Bebek İkinci El markalı ayakkabı bot mont kıyafet kız 6-7-8 erkek 2 syf 44 sonrası

atine

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.282
51
43
$DSCN6055.jpg $DSCN6058.jpg $DSCN6044.jpg $DSCN6063.jpg $DSCN6064.jpg $DSCN6059.jpg $DSCN6048.jpg $DSCN6049.jpg $DSCN6073.jpg $DSCN6111.jpg $DSCN6245.jpg $DSCN6257.jpg $DSCN6325.jpg $DSCN6327.jpg $DSCN6318.jpg $DSCN6319.jpg

mavi uzun kollu body C&A marka 4 lira sorunsuzdur bütün ürünler.
sax mavisi uzun kollu body D harfi olan 68 cm C&A marka 4 lira
askılı kot salopet hiç kullanılamdı 5 tl 68 cm 6 ay yazıyokadife pantalon füme rengi lcw marka 1 2 kere giyildi 62-68 cm 3-6 ay 5 lira
krem rengi yaka ve kollarda kahve olan uzun kollu body mothercare 3-6 ay 4 lira
füme rengi mevsimlik pantalon 3-6 ay 5 lira çok az kullanıldı
çigileri olan uzun kollu body mothercare 6-9 ay 4 tl
kahve mavi çizgili hrıka cool clup 80 cm 6 lira
gri yeşil çizgili beyaz yakalı uzun kollu body mothercare 6-9 ay 4 tl
bordo kazak lcwbir keregiyildi 5 tl yepyeni 3-6 ay
füme rengi yakalı arkasında 33 yazan uzun kollu body 4 tl
aslanlı uzun kollu body hiç kullanılmadı sadece yıkandı 6 tl
yakalı lacivert mothercare t-shırt 9-12 ay 3 lira
lacivert kanz marka şort 12 ay yaıyo falak 9 12 uyumlu 4 lira
yeşil t-shırt önü otobüs resimli olan panço marka bir kere giyildi 68-74 cm 4 lira
mavi kısa şort ff marka 2 lira 6-9 ay
ruruncu aslna resmi olan kolsuz body lcw marka 3 lira
uyku seti sadece fazla olduğundan satılık yerim yok 15 tl ye düşürdüm kaçırmayın!
yazlık sandalet deri ortapedik ayakkabı 19 numara 20 tl
bot mothercare marka 20 buçuk numara 15 tl
ev ayakkabısı 2 ay önce 25 tl ye aldım:KK43: çok az kullanıldı küçük almışım 19 numara 6 tl
reebok ışıklı spor ayakkabı sayılı kullanıldı dışarıda bir yada 2 kez giymiştir yürüyemiyodu zaten arada bastırdık sadece 20 tl 19 buçuk numara ışıkları yanıyor hiçbir sorunu yok yepyeni.
kot pantalon lcw marka hiç kullanılmadı sadece yıkandı ve denendi 9-12 ay 7 tl
wenice marka kot pantalon 15-18 ay 86 cm sorunsuz 6 tl lacivert yanları cepli şort 12 ay belden ayarlanabilir 5 tl

kızlar içinde ürün eklicem yakında toparlıcam arkadaşlar...

hepsini beğendim:)) beden ve fiyat yazıcakmısın cnm yoksa daha ekliyomusun..

koton elbise, kot etek,sweatler ve alt eşofmanı beğendim..beden ve fiyat bekliyorum..

koton elbise, kot etek,sweatler ve alt eşofmanı beğendim..beden ve fiyat bekliyorum..

canım ekliceklerim var istersen yarını bekle şimdi çocuklardan ekleyemiyorum geçte oldu yarın eklicem bekle olurmu? öğleden sonra eklerim oğlumu uyutunca iyi akşamlar:))

canım ekliceklerim var istersen yarını bekle şimdi çocuklardan ekleyemiyorum geçte oldu yarın eklicem bekle olurmu? öğleden sonra eklerim oğlumu uyutunca iyi akşamlar:))[/QUO
tmm kapilmasinlarda:) 19 20 numara mumkunse sifir yada ccooook az giyilmis ayakkabi varsa ilgilenebilirim..biseyler alabilirsem hirkayida dusunuyorum cnm haberin olsun.

Canm diger konunda asker yesili sort vatdi befeni ne onun, grili yesill uzun kollu bady, 33 yazan body.kot pantolon 9.12 ay olan hangsi

Birde canm yakali kisa kollu tsort, kolsuz aslanli tisort, laciver ipsiz sort bedenleri, elbise, gri hirka, bolera bedeb ve fiyatlarini ogrenebilirmiyim.Sehir olarak nerdeydiniz acaba canm

Birde canm yakali kisa kollu tsort, kolsuz aslanli tisort, laciver ipsiz sort bedenleri, elbise, gri hirka, bolera bedeb ve fiyatlarini ogrenebilirmiyim.Sehir olarak nerdeydiniz acaba canm

selam canım haki yeşil şort başka bir siteden satıldı.diğerleri şöyle,
kolsuz aslanlı t-shırt lcw 3 lira 9-12
lacivert ipsiz şort 9-12 4 lira
elbise coton 5-6 yaş 10 lira
gri hırka 4-5 yaş 7 lira
bolero 4-5 yaş 5 lira panço marka
yeşil uuzuz kollu body(gri üzeri yeşil çizgileri olan) mothercare 6-9 ay 4 lira
33 yazan body 4 lira
kot pantalon 9-12 lcw kullanılmadı 7 lira
aslan resmi olan uzun kollu body ykanı kullanılmadı 6 lira 1-2 yaş yazıyor bir yaşa daha uyumlu
izmitteyim ben

$DSCN6914.jpg $DSCN6915.jpg $DSCN6916.jpg $DSCN6917.jpg $DSCN6919.jpg

lcw 7-8 yaş 5-6 yaşa daha uyumlu 6 lira bir kere giyildi
şişme yelek sorunsuz 15 tl 4-5 yaş içi polarlı çok şık ve sıcak tutuyor.

canım ekliceklerim var istersen yarını bekle şimdi çocuklardan ekleyemiyorum geçte oldu yarın eklicem bekle olurmu? öğleden sonra eklerim oğlumu uyutunca iyi akşamlar:))[/QUO
tmm kapilmasinlarda:) 19 20 numara mumkunse sifir yada ccooook az giyilmis ayakkabi varsa ilgilenebilirim..biseyler alabilirsem hirkayida dusunuyorum cnm haberin olsun.

canım yeni ürünler ekliyorum birde 19-20 numara kız içinmi istiyorsun erkekmi?

X