Göz Çevresi Bakımı Göz Kremi

Tubutu canımcım hihoyyyt ilgine teşekkür ediyorum ama acnelyse'nin soyma özelliği varmış, onlar cildime zarar verebilir. Gözaltlarımdaki dolgu bozukluğunu çözdüm ben çok şükür :nazar: yanaklarımla aynı hizaya geldiler. Morluk sorunum da yok, sorunum göz çevreme süreceğim nemlendirici ne olabilir sorunu. Onu da en kısa zamanda iyi bir eczacı yardımıyla çözebileceğime inanıyorum vereliniortak

Tubutu canımcım hihoyyyt ilgine teşekkür ediyorum ama acnelyse'nin soyma özelliği varmış, onlar cildime zarar verebilir. Gözaltlarımdaki dolgu bozukluğunu çözdüm ben çok şükür :nazar: yanaklarımla aynı hizaya geldiler. Morluk sorunum da yok, sorunum göz çevreme süreceğim nemlendirici ne olabilir sorunu. Onu da en kısa zamanda iyi bir eczacı yardımıyla çözebileceğime inanıyorum vereliniortak

oh maşallah :) çok sevindim güzelim ya :) hep aynı tür soruları soruyoruz senle, ben de çok aramıştım hep bunları :)
glikolik asit peelingi aklında olsun bak, süper bişey o.. sipariş vermeyi gösteririm sana istersen aklına yattığında..
nemlendirici şey olabilir işte bu estte nin advanced night repair.. annem kullanır yıllarca maşallah 15 yaş genç duruyo.. ben de bunun serumunu kullanıyorum arada bir yüz için..

arkadaşlar göz çevresine acnelyse krem sakın ha sakın diorum...nolur kozmetik dışında tedavi amaçlı kullanılan kremleri böyle hassas bi deriye uygulamayalım hatta göz çevresi söz konusuyken her kozmetiği de uygulamayalım...acnelyse in soyucu etkisi var doğru ama aynı zamanda güneş gören bölgelerde çok dikkatli kullanılmalı..inanın kırışıklardan morluklardan kurtulayım derken cildinize geri dönüşü olmayan zarar vermeyin...bi cildiye uzmanı doktor bile demiorum bakın..cildiye uzmanı şiddetle tavsiye etmediği müddetçe kullanmayın..

kullanıpta gerçekten memnun olduğunuz bir göz kreminiz varmı?benim gözaltlarım devamlı şiştir.geçen sen bir eczanede cilt uzmanı??? bana babe marka ürünleri çokçok överek sattı.fakat hiçbir faydasını görmedim.daha sonra vich ve avon kullandım.onlardada bariz bir fark görmedim.
eee artık yaş 29. devamlı kullanmak için gerçekten iyi bir göz kremi arıyorum

Ben biotherm in age fitness ini öneririm. Kullandım, öneririm. İlk kırışıklıklarımı geçirdi.

Avonun kremlerini genel olarak beğenmiyorum.. Ama göz zaten çok sıkıntılı bir yer ben kaliteli ucuz bir sürü ürün kullandım fark görmedim..

ya arkadaşlar bunca zaman oldu hala işte budur diyeceğim bi krem bulamadım.

nivea q10 kullanan varmı
varsa memnunmusunuz

ben sebamed aldım fıyatı cok uygun 12 ıle 16 arası satılıyor tavsıye ederım...

nuxe nirvanesque ilk kırışıklık göz kremi hakkında yorumlarızı bekliyorum:97:

ya kızlar bu mesajımı gören bana özelden atabilirmi burda ben mesaj atıyorum benden sonrada mesaj atanlar oluyor elbet nerden görebilirm mail adresime gelmiomu otomatik oalrak sayfaya hergün girmem mi gerekiyor mesaj geledi mi diye?? bazı sşiteelrde olur yaa senin mesajın üzerine gelince mailine otomatik oalrak geliyor cevaplar üzerinden yazan kişiler , burdan da öle olmuyor mu szce??

salatalığı rendeleyip buz haznelerine yerlestirin.donduktan sonra cıkarın ve eriyene kadar göz çevrenize kompres yapın.bunu hergün yapın.sıkılaştıgını hissedersiniz.kırısıklık diye birşey olmaz.

göz çevresi ve kırışıklıklar için en iyi doğal yöntem ceviz yağıymış. direkt sürülebilirmiş cilde bence bunu deneyin pahalı kremler yerine. ben yeni sürmeye başladım ama fazla kırışıklık yok zaten şu anda. olanlar bi denesin bence belki faydalı olur gerçekten.

