infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ay bilmiyorum cnm ya haber gelmedi aksamda misafir kaynıyor yapılsa bile alamayız. .
Ewt yavrum bu hafta yoğunum valla bugün bende misafir var yarın ven yokum cuma 13 kişi gelicek ctesi ben davetliyim pazarda trbzn yolları nda olucaz

Oy sizin isimlerini zi yerim ben .. o günlerde gelicek inşallah

ooyy kuzum su numaranı yazda bana,özlemiyim seniiii trabzona bende gelmeyi cookk isterdimmm :KK43:(

bende zehra,esra,yüsra,zeynep cookk severim..
Erkekte;ömer,ali,yusuf,m.ali,mustafa cookkk severim..
Gelse ismi hazır da ooofff :KK43:

esesim bnde senn adını ve bu dediğin isimleri çok sevyrm hele ''ömer yusuf '' Allahımmmm en yakın zamanda bunları düşündürsün inşallah sadce ne isim koycaz sadce onu düşünelim yavrularımız gelsin artık çoook yanlızımmmm çokkkk gelsin artıkkk kuuuzzzuuuuuuuummmmm:KK43::KK43::KK43:

bu konunun altında interfilite kısırlık diyo ya o yazıya bile tahammülüm yok ooffff ne kadar güçsüzümmmmm Allahımmm sabır ver:KK43::KK43:

Allahım yakın zamanda yüzümüze güler inşlallah cnm yaa bndeöyle düşünmketen kafayı yiycem artık yaa başım ağrıyor çok stresliyim önüme gelene patlayasım var ,kimsenn bni anlamdığını düşünyrm :KK43::KK43::KK43: çevremdekiler ne derse batıyor:KK43: herkesin bilmesi daha da utandırıyor insanı kahrediyor olmayıncada:KK43: ii yapmışsın biz söyledik mecbur ,ve acıyan gözlerle bakılmasına tahammül edemiyorum..çooookkk zor yaaa :KK43::KK43::KK43::KK43:

Evet bilirim o duyguyu benim adet duzenligim var diye sorarlardi torun varmi bebek var yok yok bizim gelinde adet duzensizligi var diyodu simdi sen kalk tedaviyi soyle azcik midem bulunsa biseyden veya basim agiriyo desem hamilemisin derdi halada oyle artik yoruldum sadece bu degilki herseyimize burunlarini sokuyolar ben onlar yüzünden az kavga etmedim kocamla bosanmamin esigine bile geldim onca sey yasadim bide bebegimi dusunmek artik cok yoruldum :KK43:

tarhana çorbası
fırında patetesli köfte
pilav
börek
köz patlıcan salatası
yoğurtlu kabak salatası
çıtır küp küp ekmek te kızartıcam fırında artan pidelerden çorbaya koymak için
yaz tatlısı
dün keşkülde yaptım
yeter heralde zaten çok halsizim bugün nedense açlık tam başıma vurduğum dünden de çok ağladım heralde ..4 kişi bnm misafirm tek aile yani amcacımgil:KK31:

bende geliyorumm :KK52:

bende kocişe kız kardesimi alagel dedimm :KK55:

kız kıza takılalım bugunnnn :21:

esesim bnde senn adını ve bu dediğin isimleri çok sevyrm hele ''ömer yusuf '' Allahımmmm en yakın zamanda bunları düşündürsün inşallah sadce ne isim koycaz sadce onu düşünelim yavrularımız gelsin artık çoook yanlızımmmm çokkkk gelsin artıkkk kuuuzzzuuuuuuuummmmm:KK43::KK43::KK43:
insalllahhh kuzumm,gelsin bebislerimiz isimleri hazır bileeee..
Balkonumu yıkadım,camasırımı astım .. Evimide bi süpüreyim geliyorum 2 dk ya :KK76:
aksama kardesimi de alagel dedim kociseeee :KK16:

Evet bilirim o duyguyu benim adet duzenligim var diye sorarlardi torun varmi bebek var yok yok bizim gelinde adet duzensizligi var diyodu simdi sen kalk tedaviyi soyle azcik midem bulunsa biseyden veya basim agiriyo desem hamilemisin derdi halada oyle artik yoruldum sadece bu degilki herseyimize burunlarini sokuyolar ben onlar yüzünden az kavga etmedim kocamla bosanmamin esigine bile geldim onca sey yasadim bide bebegimi dusunmek artik cok yoruldum :KK43:

