Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Yarım Dantel Kollu Elbise Modeli Önerileriniz

TersAlfabe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2010
1.117
215
Merhaba hanımlar, kuzenimin düğünü olacak nisan ayının başında. Ben de yarım dantel kollu abiyeleri çok zarif buluyorum ama abiyecileri gezdiğimde tüm dantel kolluların dantelleri naylondan oluyor çok basit gözüküyor. Ona rağmen 350 TL fiyat istiyorlar o uyduruk dantel ve dikişlere.

Modeli şık, zarif elbise fotoğrafları varsa paylaşır mısınız? Sizce hazır mı almak daha mantıklı yoksa diktirmek mi?

Merhaba hanımlar, kuzenimin düğünü olacak nisan ayının başında. Ben de yarım dantel kollu abiyeleri çok zarif buluyorum ama abiyecileri gezdiğimde tüm dantel kolluların dantelleri naylondan oluyor çok basit gözüküyor. Ona rağmen 350 TL fiyat istiyorlar o uyduruk dantel ve dikişlere.

Modeli şık, zarif elbise fotoğrafları varsa paylaşır mısınız? Sizce hazır mı almak daha mantıklı yoksa diktirmek mi?

ben de arıyorum ama bulamıyorum :KK43:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405693394.153556.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405693425.802736.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405693456.751964.jpg N11.com'dan bulabilirsin..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X