sporcu sutyeni

spaniard

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
1.804
22
selam bayanlar.sporcu sutyenleri var ya,dikişsiz,telsiz,ayarsız body gibi giyilen (aşağıda foto var) bunlar göğüs küçültüyor mu? küçük gösterip göstermediğini sormadım ha,yani direkt küçültüyor mu? giyince göğüsleri sıkıyor biraz. küçültme etkisi var mı diye düşündüm. :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
sporcu sutyeni olarak geçiyor da yarım atlet olarak da biliniyor.
$anita-active-sports-bra-5527-extreme-control-sporcu-sutyeni.jpg
$YARIM_ATLET_8235738_1.jpg

Son düzenleme:
bence onlar göğüs küçültmez ama göğüslerin sarkmasını engelleyebilir

Son düzenleme:
valla hemen cevap vermişsin teşekkür ederim.ne bileyim hiç büyük göğüslü sporcu görmedim de bunlardan kullanıyorlar ya küçültüyor diye düşündüm.:KK14::KK14:

valla hemen cevap vermişsin teşekkür ederim.ne bileyim hiç büyük göğüslü sporcu görmedim de bunlardan kullanıyorlar ya küçültüyor diye düşündüm.:KK14::KK14:

rica ederim canım. belki toplayıcı özelliği vardır ondan küçük gösteriyodur. toplayıcı sütyenler öyle ya :nazar:

ben kendimi bildim bileli evde ve eve yakın yerlere ev oturmasına, markete giderken böyle sütyenler giyerim fakat sarkmayı da önlemiyor küçültmüyor da tek güzelliği sütyen gibi sıkmıyor terletmiyor rahatsız etmiyor.

benimkiler 85 ölüyorum artık site s,te dolaştm bişi bulamadım yardımcı olun omzum çok ağrıyor 16 yaşındayım zapzayıfım 85 numaralar ve sarkmaya başladılar yapıları zaten aşağıda yani aşağıdan başlıyo göğüsler cidden kötü duruyo

benimkiler 85 ölüyorum artık site s,te dolaştm bişi bulamadım yardımcı olun omzum çok ağrıyor 16 yaşındayım zapzayıfım 85 numaralar ve sarkmaya başladılar yapıları zaten aşağıda yani aşağıdan başlıyo göğüsler cidden kötü duruyo

sabit konuların ilkinde son sayfada yapılan yorumlardan biri benim çok hoşuma gitti ona bakıp başlamalısın. Sadece spor bi zararını görceğini düşünmüyorum. Yarın bende başlıycam ara ara yazıcam durumu :)

X