eşimin kredi çekip çekmediğini öğrenebilirmiyim

Gabriel_

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
2.885
3.696
kızlar
eşimin bankadan kredi çekip çekmediğini eşi olarak öğrenme şansım varmı
bana bilgi verirler mi
benden habersiz tüketici kredisi adı altında 80.000 gibi bir rakam çekmesi mümkünmü

gelirine göre canım benm arkadaşım doktor 90 bin tl çekti ihtiyaç kredisi olarak....

Benim eşim ev için kredi çekti 6 ay kadar evvel , eşi olarak benden de imza istendi.
Hala aynı uygulama devam ediyor mu bilmiyorum ama etmiyorsa çekmiş olabilir ve
Banka bu bilgiyi paylaşmaz sanırım.

Benim eşim ev için kredi çekti 6 ay kadar evvel , eşi olarak benden de imza istendi.

acaba sizinki konut kredisi olduğu içinmi imza istendi
bu arada parayı ne için çektiğini biliyorum yani harcanan yeri
sadece biz bi dönem ayrı kalmıştık sonra ben tekrar eve döndüm o arada çekmiş
gerçekten cekip çekmediğini öğrenemezmiyim ya çok önemli

internet bankacılıgı kullanıyorsa, hangi bankayla calısıyorsa, gizliden girip baksanız gözükür. şifresini biliyorsanız tabi.. net bankacılıgı kullanmıyorsa da gizliden kendiniz açabilirsiniz telefonunu yanınıza alıp o uyuduktan sonra. aklıma bu geldi.

acaba sizinki konut kredisi olduğu içinmi imza istendi
bu arada parayı ne için çektiğini biliyorum yani harcanan yeri
sadece biz bi dönem ayrı kalmıştık sonra ben tekrar eve döndüm o arada çekmiş
gerçekten cekip çekmediğini öğrenemezmiyim ya çok önemli

Sadece konut kredisiyle ilgili olduğunu sanmıyorum.
Tüm ihtiyaç kredileri ile igiliydi.
Çalıştığı bankayla görüşüp şansınızı deneyin derim ama zannetmiyorum bilgi vereceklerini

kızlar
eşimin bankadan kredi çekip çekmediğini eşi olarak öğrenme şansım varmı
bana bilgi verirler mi
benden habersiz tüketici kredisi adı altında 80.000 gibi bir rakam çekmesi mümkünmü

çektiği bankayı biliyorsanız ve o bankada bir tanıdık varsa öğrenebilirsiniz.

ayrıca kullandığı bankanın internet şubesini de kullanıyorsa o yanında yokken bakabilirsiniz. ama bunun içinde 1. hesabının olduğu kartın müşteri numarasını, internet bankacılığı şifresini biliyor olmanız lazım. bunları biliyorsanız internet şubesine girdiğinizde cep telefonuna ayrıca gelen şifre olduğu için o sırada telefon sizin yanınızda olmalı. başka türlü öğrenebileceğinizi sanmıyorum.

bizim krediye ihtiyacımız vardı ben işten izin alamamıştım eşim bankaya gidip görüşmüş sistemde adıma konut kredisi vardı onu söylemişler mesela sizde sorabilirsiniz

Bankalardan ticari işletmelere alınan veya işletme adına kefil olunan kredilerdeki eş rızası uygulaması kalktı. Bankaların tüketici, konut ve araç gibi bireysel kredilerinde ve kefaletlerinde ise eş rızası istenmeye devam edeceK

Telefonunu elnize gecirebilirseniz inrernet bankaciligi yoluyla telefona gelen sifreyle ogrenebilirsiniz

Sadece net bankacılığından öğrenebilirsiniz,oda telefonunu ele geçirerek olur,eşden imza isteme sadece konut kredisinde oluyor,ihtiyaç yada tüketici kredisinde imza
istemiyor ve artık kefil işlemlerinde de eş rızası kalktı.

Sadece konut kredisinde devam ediyor canım eş imzası diğer kredi türlerinde ve kefil olma durumlarında istenen eş rızası kalktı.

Hangi bankadan cekmisse onu biliyorsan git bankaya esinin ismini soyismini ver ben esiyimde borcunu odicem de nekadar kalmistir dersen oyle guzel soyluyorlarki:))tecrubeyle sabittir))

80.000 için eşten muvafakatname imzalaması istenir
Yani çekmemiştir

konut kredisi için benim imzamı da istediler, ihtiyaç kredisinde imza istemediklerini biliyorum ama tüketici kredisinde nasıldır bilemedim :26:

sorunca söylemiyosa ya da söylediğinin yalan olduğunu düşünüyosan bu da büyük bir problem değil mi

X