infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kızçeler hepinizin bayramı mübarek olsunnnn sevdiklerinizle nice nice bayramlara inşallah :-*:-*:-*:-*

Kızçeler hepinizin bayramı mübarek olsunnnn sevdiklerinizle nice nice bayramlara inşallah :-*:-*:-*:-*

hım iyimiş valla :)
inş. bi gün görüşürz nasip olursa cnm :)
bn yatıyorm iyi geceler sna öpüldn dodaman :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kzlar bnd memleketdym 5 gün flan yokum szlerı ck svyorum alıntı yapmadgm arkadaslarmıda ck svyorum kndnze ıyı bkn allaha emanet olun cnlarm ben byramınız mbarek olsun hayrlı byramlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kzlar bnd memleketdym 5 gün flan yokum szlerı ck svyorum alıntı yapmadgm arkadaslarmıda ck svyorum kndnze ıyı bkn allaha emanet olun cnlarm ben byramınız mbarek olsun hayrlı byramlar

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Ömrünüzün hikayesini yazan Rabbim; Gönlünüzden gecen hayirli dualarinizi alniniza kader diye yazsin...Ramazan Bayraminiz Mübarek Olsun kizlarrrr:-):-):-)

Ömrünüzün hikayesini yazan Rabbim; Gönlünüzden gecen hayirli dualarinizi alniniza kader diye yazsin...Ramazan Bayraminiz Mübarek Olsun kizlarrrr:-):-):-)

aaammmmiin aaammmiiinnnn aaammmiinnnn tatlım...:KK16::KK16::KK16:

rabbımde senın tum dualarını kabul etsın ıns:KK49::KK49::KK49: kısa zamanda böyle gez emi :KK1:
bayramın mübarek olsun canım

Buaralar çok fazlalaştı kavgalarımız ama 10 dk sonra geliyo hemen yanıma 😄

Nasip et ya Rabbimm 👪

Herkes bebeklerini cici cici giydirmiş bayram gezmelerinde..Ben ise morali bozuk bilgisayar başında tek başımayım :KK14::KK14::KK14::KK14:

aaammmmiin aaammmiiinnnn aaammmiinnnn tatlım...:KK16::KK16::KK16:

rabbımde senın tum dualarını kabul etsın ıns:KK49::KK49::KK49: kısa zamanda böyle gez emi :KK1:
bayramın mübarek olsun canım

hayırlı bayramlarr kızlaaarrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

hepimize iyi bayramlar kızlar :KK16::KK16::KK16::KK16:
güzel geçiyo bayram bebek yokmu sorusu dısında :KK25: görüsürüz :KK3:

X