Jillian Michaels "6 Week, Six Pack" ve "Killer ABS" ile Dümdüz Göbişler :)

teşekkür ederim :KK16: :KK54:

su dizim bir geçse :26: baslayacağım daha da yüklenmek istemiyorum. ya da sadece göbek hareketlerini yaparım. hareket berekettir diyerek :KK8:

:KK9::KK9::KK9: Bence de dizine yüklenme, yerde olan hareketleri yap. Ben dizlik takınca daha rahat ettim sanki.

:KK9::KK9::KK9: Bence de dizine yüklenme, yerde olan hareketleri yap. Ben dizlik takınca daha rahat ettim sanki.
hangi özelliği olan dizlik kullanıyorsun?

normalde diz ağrın var mı :26: bunun için dr. gitmek istemiyorum da şuan.:KK1: dimi boş durmayayım :KK23: hazır herkes vücudun şekillenmiş derken :KK8::KK12:

normalde diz ağrın var mı :26: bunun için dr. gitmek istemiyorum da şuan.:KK1: dimi boş durmayayım :KK23: hazır herkes vücudun şekillenmiş derken :KK8::KK12:
fotosunu silmişim, akşam çekip yollarım. Voleybolcuların ki gibi.

ta9e4use.jpg

Benim çok yürüdüğüm zamanlarda da diz ağrım olurdu. Birde bilgisayar başında otururken bacakları kırarak oturunca da ağrıyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

teşekkür ederim :KK16: ahh jillian ablama duycam diye mahvoldum :KK9::KK9: ne çektim be :KK60:

buz kompresi yaptım sonra zeytin yağı masajı bakalım umarım kısa sürer:KK14:

Kedicim sana bir soru sormak istiyorum squat ile ilgili şimdi benim popo diye birşeyim kalmadı ama basenlerim de maşallahı var :26: popoya şekil vermek istiyorum ama basenlerim daha da iri durmaz dimi:44:

teşekkür ederim :KK16: ahh jillian ablama duycam diye mahvoldum :KK9::KK9: ne çektim be :KK60:

buz kompresi yaptım sonra zeytin yağı masajı bakalım umarım kısa sürer:KK14:

Kedicim sana bir soru sormak istiyorum squat ile ilgili şimdi benim popo diye birşeyim kalmadı ama basenlerim de maşallahı var :26: popoya şekil vermek istiyorum ama basenlerim daha da iri durmaz dimi:44:

Squat bildiğim kadarıyla basenlere etki etmiyor, basen büyütmek isteyenlere farklı hareketler veriyorlar. Squat, popo arkası kaslarına etki eder. Birde bacak tabi.
$bbl-science.jpg $squat_kaslar.jpg

Kedim nerdesin :KK14:
Oku oku bir hafta biraz uydum karatay teyzeye. 700 gr verdim.
Ama kitap daha bitmedi. Ben en iyisi geleyimde sizin orda devam edeyim.
Hem sporumu da aksatiyorum bu ara onuda duzene sokarim.
Hesap vermek duzene sokar beni diye dusunuyorum.

Kedim nerdesin :KK14:
Oku oku bir hafta biraz uydum karatay teyzeye. 700 gr verdim.
Ama kitap daha bitmedi. Ben en iyisi geleyimde sizin orda devam edeyim.
Hem sporumu da aksatiyorum bu ara onuda duzene sokarim.
Hesap vermek duzene sokar beni diye dusunuyorum.
Sen gel bizimle devam et, daha istikrarlı devam edersin. Belki burası olmasaydı, ben de bırakabilirdim. Spor önemli, azda olsa yap.

Kedim bana akil ver annem.
Ben simdi insanity e baslamak istiyorken, haftada iki gun tenis cikti piyangodan.
Ama ben hic terlemiyorum, yorulmuyorum tenis oynarken :KK37:
Insanity yapayim istiyorum ama mayis sonu gibi Turkiye ye gelicez bir hafta.
Bu insanity 60 gun, simdi ben ara verirsem sogurum. Ayni sey jillian 30 ds de oldu cunku.
Napsam six pack mi yapsam yine. Abs yok bende ufff, 30 ds mi yapsam.

Kedim bana akil ver annem.
Ben simdi insanity e baslamak istiyorken, haftada iki gun tenis cikti piyangodan.
Ama ben hic terlemiyorum, yorulmuyorum tenis oynarken :KK37:
Insanity yapayim istiyorum ama mayis sonu gibi Turkiye ye gelicez bir hafta.
Bu insanity 60 gun, simdi ben ara verirsem sogurum. Ayni sey jillian 30 ds de oldu cunku.
Napsam six pack mi yapsam yine. Abs yok bende ufff, 30 ds mi yapsam.
Six pack yap o zaman, son level'ı. Teniste haftada 2 gün olacak, cardio'nu da yapmış olacaksın.

Gobek icin alt karin icin bu egzersizi mi yapmaliym kizlar benmde gobegm var ve artk o bolgede biraz kas olsun istiyorm yumusack gobek gormek istemiyorum :KK43:

Kizlar bna bi anlatin hic bisi anlamadim 30 day sharede basliycam o bitince ne yapiyim sizcw hangisi olucak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar bna bi anlatin hic bisi anlamadim 30 day sharede basliycam o bitince ne yapiyim sizcw hangisi olucak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam, 30 day bitince genelde, ripped in 30 yapiyorlar.
Ama sen ne yapmak istiyorsun?
Probleli bolgen neresi?

X