Jillian Michaels "6 Week, Six Pack" ve "Killer ABS" ile Dümdüz Göbişler :)

Kizlar cok muhabbet olmus, maasallah bize. Akilmda kalanlari cevaplayayim.

Huzis liste yapmayi ustlenmissin cok sagool simdiden emegine tesekkurler.

Kedi hadi bitirde gel yetis bize.

Benimde sorunum gobek, kalcamda fazla sorun yok.

Arkadaslar benim tek sıkıntım baskulum yok, ben yurt disindayim Turkiyede 30- 40 tl ye alabilecegimiz tartilar burda 130 tl ye denk geliyor. Inat ettim bende almadim. Uygun bisey bulunca alicam.

Olculerimi yaziyorum ben 30 day shared bitince hic degismedim cm ler hala ayni.

Rumuz: BlueDaisy

Baslama tarihi : 24.02.2014

Gogus : 87

Bel : 78

Gobek : 87

Kalca : 93

Kilo :54

Benim kemik yapim cok ince o yuzden su an gobegim inanilmaz goze batiyor, dogumda yaptim. 50 hatta 49 kilo benim normalim.

Insallah beraber amacimiza ulasicaz.

Bende birazdan ilk gunume basliycam. :KK16: hepimize kolay gelsin..:KK16::KK16:

İnşallah bitirebilirim, hiç eksik günüm olmadan yaptım ama bazen yeter artık dediğim oldu. :KK1:

kedi83,sayende killer absi de indirdim.İlerde yapacak bir video daha oldu.
Ben birkaç videoyu daha toparladım, Jillian dosyası oluşturdum. :KK1: Hatta kalça sorunum olmadığı halde, belki birisinin işine yarar diye onu da indirdim. Kardiyoya da çok ihtiyacım olmadığı halde onları da indirdim. :KK1: Birde esneme videosu var. Yapacağım programların hepsini bitirdikten sonra kendim daha önce yaptığım programıma geçeceğim. Belki arada No More Trouble Zones- Complete Workout yaparım, bu videoda 50 dk. kadar sürüyor, genel olarak birçok hareketi içeriyor. Bunuda inceleyebilirsin.

İnşallah bitirebilirim, hiç eksik günüm olmadan yaptım ama bazen yeter artık dediğim oldu. :KK1:

Ben birkaç videoyu daha toparladım, Jillian dosyası oluşturdum. :KK1: Hatta kalça sorunum olmadığı halde, belki birisinin işine yarar diye onu da indirdim. Kardiyoya da çok ihtiyacım olmadığı halde onları da indirdim. :KK1: Birde esneme videosu var. Yapacağım programların hepsini bitirdikten sonra kendim daha önce yaptığım programıma geçeceğim. Belki arada No More Trouble Zones- Complete Workout yaparım, bu videoda 50 dk. kadar sürüyor, genel olarak birçok hareketi içeriyor. Bunuda inceleyebilirsin.

cnm ben "no more trouble zones"u indirdm inceledm.bana sanki kas falan yapıp Jillian gibi bi şey olmak istiyorsan yapmalısın.açıkçası ben o kadr belirgin kas istemiyorum :)

Son düzenleme:
huzis, mesaj attım.

cnm özelden 5 dk da bir mesaj atma hakkımız var ya hemn yazamadğım için ordan burdan yazayım dedim. sıkmamız gerektiğini kadın sağolsun sürekli söylüyor :)onu takip ediyorum umarım güzel bir sonuç alırım.bu arada göğüs sıkılaştırma için bir video bulursan haberm olsun cnm.göbek ve göğüs sorunum var daha çok :)

cnm ben "no more trouble zones"u indirdm inceledm.bana sanki kas falan yapıp Jillian gibi bi şey olmak istiyorsan yapmalısın.açıkçası ben o kadr belirgin kas istemiyorum :)
Jillian'ın beli çok kalın, ama o farklı şeyler yapıyordur, yada yapısı öyle galiba, pek hoş durmuyor. Birde onlar kas hacmini büyütmek için takviyeler kullanıyorlardır. Bizim onlar kadar olmaz herhalde. Hafif olursada kötü durmaz, hoş olur.

cnm özelden 5 dk da bir mesaj atma hakkımız var ya hemn yazamadğım için ordan burdan yazayım dedim. sıkmamız gerektiğini kadın sağolsun sürekli söylüyor :)onu takip ediyorum umarım güzel bir sonuç alırım.bu arada göğüs sıkılaştırma için bir video bulursan haberm olsun cnm.göbek ve göğüs sorunum var daha çok :)
Tamam, bulursam atarım sana. Şınav çekebilirsin göğüs için. Jillian zaten sürekli dumbell kullandırtıyor, onlarda göğsü çalıştırıyor.

