soğan küründe akıntılar nasıl ?

haklısın canım, sanki herkes doktora gitmesini bilmiyormuş gibi yorum yapıyorlar. ben de aynı senin gibi özele de gittim profesöre de gittim ama olmadı, tedavi edemedikleri şeyler de var birçok şey yaşadım şimdi hepsini yazmak istemiyorum burda i.saraçoğlunu aradım o tavsiye etti, şimdi onun tedavisini uyguluyorum inş faydasını görürüm, en azından doğal yolla tedavi oluyorum. tabi şifayı verecek olan Allah c.c gerisi vesile biz elimizden geleni yapalım da. teşekkür ederim Allah hepimizin dileğini gerçekleştirsin.

amın nm inş rabbım buyuk

soğan kürünü ne zamandır yapıyorsun canım bi de çörek otu bal karışımı nasıl yapılıyo

bı corba kasıgı bal bı cay kasıgı tarcın corek otu yenı duydum bunu burda arkadaslar yapmıs sebep olmus yanı adetın 2 gunu baslıon 11 gunu bırakıon 1 hafta falan yapcn yanı sogan kuru adet olunca baslıcn 5 gun yap bırak onuda o cok etkılı

Ben de başladım soğan kürüne. 5 gün oldu. Daha bi etkisini göremedim :KK43:

soğan suyunda 4. günüm akıntım fazlalaştı ve nedendir bilmiyorum ama koku çok fazla oluştu sebebi nedir acaba ?:KK50:

soğan suyunda 4. günüm akıntım fazlalaştı ve nedendir bilmiyorum ama koku çok fazla oluştu sebebi nedir acaba ?:KK50:

İltihap falan varsa temizliyormuş ya belki ondan olabilir. Bende daha hiçbir değişiklik yok :KK43:

bu soğan kürü 15 yada 21 günlük değilmi kızlar? ben öyle okudum diye hatırlıyorum yanlış yapmıyorumdur umarım benim bugün 11. günüm çünkü.

bu soğan kürü 15 yada 21 günlük değilmi kızlar? ben öyle okudum diye hatırlıyorum yanlış yapmıyorumdur umarım benim bugün 11. günüm çünkü.

21 günü hiç duymadım. Ben de 15 günlük olduğunu biliyorum.

bende 15 günlük yapacaktım ama 5 günü okuyunca tereddütte kaldım bulamadım o sayfayı ,araştırı
yorum yanlış yapmayalım tedavi olucaz derken :))

saraçoğlu 15 gün yapacaksın dedi bana eğer bi daha yapmak istersen adet olup on gün daha uygulayabilirsin

merhaba arkadaşlar..ben soğan suyunun faydasını gördüm..çikolata kistimi küçültmüştü..çikolata kisti hamile kalmayada engel değil bence..ben 4.5 cm kistle hamile kalmıştım ama 8 haftalıkken kalp durması sonucu kaybettim ne yazıkki

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar..ben soğan suyunun faydasını gördüm..çikolata kistimi küçültmüştü..çikolata kisti hamile kalmayada engel değil bence..ben 4.5 cm kistle hamile kalmıştım ama 8 haftalıkken kalp durması sonucu kaybettim ne yazıkki

ya çok üzüldüm benim de bebeğim 9 haftalıkken kalbi durdu çikolata kistim var iki tane o yüzden yapıyorum soğan kürü bugün 14. günü yarın bitiyo inş, ondan sonra aslan pençesine başlıcam, sizin bebeğinizin kalbi niçin durmuş acaba söylediler mi

ya çok üzüldüm benim de bebeğim 9 haftalıkken kalbi durdu çikolata kistim var iki tane o yüzden yapıyorum soğan kürü bugün 14. günü yarın bitiyo inş, ondan sonra aslan pençesine başlıcam, sizin bebeğinizin kalbi niçin durmuş acaba söylediler mi

çok geçmiş olsun sizede..benim hikayem uzun ..mol gebelik yaşadım yani bebek te bir şey yok eşinde sorun var..1 yıl gebelik yasaktı bu sürede soğan suyu kürünü yaptım..ameliyat olmak istemedim ..doğum kontrol hapı da kullanamadım tansiyon sorunum var panik ataka bağlı..pıhtı yapıyormuş tansiyon sorunu olanlara..doktoruma sordum yap dedi ..2 adet dönemi yaptım 2 adet arası yapmadım ..rahim duvarını inceltirmiş fazlasını yapmak..en son kontrole gittiğimde 2.5 cm e düşmüştü..

çok geçmiş olsun sizede..benim hikayem uzun ..mol gebelik yaşadım yani bebek te bir şey yok eşinde sorun var..1 yıl gebelik yasaktı bu sürede soğan suyu kürünü yaptım..ameliyat olmak istemedim ..doğum kontrol hapı da kullanamadım tansiyon sorunum var panik ataka bağlı..pıhtı yapıyormuş tansiyon sorunu olanlara..doktoruma sordum yap dedi ..2 adet dönemi yaptım 2 adet arası yapmadım ..rahim duvarını inceltirmiş fazlasını yapmak..en son kontrole gittiğimde 2.5 cm e düşmüştü..

sağol canım, senin de Rabbim şifanı versin inş kolay değil.ama soğan kürü faydalı olmuş sevindim. benim de evlendiğimde hemen hamile kalmışım geç öğrendim ama güzel gidiyodu herşey niye böyle oldu anlamadım. ben de geçen yıl apandisit ameliyatı olurken doktor çikolata kistlerini de almış o yüzden yumurtalık rezervlerim çok zarar görmüş, doktor tüp bebek denedi ama olmadı bu kistler mani oldu hep o yüzden ben de saraçoğlunu aradım onun kürlerini uyguluyorum şimdi, normal yolla hamile kalmak istiyorum sakın sen de ameliyat olma benim durumuma düşmeni istemem

bende 3.60 cm kist vardı.5 gün d.k hapı kullanıp yan etkilerden dolayı bıraktım.adetin 4.günü bir bardak soğan suyu içtim o gunün akşamı cok yoğun kanamam oldu.rengide koyuydu.kistin patladıgını dusunmustum ertesi gun hst gittiğimde kistin yok olmus dedi dr.nasıl sevindigimi anlatamam.bu bile hamileliğe engel dedi dr.
dun saraçoğlu tvdeydi.adetin 2.gün soğan kürüne baslayın 15 gün kullanın dedi 2 ay boyunca

hepinize gecmis olsun

bende 3.60 cm kist vardı.5 gün d.k hapı kullanıp yan etkilerden dolayı bıraktım.adetin 4.günü bir bardak soğan suyu içtim o gunün akşamı cok yoğun kanamam oldu.rengide koyuydu.kistin patladıgını dusunmustum ertesi gun hst gittiğimde kistin yok olmus dedi dr.nasıl sevindigimi anlatamam.bu bile hamileliğe engel dedi dr.
dun saraçoğlu tvdeydi.adetin 2.gün soğan kürüne baslayın 15 gün kullanın dedi 2 ay boyunca

hepinize gecmis olsun

ya ne güzel kistin gitmiş darısı bizim başına inş biz de kurtuluruz, hamile misin canım

X