Beğendiğim davetiye :)

Zeyno61

♥ Bi bedende ; üç kalp ! ❤
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2013
7.374
552
Kızlar böyle bi davetiye beğendim ama sizce nasıl ??:KK17::KK17:

$güzel-düðün-davetiye-modelleri-3.jpg

çok tatlıymış ama o küçük kutuyu anlamadım ben davetiye onun içine mi koyuluyor öyleyse çok küçük sanki

sahi o kutu ne?:44:
içine şeker falan konulması için mi bir kutu?davetiye için değildir herhalde.
arkadaşlara katılıyorum.genel olarak bakarsak güzel bir davetiye ama rengi biraz beni düşündürdü.siyah renkleri düğün veya nişan için uygun bulmuyorum.:26:

çok tatlıymış ama o küçük kutuyu anlamadım ben davetiye onun içine mi koyuluyor öyleyse çok küçük sanki

neden siyah beyaz :)

çok siyah değil mi rengi :S

arkadaşlara katılıyorum.genel olarak bakarsak güzel bir davetiye ama rengi biraz beni düşündürdü.siyah renkleri düğün veya nişan için uygun bulmuyorum.:26:

Kutuyu boşverin kızlar ben davetiyeyi söylüyorum onu öyle koymşlar ama nedir inanın bilemiyorum :KK53::KK53:
Siyah olmayacak elbette şöyle renkli birşey olacak :KK17:

Kutuyu boşverin kızlar ben davetiyeyi söylüyorum onu öyle koymşlar ama nedir inanın bilemiyorum :KK53::KK53:

renkli olacaksa çok daha güzel olur bence çok tatlı araştırmana rağmen daha güzelini bulamadıysan bu çok hoş bence :KK70:

Arkadaşlar o kutu, davetiye ile takım olacak şekilde hazırlanmış nikah şekeri. İkisi bi konsept yani:KK34:

Davetiye bana da çok koyu geldi canım...

Arkadaşlar o kutu, davetiye ile takım olacak şekilde hazırlanmış nikah şekeri. İkisi bi konsept yani:KK34:

Davetiye bana da çok koyu geldi canım...

Kutu hakkında bana da bilgi verdiğin için sağol tatlım :KK54::KK54:

Davetiye o renk olmayacak elbette daha renkli :KK16:

çok şirin tatlımmm ama biraz çocukça gibii daha güzel bulabilirsinnnn :21::21::21::21:

Aklımda bi model belirlemeye çalışıyorum ama farklı gelen bu oldu :KK17:

hem farklı hem tatlı ama böyle iç içe geçenler falan da var yine aynı karakterli yani gelinli damatlı falan kaydırılanlar var belki şu an tarifim kötü oldu ama bize öyle bir davetiye gelmişti evde bulusam resmini atarım :KK1:

çok şirin tatlımmm ama biraz çocukça gibii daha güzel bulabilirsinnnn :21::21::21::21:

Amaaa eylüloti çok hoşuma gitmiştiiii :KK53::KK53:

Güzel tabi ama kesinlikle renkli olsun. Soft renkler olsun bence mesela toz pembe gibi :)

Aklımdan geçeni okudun bravo :KK54::KK54:

hem farklı hem tatlı ama böyle iç içe geçenler falan da var yine aynı karakterli yani gelinli damatlı falan kaydırılanlar var belki şu an tarifim kötü oldu ama bize öyle bir davetiye gelmişti evde bulusam resmini atarım :KK1:

Tatlım sen sıkma kendini ben anlatmak istediğini anladım :KK1: Öyle istemiyorum, bu sıra hep öyle yapıyorlar her evde bi tane vardır mutlaka :KK31:

Tatlım sen sıkma kendini ben anlatmak istediğini anladım :KK1: Öyle istemiyorum, bu sıra hep öyle yapıyorlar her evde bi tane vardır mutlaka :KK31:[/QUOTE]

anladım o zaman bu çok güzel tabi rengi değişmeli mutlaka :KK70:

Amaaa eylüloti çok hoşuma gitmiştiiii :KK53::KK53:

Aklımdan geçeni okudun bravo :KK54::KK54:

Tatlım sen sıkma kendini ben anlatmak istediğini anladım :KK1: Öyle istemiyorum, bu sıra hep öyle yapıyorlar her evde bi tane vardır mutlaka :KK31:

çok şirin zaten amaa düğün davetiyesi bana biraz daha klasik olmalı gibi gelmiştir her zaman hani davetlilere dağıtılacak ya :KK51::KK51::KK52:

o zaman renkli olacaksa davetiye tamamdır bu iş.:KK16:
çünkü güzel bir davetiye.sadece siyah oluşu biraz ikilemde bırakmıştı beni.:KK34:

anladım o zaman bu çok güzel tabi rengi değişmeli mutlaka :KK70:

Değişmeli o renk :KK53: Değişecekk :KK17:

çok şirin zaten amaa düğün davetiyesi bana biraz daha klasik olmalı gibi gelmiştir her zaman hani davetlilere dağıtılacak ya :KK51::KK51::KK52:

Ama şuda var kuzum, bazı davetiyeler yırtılıyor çöpe atılıyor saklanmıyor. Mesela şu artık gözüme sıradan gelen çöp adam kadın resimli davetiyeler. Saklansın istiyorum açıkçası yavrum bu da gözüme çarptı :KK17:

o zaman renkli olacaksa davetiye tamamdır bu iş.:KK16:
çünkü güzel bir davetiye.sadece siyah oluşu biraz ikilemde bırakmıştı beni.:KK34:

Sen tamam dediysen tamamdır canım :KK54:
Toz pembeee :KK16::KK16:

X