nişan alyanslarımız

damlakose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2013
155
12
34
$4780-500x500.jpg

bu da bizim alyansımız :nazar:

Çok güzeller :) Allah çıkarmayı nasip etmesin :)

Hayirli olsun cok guzelmis. Ben alyans konusunda kararsizim bende bole sade bisey istiyorum ancak komple beyaz altin mi olsun yoksa arasinda seninki gibi azicik saridami olsun kararsizim. Herkes sade beyaz olursa gümüş gibi durur sik olmaz diyorlar. Sizin dusuncelerinizide alabilirmiyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım benim günaydın., benim eşimde tam 8 ay önce varikosel ameliyatı olmuştu, bizde hepsinde sorun vardı, sayı morfoloji ve hareket, şükürler olsun 3. ayda yaptırdığımız testte sonuçların düzeldiğini gördük, henüz gebelik oluşmadı ama ben hala eşime keçboynuzu kürünü uygulamaya devam ediyorum, şu akışkanlık olayı benimde kafamı karıştırdı bugüne kadar bu konunun üzerinde kimse durmamıştı hatta doktorumuz bile bunun bir problem olduğunu söylememişti bize, benimde eşimin akışkanlığı düşük yani normalde 20 dk da falan çözülmesi gerekirken bizimki hiç çözülmemiş ve mekanik olarak çözmüşler,

ayyyy benimde kafam çok karıştı şimdi acaba bu akışkanlık gebelik oluşumuna engelmidir bilen varmı arkadaşlar nevrosky canım sen biliyorsundur belki....

Cok güzel şekerim:))ben alyansimi kaybettim:KK43:(

Hayirli olsun cok guzelmis. Ben alyans konusunda kararsizim bende bole sade bisey istiyorum ancak komple beyaz altin mi olsun yoksa arasinda seninki gibi azicik saridami olsun kararsizim. Herkes sade beyaz olursa gümüş gibi durur sik olmaz diyorlar. Sizin dusuncelerinizide alabilirmiyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba canım,

ben sarı rengi sevmeyenlerdenim, herşey beyaz olsun istiyorum..

kuyumcuda yüzük denerken kesinlikle sarı olmasın dedim, eleman " siz model beğenin, her tarafını beyaz yaparız" dedi..

aynı konu sahibininki gibi yarısı beyaz yarısı sarı olan bir modeli parmağıma tektaşla birlikte takınca çok hoş durdu, içime sindi, aldım gitti :KK1::KK1:

o yüzden kendini hiç şartlandırma, sonuçta takacak olan sensin, kararsızlığın da kuyumcuda geçer inşallah :KK34::KK34:

ben begendım hem beyaz altın hem sarı detay hos duruyorr

tesekkurler paylasım ıcın fıkır sahıbı oluyoruz burda arkadaslarla

X