göz çevresi ve kırışıklıklar için en iyi doğal yöntem ceviz yağıymış. direkt sürülebilirmiş cilde bence bunu deneyin pahalı kremler yerine. ben yeni sürmeye başladım ama fazla kırışıklık yok zaten şu anda. olanlar bi denesin bence belki faydalı olur gerçekten.

merhaba, yağları göz çevresine sürmek doğru olurmu? bendede morluklar var bikaç meyve ve badem yağı duydum ama cesaret edemiyorum göz altı çok hassas genelde su bazlı ürünler kullanmak gerekir diyorya herkes, yağ sürersek minik yağ bezeleri oluşurmu acaba? Çok yoğun olan fondotenlerden bile olabiliyormuş minik yağ bezeleri.

Merhaba ben yeni üye oldum ama uzun zamandir siteyi yani sizleri takip ediyordum:KK66:öncelikle sorununu cözmene senin adina sewindim ve bizede dolgu bozukluğunu nasil çözdüğünden bahsedersen çok sewinirim ayni sorun bendede war

yaşım 30 loreal gençlik şifresi göz kremini kullanmaya başladım.göz kapaklarım aşağıya inmeye başlamış.ama bu krem 35 yaş için uygunmuş.acaba zarar verir mi krem göz çevreme.korkarak kullanıyorum.

merhaba kızlar benim yaşım 30 benimde alt göz kapaklarımda kırışıklıklar var.ii gelen ürünleri yazarmısınız.ahh nerde o 20 li yaşlar...

merhaba, yağları göz çevresine sürmek doğru olurmu? bendede morluklar var bikaç meyve ve badem yağı duydum ama cesaret edemiyorum göz altı çok hassas genelde su bazlı ürünler kullanmak gerekir diyorya herkes, yağ sürersek minik yağ bezeleri oluşurmu acaba? Çok yoğun olan fondotenlerden bile olabiliyormuş minik yağ bezeleri.

ben yaklaşık bir aydır sürüyorum öyle bi sorun olmadı canım. uzmantv com da videolar var orda ceviz yağına bak aynen öyle söylüyor göz çevresi kırışıklıklarını açmada iyi diyor. zaten nemlendirice özelliği varmış yağın bi sorun olacağını sanmıyorum.

arkadaşlar avonun ürünlrini yurtdışinda pazarlarda satıyorlar dıolar bence kullanmayın.ben neutrogena göz çevresi gayet iyi fiyatıda çok deil yani...

selam arkadaşlar yorumlarınızı tek tek okudum aldıgınız ürünlerin çoğu londrada neredeyse sokakta yerde satılıyor özellikle avon serisi..kısa birkaç bilgi paylaşim yardımcı olur hepinize..öncelikle göz çevresi vücudun en ince derisidir yogun neme ihtiyaç duyar
hızlı tahriş olur ve strese bağlı morluk ve şişlikler oluşmaya müsaittir
ürün kullanmadan önce mutlaka bir dermatoloğa görünüp cilt tipinize uygun ilaç türevi yada iyi kalitede amaca uygun göz kremi kullanın
cilt kendini 6 ayda bir tamamen yeniler bu yüzden aldığınız ürün mutlaka 6 ay devam edilmelidir..göz cevresine bakım abartılmamalı ürün kullandıktn sonra göz çevresi mimikleri azaltılmalıdır..sabah akşam yeşil çaydan taze yapılmış buz küpleri ile masaj yapılmalı ve ürün mutlaka bir mercimek tanesi kadar sürülmelidir..
işaret parmaklarının ucuyla küçük darbeleme tekniği kullanılarak masaj yapılarak ürün yedirilmeli ve düzenli kullanılmalıdır..
hergün yapacagınız göz çevresi kası yönünde masaj (5 dakika) kaz ayaklarınızın görünümünü azaltmaya yardımcı olacaktır..
bitkisel yağlara gelince asla kullanmayın demiyorum ama göz altına kesinlikle uygulamayınız kaz ayaklarınızın bitiş yerlerine yani şakaklara doğru bir parmağınıza sadece 1 damla yağı paylaştırarak sürünüz masaj tekniğiyle asla ovalamayınız daireser friksiyon yapmayınız..neden az kullanıyoruz 1.milia (yağ bezesi) oluşmaması için 2.göz içi yağlanması olmaması için...
eğer cilt ile ilgili sorulanız olursa sorabilirsiniz elimden geldiğince paylaşırım..genç ve sağlıklı kalın:KK17:

X