"HAMİLEYİMMMMM" diye haykırmak için iç çekenler...

Bende istiyorum . cook istiyorum.. En yakinlarimin tanidikilarimizin hamilelik haberlerini bana soylemediklerinde çok daha üzülüyorum. Ben kiskanmiyorum ki imreniyorum.sadece.. Ozeniyorum. Hayaller kuruyorum .. Düşünüyorum. Nasil olucak karnim.diye. Esim nasil mutlu olucak. Sonra gözü yasli oluyorum. İç cekiyorim. Rabbim büyük . vakti var demek ki gelecek bizim.kuzumuzda diyorum.

Slm kızlar bende haykırmak istiyorum Hamileyim diye ve telefon rehberimde kim varsa hepsini arayıp hamile olduğumu söylemek istiyorum ama yapamıyorum işte çünkü bebeğim olmuyor.
3,5 yıllık evliyim ve 2 yıldır bebek istiyoruz. İlk yıl rahmimde kist vardı 25 cm ebatında onu aldırdım ve ilk yıl hamile kalmamın doğru olmayacağını söyledi dr. Ama ikinci yıl hemen bebek için çalışmalara başladık ama kistim yenilemiş ve şuan 4,5 cm olmuş. Dr. HSG çektirelim dedi ve çektirdik. Benim Rahim ağzım idrar yolları enfeksiyonundan dolayı tıkalıymış hsg çekim sırasında dr. açtı ve bu yüzden hsg filmim çok acılı oldu. Çok şükür ki tüplerim açık çıktı.
HSG filminden sonraki ilk ay başarısız geçti. Şimdi ikinci ayı bekliyorum inşallah Hamile kalabilirim.
(Ayrıca eşimin sperm testinde ileri hareketlilik değeri sıfır çıktı. Dr. onun kullanması için de ilaç verdi. İlk ay adetin 3. günü kontrola gittiğimde dr. rahimdeki kisti enjektörle alması gerektiğini ve daha sonrasında tüp bebek çalışmalarına başlanması gerektiğini söyledi ama ben kararsız kaldım daha hsg çektireli çok bir zaman olmamıştı ve hsg sonrasındaki ilk 3 ay hamile kalma ihtimalinin yüksek olması yüzünden

Bir gün diyorum ben de "hamileyim" diyebilecek miyim, o kadar umutsuzluktan sonra?
Hep içimde bir umut var, bebeğimin geleceğine dair..
Sadece zamanını bilmemek kötü..

Ben kalsam aglamaktan bagirabilcem mi bilmiyorum ama mutluluktan deli gibi ağlamak istiyorum Rabbim en kisa zamanda isteyen herkese hayirlisyla nasip etsin. ..

X