Jillian'ın beli çok kalın, ama o farklı şeyler yapıyordur, yada yapısı öyle galiba, pek hoş durmuyor. Birde onlar kas hacmini büyütmek için takviyeler kullanıyorlardır. Bizim onlar kadar olmaz herhalde. Hafif olursada kötü durmaz, hoş olur.

evet jillianın beli çok kalın ve kolları çok kaslı.daha çok kaslı kollar bana itici geliyor bayanda cnm.o yüzden aklımda soru işaretleri oluştu o video ile ilgili.elimde bi kaç video var azimle onları bitireyim sonrasına bakarım :)))

güzel bir akşamdı.güzel paylaşımlarda bulunduk.artık cnm ben kaçayım.iyi geceler :))) :KK54: :KK54: :KK54:

Son düzenleme:
evet jillianın beli çok kalın ve kolları çok kaslı.daha çok kaslı kollar bana itici geliyor bayanda cnm.o yüzden aklımda soru işaretleri oluştu o video ile ilgili.elimde bi kaç video var azimle onları bitireyim sonrasına bakarım :)))

güzel bir akşamdı.güzel paylaşımlarda bulunduk.artık cnm ben kaçayım.iyi geceler :))) :KK54: :KK54: :KK54:

İyi geceler. :KK54::KK54::KK54::KK54:

anladım cnm.bu arada killer abs kimin eğitim videosu??? jillianın böyle bi çalışmasını duymadım .link atar mısın indirebileyim cnm??

http://vimeo.com/53675091 canim killer abs yi ben burda buldum ama indirmedim daha, sen nerden indirdin?

yok cnm çok değil yaa.haftaiçi okuldaki koşturmamı görsen " hüziş sen dinlen cnm 2 gün" dersin :)) bana iyi gelecek biliyorum cnm.canımız çok isterse yine de yaparız.kadın 5 gün diyorsa bi bildiği vardır 6.gün yapacak halimz kalayacak demekki :)))

Walla haklisin. Bende az once yaptim gercekten cok tempolu ve yorucu. Yapamadigim bir hareket var ustelik, su yanda tek el yerde, tek el havada altta kalan bacagi cekme hareketini yapamadim :KK17:

Level 1/1 tamamdir. Ilave olarak mekik aletimle mekik cekecektim ama kizim uyandi agladi bende sogudum o yuzden bu aksam extra mekik cekmedim. Shared de biter bitmez cekebildigim kadar mekik cekiyordum. Simdi kefirimi icip yaticam. Bu arada ben yesil kahve aldim, zayiflamaya yardimci etkisi varmis, yarin bi tadina bakmayi dusunuyirum. Iyi geceler..

$wpid-imag3247-1-1.jpg $wpid-imag3248-1-1.jpg
Nasıl uygulanacağı ile ilgili bilgi veriyor mu anlayamadım. :KK37:

Level 1/1 tamamdir. Ilave olarak mekik aletimle mekik cekecektim ama kizim uyandi agladi bende sogudum o yuzden bu aksam extra mekik cekmedim. Shared de biter bitmez cekebildigim kadar mekik cekiyordum. Simdi kefirimi icip yaticam. Bu arada ben yesil kahve aldim, zayiflamaya yardimci etkisi varmis, yarin bi tadina bakmayi dusunuyirum. Iyi geceler..
:KK9::KK9::KK9:Afiyet olsun. Yeşil kahvede neymiş. :KK1: İyi geceler.

The fitness powerhouse has just released a new workout DVD calledKiller Abs and will be returning to The Biggest Loser for it's 14th season which begins in January. Here's what Jillian Michaels had to say about fitness, nutrition and balancing motherhood.
Best Health: Your latest fitness DVD, Killer Abs, was just released and focuses on the abs. Is this one of the tougher areas for women to slim and tone?
Jillian Michaels: For some yes and for some it's buns and thighs but even if it's not your "problem area" all woman want a lean ripped abdomen.
BH: How often would you recommend doing one of the 30-minute workouts from Killer Abs?
JM: You can do it 3-4 times a week. Ideally though you'd blend it with other DVD's so you don't adapt and plateau or overtrain a muscle from too much repetition. This rule applies to all individual DVD workouts though.
Killer absi haftada üç-dört kere yapmamızı öneriyor,yanlış anlamadıysam başka dvdlerle harmanlayabiliriz.Huzis daha iyi çevirir sanırım.

Walla haklisin. Bende az once yaptim gercekten cok tempolu ve yorucu. Yapamadigim bir hareket var ustelik, su yanda tek el yerde, tek el havada altta kalan bacagi cekme hareketini yapamadim :KK17:
Bluedaisy,o side plank dediği hareketi ben de yapamıyorum.İlk hafta uğraşmadım bile,bugün biraz olsun yapabildim.
Bu arada benim 2/2 oldu.

http://vimeo.com/53675091 canim killer abs yi ben burda buldum ama indirmedim daha, sen nerden indirdin?

Bluedaisy,o side plank dediği hareketi ben de yapamıyorum.İlk hafta uğraşmadım bile,bugün biraz olsun yapabildim.
Bu arada benim 2/2 oldu.

Plank hareketi iyi bir hareket, karın kasları için, bel için. Ben normalde yapıyordum ama, yana dönmeden dümdüz duruyordum kolların üstünde, karın sıkılı bir şekilde. Yapmak gerekiyor. :KK1:

X