Oglumun omerimin dogumu

Maşallah , hayırlı olsun. Kısmeti bol olsun
Allah analı babalı , sağlıklı, huzur dolu büyümeyi nasip etsin

dogumundan once surekli dogum oykuleri okuyup duygulanirdim. Arkadaslarin mutluluklarina ortak olurdum simdi de ben yazmak istedim. 23 ocak 2014 dogumundan bir gun once artik dogum olsun istiyordum ve burdan bazi arkadaslarin yuruyus yapip sularinin geldigini okumustum. Ben tek cikmaya korktugum icin o gun temizlik yaptm. Camlar haric kose bucak temizledm evimi. O gece hicbir agri sanci olmadi sabah esimi gecirmek icin kalktim kapida esimi ugurlarken akintim geldi sandm sanki adetim gelmisti. Bikac saniye sonra tekrar ayni hisle bi islaklik hissettim ve bacaklarmdan akti bu kez hemen anladm su dedikleri buydu. O an cok sakindm ve cok mytluydum 9 aylik hasret bitmisti. Esime hemen annemi al gel dedim. sonra ilik bir dus aldm hemen ebemi aradm en son duymak istedigin seyi duydum o an malesef doktorumun 2 gun izinli oldugunu soyledi semineri varmis. Sonra doktorumu aradim ve baskasina dogum yaptiramayacagimi soyledim. Hastanete gittik nst cati musyenesi ardindan yatism yapildi. Hic acilman yoktu. Suyumda cok cok geliyordu ve artik bebegmin tum hareketleri gorunur olmustu. Doktorum bebisin sanciyi beklerken zorlanabilecegini soyledi sezeryan onerdi ve karari bana birakti. Tabi bebism icin sezeryani sectim 15 dkkada hazirladilar son hatirladigim doktorumun beni boyamasiydi. Sonra derin bir uykudan uyanmaya calisiyordum anestezi veren arkadasin sesiyle uyandim. Konusamiyordum gozlerimi acamyrdm ama cok iyi hissediyordum. Sonra ameliyatta oldugumu hatrladm kapilar acildi amwliyathane kapisinda annecim ve kocacm beni bekliyordu onlari gorunce cok mutlu oldum cok duygulandm. Herkes odada bebusin yanindayken onlar beni bekliyordu. Belli belirsz kelimelerle bebek nasil diye sordum. Esim aglamaktan cvp bile veremiuordu. Annem "annecim bebek cok guzel" dedi. Bende aglamaya basladim. Odaya ciktik bebegimi yanima koydular sicacikti yanaklari pamuk gibi. Mis gibiydi kokusu hersey ruya gibiydi cok buyuk mutluluk hicbirseye benzemiyor ne evlenmeye nede asik olmaya ve 24 ocakta 39+6da dogum yapmis oldum bebegmin kilosu 3880 boyuda 53 cmdi o anki yasananlardi gercek mutluluk Allah herkese nasib etsin insallah

Allah bağışlasın maaşallah yavrunuza..
Hakkınızda hayırlısì neyse o olmuş..
Benim oğlum da 24 ocakta doğdu :KK66:
Allah hepimizin yavrularına güzel ömürler nasip etsin.

X