn karşısında. başka sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim önümüzdeki hafta görüşmeye gitmeyi düşünüyoruz inşallah hayırlısı olur,Allah isteyen herkese hayırlısıyla bir evlat nasip etsin.İlk tüp bebek denemeniz olacak eşimi buna zor ikna ettim insan olumsuz şeylerden korkuyor,bu işi ticarete çevirenler var malesef umarım hakkımızda hayırlısı olur

Merhaba kızlar bende başladım novada tedaviye. bugün 3. İgnemi de vurdum.benim genel intibam iyi.birde abimlerin 3 çocuğu var novada tüp yaptırdı onlarda.
büyük kızı 6 yaşında birde ikizlerimiz var yani onlarda gozumun önünde somut bi ornek oldukları için başka hiçbir yeri düşünmedim drekt oraya gittim.umarim hayırlı haberler alırım

Çok teşekkür ederim önümüzdeki hafta görüşmeye gitmeyi düşünüyoruz inşallah hayırlısı olur,Allah isteyen herkese hayırlısıyla bir evlat nasip etsin.İlk tüp bebek denemeniz olacak eşimi buna zor ikna ettim insan olumsuz şeylerden korkuyor,bu işi ticarete çevirenler var malesef umarım hakkımızda hayırlısı olur
Rica ederim ne demek bildiklerimizi burada paylaşırsak iyi olur birbirimizi aydınlatmış oluruz* Ruşen hoca üçün beşin hesabını yapmayan biridir kime sorarsanız sorun çok alçak gönüllü ve güler yüzlü biridir ayrıca başarılı bir dr* sizinde hayırlısı olsun İnşaAllah evladımız olsunda para gelir geçer

X