"HAMİLEYİMMMMM" diye haykırmak için iç çekenler...

2,5 yıllık evliyim 6 aydır deniyorum bugün sat.. Test yapmamak için kendimi zor tutuyorum bana sabır selamet için yardım edin sabırsızım !!

sabret canım bence 1 gün daha yarın sabahda yap derim benim hamileliklerimin hepsi günüm geçmeden testte çıkıyordu

genetiğim yapıldı kan pıhtılaşması çıktı ama hamile kalınca iğnelerede başlıyorum dr lar genetik diyorlar nebenim ailemde nede esimin ailesinde böyle sorun yasayan hiç yok

benim arkadaşımda aynı durum da 2 tane kaybetti tam gelişme aşamasında.kan pıhtılaşmasından kaynaklandığını öğrendiler bir yıl ara verin dedi doktoru. Allahım isteyen herkese versin aratmasın.

benim arkadaşımda aynı durum da 2 tane kaybetti tam gelişme aşamasında.kan pıhtılaşmasından kaynaklandığını öğrendiler bir yıl ara verin dedi doktoru. Allahım isteyen herkese versin aratmasın.

işallah canım herkese versin yüce Rabbim benim 2. bebeğimden sonra 4 sene hamile kalamadım tam tedaviye başladığım ay hamile olduğumu öğrenmiştim 4 senede yeterince uzun bi dinlenme süreci değilmi :KK1: hepimiz en kısa sürede bebeklerimizi kucağımıza alırız işallah:emir_bebek:

işallah canım herkese versin yüce Rabbim benim 2. bebeğimden sonra 4 sene hamile kalamadım tam tedaviye başladığım ay hamile olduğumu öğrenmiştim 4 senede yeterince uzun bi dinlenme süreci değilmi :KK1: hepimiz en kısa sürede bebeklerimizi kucağımıza alırız işallah:emir_bebek:

evt yeterince dinlenmişin :KK34: Allah kalbine göre versin cnm :KK49: aminnnn

herkese merhaba..benim de bebek denemeleri 6. ay bu ay..5.ayımızda tutturduk bebişimizi ama o bana tutunamadı kimyasal gebelik çıktı :KK43: çok üzüldüm ağladım..ben de ovulasyon testi aldım tekrar..ama ben de öğretmenim ve her teneffüs mutlaka çay içioruz.gerçi bu ay yumurtlamam olmıcak sanırım..çünkü ne akıntım var ne de ovulasyonda çift çizgim..bakalım hayırlısı :KK31: inşallah rabbim bize de nasip eder..

O zaman arkadaşlar ilk önce ben bağırayımmm olurmuuu hamişimmmmm :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
7 ayda beni bekletti bebiş sonunda bu ay geldi :KK23::KK49: darısı diğer tüm isteyen arkadaşlara olsunnn:KK16::KK16::KK17::nazar:

canım, çok tebrik ederim. ne güzel haykırdın :) hamileliğin de hep böyle mutlu geçsin inşallah. Allah sana bebeğini sağlıkla kucağına almayı, bize de böyle haykırmayı nasip etsin innnşalllaahh :)

3.5 yildir evliyim 1 senedir bebek istiyoruz.. İki hafta once asilama yaptik oazartesi kan aldirmam lazim dua edin kizlar bende pazartesi hamileyimmmmm diyebileyim :)

Çok güzel bi başlık olmuş.. Tam olarak ben de böyle haykırmak istiyorum. Buay 6. Ayın benimde, insallah burdan haykırmak nasip olur hepimize.

X