Doğal Saç Bakım Kürleri Sönük,kırık,bakımsız saçlar için en güzel tariifff burdaa abllaa geeellllll !!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

94ozge

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2014
57
5
34
Herkese merhabaaa öncelikle.denediğim bütün doğal tarifli maskelerden en güzelini sizinle paylaşmak istiyorum umarım ki yaranıza olur bu yazıcaklarım..öncelikle malzemelerimiz ;

1 yemek kaşığı zeytinyağı
1 yemek kaşaığı bal
1 tatlı kaşığı hint yağı
1 tatlı kaşığı tatlı bademyağı
1 yumurta sarısı

malzemelerimizi güzelce karıştırıp sürüyoruz streçle sarıp yaklaşık 45 dakıka bekletıp yıkıyoruz ve farkı görüyoruuzzzz

Son düzenleme:
vee eklemek istiyorum ben saçlarıma haftada 3 kez uyguluyorum.saç tipim yağlı,ince telli,kırılgan tipik bi sorunlu saçım vardı.ama şimdi yağlanmanın azaldığını,saç tellerimin kalınlaştığının farkındayım.denemekten zarar gelmez bayanlar cok yararlı olur umarım kı size :KK3:

Herkese merhabaaa öncelikle.denediğim bütün doğal tarifli maskelerden en güzelini sizinle paylaşmak istiyorum umarım ki yaranıza olur bu yazıcaklarım..öncelikle malzemelerimiz ;

1 yemek kaşaığı bal
1 tatlı kaşığı hint yağı
1 yumurta sarısı

malzemelerimizi güzelce karıştırıp sürüyoruz streçle sarıp yaklaşık 45 dakıka bekletıp yıkıyoruz ve farkı görüyoruuzzzz

ben bunun zeytinyağı ve balla denemiştim çok işime yaradı ama ben zeytinyağını ısıtıyorum ve streçten sonra sıcak nemli havluyuda başıma sarıyorum çok iyi geliyor yalnız ben bunlarıda ısıtıcam mı?

ben bunun zeytinyağı ve balla denemiştim çok işime yaradı ama ben zeytinyağını ısıtıyorum ve streçten sonra sıcak nemli havluyuda başıma sarıyorum çok iyi geliyor yalnız ben bunlarıda ısıtıcam mı?

bende zeytinyağını kullanırken ısıtıyorum hep ama bu karısımda ısıtmadan yaptım ama bu akşam bide ısıtarak denerim sonuclarını yazarım :13:

1 yemek kaşaığı bal
1 tatlı kaşığı hint yağı
1 yumurta sarısı

Güzel bir tarif denenebilir, teşekkürler canım.

X