sizin elinzdeyse oldurun diceksin tövbe tövbe işte onu dicek insan değilz..bıktıımmm bnde artık herşeyden bzmkilr de aynı zaten evimiz ayrı olduğu halde herşeyimizi onların izni doğrultusnda yapıyrz çocuk muamelesi göryrz e eşlerde sessiz olunca kimseye ne diycen zor ya zorr ..... kaldıramıyorum çocuğumuzun olmadığını hele eşimn bnm kadar takmadığını hiç kaldıramıyorum ,üzülmesini istemem ama iştee:KK43::KK43::KK43:

kuzum belim cok agrıyor,yumurtalıklarım calısıo..
Hissediyorum sürekli kontrolde ediyorum geldi gelcek..
üzgünüm yineee .. :KK14:

ekmek,princ,cips,cikolata oofff :]]

hiç istemem valla bide fazla göbek oldu mu rahim yağ kaplıyormuş

bende geliyorumm :KK52:

bende kocişe kız kardesimi alagel dedimm :KK55:

kız kıza takılalım bugunnnn :21:

insalllahhh kuzumm,gelsin bebislerimiz isimleri hazır bileeee..
Balkonumu yıkadım,camasırımı astım .. Evimide bi süpüreyim geliyorum 2 dk ya :KK76:
aksama kardesimi de alagel dedim kociseeee :KK16:

ne güzel cnm bnde bi yandan yemekleri yapırum ama misafir ağırlıycak psikolojide değilim:KK14::KK14: çağırmış bulundum artık....ohh kız kıza cumartside bn kız kardeşimleydm onlarda olmasa en yakınlarımız yaaa bitane onlarr:KK16::KK16::KK16::KK16: gel cnm kardeşinide al gel şöyle sarılıp ağlayacak birine ihtiyacım var yemekten sonra oturur aağlarız:KK43:

ekmeğini kez zamanla onlarında tadı gider fazla yiyemezsin

canım bn ekmeği iki yıldır yemiyorum kilo veremiyorum çünkü hamurişleirinnn tadı pek gitmiyo daha bnden tatları aynı çok lezzetli sadce daha az yiyorum...ama ekmeği de kesmesem daha çok alırdım şimdi az az alıyorum biraz sıkınca aldığım gidiyor..hele beyaz ekmek çok gereksiz bnce :KK9:

canım bn ekmeği iki yıldır yemiyorum kilo veremiyorum çünkü hamurişleirinnn tadı pek gitmiyo daha bnden tatları aynı çok lezzetli sadce daha az yiyorum...ama ekmeği de kesmesem daha çok alırdım şimdi az az alıyorum biraz sıkınca aldığım gidiyor..hele beyaz ekmek çok gereksiz bnce :KK9:

sabah aç karna haşlanmış yumurta çok tok totoyo denedin mi hiç

sizin elinzdeyse oldurun diceksin tövbe tövbe işte onu dicek insan değilz..bıktıımmm bnde artık herşeyden bzmkilr de aynı zaten evimiz ayrı olduğu halde herşeyimizi onların izni doğrultusnda yapıyrz çocuk muamelesi göryrz e eşlerde sessiz olunca kimseye ne diycen zor ya zorr ..... kaldıramıyorum çocuğumuzun olmadığını hele eşimn bnm kadar takmadığını hiç kaldıramıyorum ,üzülmesini istemem ama iştee:KK43::KK43::KK43:

Erkeklerin hepsi ayni canim onlar o melegi kucaklarina aldiklari da anliycaklar o duyguyu bu yuku tek basina tasimak zor cok zor

oyyyyyyyyyyyyy hicranım gözün aydın gecmiş olsun melegini benim yerimede öp kuklaa bas bagrına ohhhhhhhhhh miss miss norml dogum bide dikiş
biraz zor tabi ALLAH yardımcın olsun RABBİM oglunun bahtını güzel yazsın inş :KK16:

aminnn çok sevindim yaa :KK16:

sen beni unuttun :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: okadr yazdım hiç görmedin :KK14:
kızz seninde günün azalmış MAŞALLAH büyüttün dogum geliyo :KK16:
RABBİM bi avazda kucagına almayı nasip eder inş :KK16:

bacımmm seninde günün bitmiş ALLAH yardım etsin inş melegini bi avazda alasın inş :KK16:
bizlerede dua edin canlarr :KK14:
unutur muyum hiç balım. çok stresli günler geçiriyorum bu aralar. giremiyorum buralara.
doğuma az kaldı evet ama halen benim evimi boşaltmadılar yerleşemedim. çok gerginim.
sende nedir son durumlar :KK34:

taze fasulye
patlıcan kuru dolma.
Semizotu yogurtlama..

Yemek yapıorm :KK76:

sizler ne yapıosnuzz :21:

X